Geçmişim ve hatalarım yüzünden aramız bozuk..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mervenurisik

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2019
93
93
23
O kadar çok anlamadığım olay var ki..

Öncelikle aldatılmadığınız halde neden böyle bir şey söylediniz daha doğrusu neden kendinizi buna inandırdınız?

Bence basit bir ss de bir şey yok ama burdayken bile aşırı suçlu havası vermişsiniz. Bunu bana sevgilim yapmış olsa altında bir şey var heralde diye düşünürüm. Bizim buralarda bir laf vardır ^^şüpheli g*t tıngırdar^^ diye. Sizin hemen suçlu psikolojisine girmeniz bana da hiçbir şey yaşamadağınız adamı unutmadağınızı düşündürdü.

arte_mis

Guru
Pro Üye
Anneler Kulübü
19 Mayıs 2010
1.082
2.904
Neden bilmiyorum ama konunuzu okurken resmen irite oldum. Oyle bir anlatim tarziniz varki hani ortada bisey olmadigi halde sen var ediyorsun. Aldigin ekran goruntusunu, gizliden takip ettigin kisiyi, oyle bir buyutmussunki konuyu herhalde ezilip buzulmussun sevgilinin karsisinda oda seni parmaginda oynatiyordur suan. Lutfen senin icin diyorum kendini sev, kendine guven. ‘Herkes yapar degilmi?, herkes yanilabilir degilmi? Vs vs. Siz kendiniz ikna olmamissinizki bizi ikna etmeye calisiyorsunuz. Ne olduysa oldu, ne yaptiysan yaptin. Bir olayda yok ortada gercide. Ne yaptiysan arkasinda dur. Boyle adamlada omrunu gecirmeyi dusunme gozunu seviyim. Kendinide bukadar kucultme. Erkeklere hersey anlatilmaz ayrica.
+1 size aynen katılıyorum korkunç bir anlatım tarzı

delifisek

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2020
1.473
3.025
31
Kırmamak da istiyorum ama üniversite mi bahsettiğiniz okul? Çok çocukça şeylerden söz etmişsiniz. Genel olarak yorumlara katılıyorum. Öyle bi anlatmışsınız ki sanki neler yapmışsınız. Drama kraliçesi gibisiniz sanki flört ederken birinin aynı anda bı kişiyle daha konuştuğunu öğrenen ilk kadın değilsiniz büyütmeyin geçmişe sarıp durmayın anlamsız olaylar

senaaa06

motive etmeyi seven birisi
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2020
39
8
O kadar çok anlamadığım olay var ki..

Öncelikle aldatılmadığınız halde neden böyle bir şey söylediniz daha doğrusu neden kendinizi buna inandırdınız?

Bence basit bir ss de bir şey yok ama burdayken bile aşırı suçlu havası vermişsiniz. Bunu bana sevgilim yapmış olsa altında bir şey var heralde diye düşünürüm. Bizim buralarda bir laf vardır ^^şüpheli g*t tıngırdar^^ diye. Sizin hemen suçlu psikolojisine girmeniz bana da hiçbir şey yaşamadağınız adamı unutmadağınızı düşündürdü.
Unuttum benim için önemi yok fakat okb olduğu için sanırım böyleyim :KK43:

little bird

%0
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2011
1.600
1.437
Geçmişi durmadan açıp durursan tabi ki geçmişi unutamadığını düşünür. O instagram olayı o kadar önemsiz bir olay ki niye bu kadar kafanda büyütüp bi de gidip açıklama gereği duydun? Bence anlatmana gerek yoktu, bunun için vicdan yapmana da gerek yok. Ortada olay yok ama olay çıkarmışsınız.

_Vendetta_

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2015
5.424
16.053
Bana biraz sevgilinin dikkatini tamamen üzerine çekmek için yoktan kendine bir gecmiş üretmişsin gibi geldi. Ortada bir gecmis yok ama bütü mevzu gecmiş üzerine dönmüş.
Kesinlikle katılıyorum, karşı tarafı kışkırtmak, "kıskanıyo çünkü seviyoooo" tarzı bir melodram yaratma çabaları...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1671 gün geçti.

senaaa06

motive etmeyi seven birisi
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
2 Eylül 2020
39
8
Kesinlikle katılıyorum, karşı tarafı kışkırtmak, "kıskanıyo çünkü seviyoooo" tarzı bir melodram yaratma çabaları...
böyle bir çabam olmadı,psikolojik olarak rahatsızlığım var insanları bilip bilmeden yargılamak da ne bileyim..

basbelasiyim

Kadinnisterse
Pro Üye
Anneler Kulübü
30 Ekim 2013
20.011
56.587
Okumadım okumamda bu kadar yuklemsız oznesi karısık bir anlatım olamaz🤦🏻‍♀️

_Vendetta_

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
27 Haziran 2015
5.424
16.053
böyle bir çabam olmadı,psikolojik olarak rahatsızlığım var insanları bilip bilmeden yargılamak da ne bileyim..
Müneccim b.ku yemedim panpa sen anlatmazsan nerden bilelim. Psikolojik rahatsızlığın ne yalan söylemek mi hayali hikayeler uydurmak mı

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1671 gün geçti.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.