Gelinliğimin geri verilmesi hakkında

Hanımlar anlaşmalı boşanıyoruz haftaya. Ziynet eşyalarımı istedim geri getirmiş. Sadece imza kaldı. Benim gelinliğim kayınvalidemin evinde asılı kalmıştı. Onu da avukatım vasıtasıyla adresime duvak, ayakkabı, gelin çiçeklerim, tacım, pullu kırmızı duvağım şeklinde göndermesini talep ettim. Tamam demiş. Annesi yollayacakmış. Gelinliği görünce üzülürsün dediler ama yine de onlarda kalsın istemedim. Sizce doğru mu düşünmüşüm
Üzülür müsün bilmem de napcan gelinliği niye istedin bunları bakıp bakıp negatiflik dolarsın

Hanımlar anlaşmalı boşanıyoruz haftaya. Ziynet eşyalarımı istedim geri getirmiş. Sadece imza kaldı. Benim gelinliğim kayınvalidemin evinde asılı kalmıştı. Onu da avukatım vasıtasıyla adresime duvak, ayakkabı, gelin çiçeklerim, tacım, pullu kırmızı duvağım şeklinde göndermesini talep ettim. Tamam demiş. Annesi yollayacakmış. Gelinliği görünce üzülürsün dediler ama yine de onlarda kalsın istemedim. Sizce doğru mu düşünmüşüm
İkinci elde satarsın gerekirse, bence de kalmasın öyle bir ailede

Kaynanam bana şey demişti “en mutlu günümde beni ağlattın, o oğlumun düğünü , bizim düğünümüz, seni Allah’a havale ediyorum demişti. Gelinliğimi isteyince üzülmüştür 😁😁😄
Akşam vakti bilezikleri aldığını da duyunca bir keyiflendim ki anlatamam 🤣 kvyi neden ağlattın ki düğünde, bak ben onu bilmiyorum

Paket gelince ailenden biri alsın ihtiyaç sahibi bir genç kıza versin derim, üzücü olabilir senin için.

üzülmeyecek misiniz?
gerçi çok paragöz aileydi onlar
onlar satıp yiyeceğine siz satıp yiyin
gözünüzün önünce durmasın en azından

Gelinliği alıp ihtiyacı olan birine hediye edebilirsin

Gayet de doğru düşünmüşsünüz .
İhtiyacı olan birine verebilirsiniz ya da satıp sokakta yaşayan hayvanlar için mama alabilirsiniz.

Hakkınızda hayırlısı olsun.
nişan yüzüğümü satıp bir sürü kedi maması almıştım çılgınlar gibi dağıtmıştım siz böyle yazınca anılarım depreşti 😛

ben olsam ben de alırdım, eşyalara bağlanma huyum var. ya başkasına verirlerse diye üzülürdüm.
bence alın ve satın, parasını da istediğiniz gibi kullanın. ama orda bırakmayın derim.

Kaynanam bana şey demişti “en mutlu günümde beni ağlattın, o oğlumun düğünü , bizim düğünümüz, seni Allah’a havale ediyorum demişti. Gelinliğimi isteyince üzülmüştür 😁😁😄
Verilmiş sadakanız varmış. İyi olmuş kurtulduğunuz. Siz şimdi duygusalsınız ama yaşadığınız güzel günleri değil de size yaşatılanları düşünün. Gelinliği satıp çatır çatır parasını yeme fikrini verenleri es geçmeyin o da güzel bir fikir :-)

Verilmiş sadakanız varmış. İyi olmuş kurtulduğunuz. Siz şimdi duygusalsınız ama yaşadığınız güzel günleri değil de size yaşatılanları düşünün. Gelinliği satıp çatır çatır parasını yeme fikrini verenleri es geçmeyin o da güzel bir fikir :-)
Bugün tv de evli oğlunu banyo ettiren anne çıkmış Esra ezmeci de , kurgu mu bilmiyorum ama cok tuhaf geldi

X