Abiye Elbise Kombinleri Gelinligimi nasil prenses hale getiririm yardim edinnnn

Pandora kutusu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2020
107
34
41
Merhabalar.ben gelinliğimi aldım fakat kabarık degil hatta nasil giymisim diye düşünüyorum 1 yıldır.baska bir gelinlikcinin terzisi ile görüştüm ama 1000 tl istiyor ben evde nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz.gelinligimin altı biraz uzun allahtan kabarık olsada dengeler diye düşünüyorum resmide bırakıyorum .zaten kollarinida kestiricem

Eklentiler

• 20200531_160636.jpg
    20200531_160636.jpg
    68,8 KB · Görüntüleme: 224
Merhabalar.ben gelinliğimi aldım fakat kabarık degil hatta nasil giymisim diye düşünüyorum 1 yıldır.baska bir gelinlikcinin terzisi ile görüştüm ama 1000 tl istiyor ben evde nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz.gelinligimin altı biraz uzun allahtan kabarık olsada dengeler diye düşünüyorum resmide bırakıyorum .zaten kollarinida kestiricem
Bence gelinliğin çok güzel evde ne yapabilirsin bilmiyorum ama modunu düşürme. Bin lira ise fazla geldi bana

Gelinliğin tül katları arasına ince pofidik küçük yastıklar ilikleyin, ya da katlar arasına yne tül topcukları.
Her kata 3 kat katlanmış tül üst bel bölgesinden eklerseniz olur.
Moda evleri zaten o prenses görüntüsü için bu taktikleri ya da çubuklar kullanıyor, kolay bir şey.
Tarlatanın en üst halkalarına da ekleyebilirsiniz bunları.

Canım içine büyük bi tarlatan al internette var 3p lira falan içi kendinden astarliyza çıkarttır 6 7li tarlatanlar var

X