Gelin Çiçeği yapay mı, yoksa canlı mı olmalı ?

Gelin buketi ....

• Ankete Katılan
    2.315

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
20.149
73.395
Gelin Buketi nasıl seçilir ?

Öncelikle gelin çiçeği modellerini inceleyerek zevkinize göre seçiminizi yapmalısınız. Tabii mevsimi de göz önünde bulundurmayı unutmayın.

Bir düğün mekanını tamamlayan detayların başında düğün çiçekleri gelir. Düğün töreninizde kusursuz bir süsleme istiyorsanız gelin el çiçeği ile uyumlu aranjmanlarla mekanı süslemelisiniz.

Gelin çiçeği seçerken öncelik vermeniz gereken; gelinlik modelleri ile uyumlu buketler arasından tercih yapmak olmalıdır. Örneğin; kabarık etekli bir gelinlik giyecekseniz gözyaşı veya sarkık gelin çiçeği yerine doğal çiçeklerle süslenmiş şakayık gelin buketini tercih edebilirsiniz.

Kararınızı verirken göz önünde bulundurmanız gereken ikinci bir konu düğün temanızdır. Kırmızı detaylarla süslenmiş bir düğün temanız var ise kırmızı güllerden yapılmış bir gelin buketi ve kırmızı düğün çiçekleri ile düğün temanızla uyumu yakalayabilirsiniz.

Son olarak seçiminizi yaparken saç ve makyajınızı da hesaba katmalısınız. Topuz yaptırdığınız saçlarınıza taktığınız toka ve taşlarla uyumlu bir süslemeyi gelin çiçeğinize de uyguladığınızda ne kadar güzel olacağını bir düşünün.

Queen of the North

Kuzeyin Kızı
Pro Üye
14 Mayıs 2010
16.442
22.364
Valla kesinlikle canlı çiçek diyorum daha güzel görünüyor gözüme ,sadece beyaz olacak ama :) yaprakları dışında farklı renk olmayacak

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 136 gün geçti.

M e g g

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2009
22.118
85.978
Doğallık gibisi var mı
Tabiki canlı çiçek:KK68:
50_muhtesem_gelin_buketi_1.jpg

vivelamour

Yaşasın AŞK!
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
7 Kasım 2013
12.195
26.696
Saklamak bana anlamsız geliyor. O güne ait zaten bir sürü hatıra kalıyor fotoğraflar, nikah şekeri, hatta gelinlik bile. Bence de çiçek gerçek çiçeklerden olmalı.

Penolophe

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2012
1.629
1.560
benimki yapaydı. ama canlı gelin çiçeği daha güzel. ama onun da ömrü çok kısa...

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 2178 gün geçti.

Yarejani

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Şubat 2013
613
688
Çok güzel yapay çiçekler var, ben güzel bi canlı çiçek bulacak yerde yapmadım düğünümü yapay tercih ettim, gayet içime sinmişti

• Beğen
Reactions: G35