Gelecege dair en zor karar.

Seviyorsan, git konuş bence :)

Bırak aileler anlaşıp anlaşamayacaklarına kendileri karar versin. Sen kimsenin adına karar vermemelisin. Adama bütün yelkenleri suya indirerek gitme. Eğer kendisinden eminsen, git ve şunu söyle "Ben yanlış yaptım. Ailemin onay vermeyeceğine kodladığım beynimle seni terk ettim. Seni kaybetmenin içimde oluşturduğu acı beni buraya kadar getirdi. Sana ulaşmam gerekiyordu. Beni hala istiyor musun? Eğer istiyorsan "gel beni babamdan iste." Nokta net.

Eğer böyle bir korkun varsa, çocukla yine uzun süreli bir ilişkiye adım atmaya çalışmaktansa, sonuç odaklı ol. Bak bakalım bu işin sonu ne. Böylece ona dünyaları vaad etmemiş, yeniden günlerce belki aylarca hayatında belirsiz bir şekilde bulunmamış olursun. Senin de için rahat eder.

Seviyorsan, git konuş bence :)

Bırak aileler anlaşıp anlaşamayacaklarına kendileri karar versin. Sen kimsenin adına karar vermemelisin. Adama bütün yelkenleri suya indirerek gitme. Eğer kendisinden eminsen, git ve şunu söyle "Ben yanlış yaptım. Ailemin onay vermeyeceğine kodladığım beynimle seni terk ettim. Seni kaybetmenin içimde oluşturduğu acı beni buraya kadar getirdi. Sana ulaşmam gerekiyordu. Beni hala istiyor musun? Eğer istiyorsan "gel beni babamdan iste." Nokta net.

Eğer böyle bir korkun varsa, çocukla yine uzun süreli bir ilişkiye adım atmaya çalışmaktansa, sonuç odaklı ol. Bak bakalım bu işin sonu ne. Böylece ona dünyaları vaad etmemiş, yeniden günlerce belki aylarca hayatında belirsiz bir şekilde bulunmamış olursun. Senin de için rahat eder.

bir ilişki yaşamamız sorun olmaz eğer tekrar bir araya gelirsek ama bende buna benzer bir konuşma yapacağım. ama içime bir kurt duştü ya başkası varsa hayatında ya nişanlanmışsa ben ne yaparım filan diye..

bir ilişki yaşamamız sorun olmaz eğer tekrar bir araya gelirsek ama bende buna benzer bir konuşma yapacağım. ama içime bir kurt duştü ya başkası varsa hayatında ya nişanlanmışsa ben ne yaparım filan diye..
Eğer nişanlanmışsa ya da sevgilisi varsa yapacak bir şey yok.. Bunu duyduktan sonra üstüne laf söylemek doğru olmaz. Yakışmaz yani. Bana kalırsa önce hayatında biri olup olmadığını sor, ondan sonra söyleyeceklerini söyle. Çünkü başka bir kız bir yerlerde aldatılmasın yazık.. Gerçi olduğu halde yok derse zaten o insanı sevmemiştir, kızın hayrına olur..

Ama onu görmek aranızda bir şey olsun olmasın, senin için iyi olacak. Sürekli keşke demektense aklında bir soru işareti olmayacak. İçin rahat olacak yani..

Eğer nişanlanmışsa ya da sevgilisi varsa yapacak bir şey yok.. Bunu duyduktan sonra üstüne laf söylemek doğru olmaz. Yakışmaz yani. Bana kalırsa önce hayatında biri olup olmadığını sor, ondan sonra söyleyeceklerini söyle. Çünkü başka bir kız bir yerlerde aldatılmasın yazık.. Gerçi olduğu halde yok derse zaten o insanı sevmemiştir, kızın hayrına olur..

Ama onu görmek aranızda bir şey olsun olmasın, senin için iyi olacak. Sürekli keşke demektense aklında bir soru işareti olmayacak. İçin rahat olacak yani..

onun karşısına çıkmadan hayatında biri olup olmadığını hiçbir zaman öğrenemem. ve eğer biri varsa hayatında konuşmamız hiçbir şekilde devam etmez zaten. sanırım pazar günü için biletimi alıp pazartesi sabah ilk iş onu görmeye gideceğim. haklısın keşke demem en azından aklımda hep bir soru işareti olarak kalmaz

Bundan yaklaşık 1.5 yıl önce birini sevdim ve ilişkimiz evlilik aşamasında ilerlerken bir gün ailelerimiz hiç anlaşamaz düşüncesi içimi kemirmeye başladı ve daha fazla dayanamayıp biz ayrı dünyaların insanıyız klişesiyle onu terk ettim. gel gör ki son 2 aydır onu düşünmediğim tek bir saniye olmuyor. ona ulaşmak istedim ama hiçbir sosyal medya ağını kullanmıyor ve numarasıda yok. şimdi size sorum ben onun karşısına çıkmayı düşünüyorum kendisi uzak bir şehirde bir üniversitede çalışıyor bunu biliyorum. sizce bir anda hiçbir şey yokken karşısına çıkmalımıyım? tepkisi nasıl olur ve siz bu konuda ne düşünüyorsunuz.
O köprünün altından çok sular akmış ..
Başka sevdalara yelken aç ..

Edit: sosyal medya yada telefona gerek yok .isteseydi o ulaşırdı sana ..yeni bir ilişkiye başlamış olma ihtimali yüksek ..değilse de seni gözden çıkarmış ..gözden ırak olan gönülden de ırak olur. ..

Eğer ona ulaşacaksanız da hayatı hakkında bilgi sahibi olup ulaşın sevgilisi vs vardır belki evlenmiş bile olabilir. Kimseye bunu yaşatmaya hakkınız yok

git ve konuş kesinlikle. bırak hayatında başkası varsa da için içini kemirmemiş olur kafan rahatlar. şuanda da mutsuzsun, hiç değilse mutlu olma ihtimalin var.

Çalıştığı yeri ARa bence sonradan çok üzülürsün ama karşısına çıkmazsan hayatın boyunca pişmanlık duyarsın sadece göre seni yeter konuşmaya gerek yok yanına gelirse sadece görmek istedim nedenini bende bilmiyorum dersin :) zaten oda boynuna atlar çok romantik ya çocuk sana aşık olduysa zaten hala seni yeşertmek için bekliyordur başkası olsa bile seni seviyorsa yok sayar.

X