Gelin yelpazesi Yapm

çok güzel olmuş eline sağlıkta hele bi anlat bakalım nasıl yaptın bizde yapalım :hulya:
teşekkür ederim.
şimdik gidiyosun bi yelpaze alıyosun ama gelin içinse iskeletinin beyaz olmasına dikkat et.
1 metre swarovski taş alıyosun. (swarovski çok güzel parlıyo, swarovski olamaynıda var daha ucuz ama onu tavsiye etmiyorum.)
şerit tüy alıyosun 2 mt kadar. (tam hatırlayamadım benim evde vardı çünkü.
bide silikon. ha bide ince tül tarzı kumaş.

önce yelpazenin kendi kumaşını çıkarıyosun çok kolay çıkıyo. onu yapacağınız kumaşın üstüne koyup aynı formda kesiyosun.
sonra yelpazenin iskeletini düz bir zemine koyup kestiğin kumaş kadar açıyosun. iskletlerin üstübne silikonlayıp kumaşı bir güzel yapıştırıyosun.
sıra geliyo tüylere. baş tarafına tek sıra şerit tüyü yapıştırıyosun.
o alt tarafındaki kısmınada yapıştırıyosun.
swarovskileride o araya göre ölçüp kesip kesip silikonla yapıştırıyosun oluyo bitiyo.
yalnız şunu sölim yelpaze kapanmıyo mağlum hem taşlar hem tüyler falan sabitleniyo.

tebrikler ..
çooooookkk güzel olmuş..

çok teşekkür ederim.

Çokkk şık çok cici olmuş gerçekten :) ellerine emeğine sağlık..bence moda evleri ile konuşmalısın bu fikir hoşlarına gidecektir eminimyerimseniben

çok şıkk olmuş paylaşım için teşekkürler arkadaşım ellerine sağlık

çok güzel bi fikir..

ay ne kokoş şeymiş bu böyle.keşke ben evlenmeden önce görseydim.neyse kardeşime yaparım artık.teşekkürler paylaşımın için

çok şıııık bende istiyorum........................

çok güzel bi fikir..

waauw çok güzeelakannehir

ay ne kokoş şeymiş bu böyle.keşke ben evlenmeden önce görseydim.neyse kardeşime yaparım artık.teşekkürler paylaşımın için

çok teşekkürler arkadaşlar.
nişanda falan elbisenize uygun bi renkte de yapabilirsiniz hoş olur.

X