Gelinliğimin geri verilmesi hakkında

Aynen. Bi de şöyle bişey var konu sahibi duygusal galiba o gelinliğe sarılıp ağlar gibime geliyor.
Dedigin gibi hic görmeden satsın.

Parasını yerken foto atsın bize…
Zaten ben bi garibana vereyim diye alıyorum. Bi hayır dua alırım. Bu arada gelinliğim o kadar güzeldi ki…. Kate middleton gelinliği gibiydi

Zaten ben bi garibana vereyim diye alıyorum. Bi hayır dua alırım. Bu arada gelinliğim o kadar güzeldi ki…. Kate middleton gelinliği gibiydi
Boşver daha güzelini giyersin.
Daha güzel modeller çıkıyor❤️

İstersen satar istersen verirsin kim sana ne diyebilir ki.

Hanımlar anlaşmalı boşanıyoruz haftaya. Ziynet eşyalarımı istedim geri getirmiş. Sadece imza kaldı. Benim gelinliğim kayınvalidemin evinde asılı kalmıştı. Onu da avukatım vasıtasıyla adresime duvak, ayakkabı, gelin çiçeklerim, tacım, pullu kırmızı duvağım şeklinde göndermesini talep ettim. Tamam demiş. Annesi yollayacakmış. Gelinliği görünce üzülürsün dediler ama yine de onlarda kalsın istemedim. Sizce doğru mu düşünmüşüm

Inan ki seni kirmak icin yazmiyorum ama kendine bir iyilik yap ve lutfen destek al. Bosanmak istemiyorsun bunu senin konularini bilen hepimiz biliyoruz zaten ama topu topu 3 ay evli kaldin galiba yanlissam duzelt lutfen. Bunca yasanandan, bunca zamandan sonra gelinligi istemek neyin kafasi? Benim asil merak ettigim gercek bosanma sebebiniz ne acaba? Senin anlattigin gibi maasini istedigi icin bosansaydiniz sen bu adamin pesinde bu kadar kosup kendini kucuk dusurmezdin bence. Lutfen daha fazlasini yapip kendini komik durumlara dusurme. Boyle yazdigim icin eminim bana kizacaksin ama senin iyiligin icin soyluyorum. Yoksa gelinlik istemissin, istememissin bana ne.

Kaynanam bana şey demişti “en mutlu günümde beni ağlattın, o oğlumun düğünü , bizim düğünümüz, seni Allah’a havale ediyorum demişti. Gelinliğimi isteyince üzülmüştür 😁😁😄

Guzel egosu sismistir. Bak oglumdan hala vazgecemiyor diye herkese anlatiyordur. Yoksa oglunu istemeyen o gelinligi ne yapsin?

X