Gelecekteki Siz'e Mektup Yazmak İster Misiniz?

mayiscadisi

Born This Way
Kayıtlı Üye
23 Mayıs 2010
542
3
Hepimiz geleceğimiz ile ilgili hayaller kurup kararlar alıyoruz.

Peki bunları gerçekten de uygulayabiliyor muyuz acaba?

Bundan birkaç ay, birkaç yıl sonrasına mektup yazarak öğrenmek istemez miydiniz?

FutureMe.org: e-mail your future self

Ben yazdım. Bir sene sonra mail adresime gelmiş olacak. Neler yapmış olduğumu daha iyi anlayacağım.

Herkese iyi eğlenceler.

çok hoş bişey bu, bende 4 sene sonraya attım. Aslında birazda ürkütücü geldi bana fantastik filmlerdeki gibi geçmişten mesaj alacaz :-)

how ı meet your mather da vardı gelecekteki kendilerine mektup yazıyorlardı bir daha aynı hataları yapmamak için paylaşım için teşekkürler

kızlar bende 5 sene sonraya , şimdi birlikte olduğum erkeğe attım.inş. 5 sene sonra yıne hayatımda olur ve birlikte okuruzz..çok romatikkkkkk:KK69::KK69::KK69::KK69::86::86::86: paylaşım için teşekkürler

Benimde aklıma ilk sevgilime atmak geldi :KK17: Ona 1 yıl sonraya attım umarım 1 yıl sonrada yanında olurum. Gercekten romantik :KK1: elifcanerzeybek , dediği gibi :)

Eşimin önümüzdeki yıl doğum günün de okuması için hazırladım bende ...:21: gördüğünde çok şaşıracak eminim :KK70::KK70: umduğundan çok farklı bir kutlama oldu SEVGİLİM kusura bakma içimdekileri görmeni istedim sadece anlatabildiğim kadarıyla.:KK59:

şu an üzülüyorsun ama geriye baktığında "bu yüzden mi üzüldün,korktun" diyeceksin..

suan yasadıgın herseyi birakip gelmis olacaksin :KK45:

dertlerine yenisi eklenecek falan cok da şapma bence

herseyi aştıgın gibi bunu da aşacaksın sadece :cool:

herseyin başı saglik gerisi yalan :KK45:

X