Gelinbaşı ve Gelin Tacı gelin saçı topuz mu olmalı acık ta havalı mı ?=)

jujuuuu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2008
285
0
Arkadaslar dügünüme az bir zaman kaldı fakat sac olayını hala sözmedim saclarımı acmak istiyorum ama geline topuz daha mı cok gidiyor..bir de acık sac gece sonunda cok kötü bir hal alır mı acaba?tavsiye ve resimelrinizi bekliyorummmmmmm :)delikafadulden

benim straplezdi..ve kır düğünüydü.
o yüzden maşa yaptırıp salmıştım.
gelinlik fotoğraflarınızı görelim topicinde mevcut ilk sayfada yada ikinci sayfada arkadaşım..

dediğin model bu heralde bence bu modele kesinlikle topus canım

Eklentiler

• $pronovias848velky.jpg
    $pronovias848velky.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 311
gelinliğe bağlı o canım nasıl gelinliğin? gece sonunda saçların kötü olabilir eğer dayanıksızsa saçların açılabilir kötü olabilir o yüzden topuz kolay olur senin için

Merhaba arkadaşlar topuz en güzeli ama böyle hediye paketi gibi değilde sade bir topuz mesela şu rebeca dediğiniz çok sade ve çok sık bir topuz. Gelinliğe en çok topuz yakışıyor özel bir gün belkide bir genç kız için en değerli gün normal hayatta zaten saçınızı açık kullanabiliyorsunuz. Jujuuu bu arada bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

Merhaba arkadaşlar topuz en güzeli ama böyle hediye paketi gibi değilde sade bir topuz mesela şu rebeca dediğiniz çok sade ve çok sık bir topuz. Gelinliğe en çok topuz yakışıyor özel bir gün belkide bir genç kız için en değerli gün normal hayatta zaten saçınızı açık kullanabiliyorsunuz. Jujuuu bu arada bir ömür boyu mutluluklar dilerim.

ewet canım aynen katılıyorum topuza da karar veririsem sade bir model olucak.cok teşekkür ederim :)sana da bir ömür boyu mutluluklarr..

bence topuz canım.gelinliğin eteği fırfır bi de saçın kıvır kıvır olmamalı. saçın sade olsun

gelinbasimodelleri111.jpg

Bak bu benim çok hoşuma gitti mesela,arkadasında dediği gibi saçlarım dayanır gece sonuna kadar dersen açık bırakırsın topuza karar kılarsan da güzel modeller var..

X