Gelinlik Modelleri Gelinliğimin sırtı? Resimli

Ayyy evet yaaa bunu bir gelinlikcime anlatamadım arkadaş ya😑🙄

cahile anlatır gibi gösterip anlatin en iyisi:)

toparlayabilir bence. ama bı arkadaş da demis transparan tülle de dekolte verebilirsiniz sırtı açmadan. o da güzel durur:)
ama bu sırtı yapamayan o tülü napar bilemedim🤦

benim gelinliğimi de düğünden bı kaç gün önce teslim etmisti gelinlikcim. teslimat normalde iki hafta falan öncesiydi:)

Helen model sanırım bu gelinlikler. Çok arada kalmis sırtı biraz daha aşağı v gelmeli bence gelinlikcinize resimli model gösterirseniz daha iyi yapacaktır 😊 şimdiden hayırlı olsun canım. Ha bide tavsiyem iç tülüne sim attır çok güzel oluyor👍

cahile anlatır gibi gösterip anlatin en iyisi:)

toparlayabilir bence. ama bı arkadaş da demis transparan tülle de dekolte verebilirsiniz sırtı açmadan. o da güzel durur:)
ama bu sırtı yapamayan o tülü napar bilemedim🤦

benim gelinliğimi de düğünden bı kaç gün önce teslim etmisti gelinlikcim. teslimat normalde iki hafta falan öncesiydi:)
Kötülemek istemem asla emek verdi ama bizde 1 kere giyiyoruz uğraşmamak için birsürü bahane saydı üzgünüm açıkçası

Helen model sanırım bu gelinlikler. Çok arada kalmis sırtı biraz daha aşağı v gelmeli bence gelinlikcinize resimli model gösterirseniz daha iyi yapacaktır 😊 şimdiden hayırlı olsun canım. Ha bide tavsiyem iç tülüne sim attır çok güzel oluyor👍
Haklısın. Sirt konusunda özellikle hatta herkes aynı fikirde demekki gözlerim yanlış görmemiş iyiki teslim almadan farkettim ya

Kötülemek istemem asla emek verdi ama bizde 1 kere giyiyoruz uğraşmamak için birsürü bahane saydı üzgünüm açıkçası

yok ya yapamayan yapamiyo yani🙄🙄

siz sessiz kalmayın ki bu böyle olur deyip geçistirmesin sizi.
inşallah içinize siner🙏yeni prova ne zaman olacak peki

yok ya yapamayan yapamiyo yani🙄🙄

siz sessiz kalmayın ki bu böyle olur deyip geçistirmesin sizi.
inşallah içinize siner🙏yeni prova ne zaman olacak peki
Cumartesi son provam vardı işte sırt bölgesini söyledim ama yapmamış olma ihtimali var gittiğimde şok la karşılaşabilirim

Demekki doğru tespit yapmışım haklısınız sırtını biraz daha açtıracagım😊

X