Gelinlik Modelleri Gelinliginiz kaca mal oldu?

Benimle bir kaç ay arayla evlenen arkadaşlarım ve tanıdıklarımın gelinlikleri 3000-3500 arasında falan alındı hep :KK43: bende inanamadım. Bu kadar rahat nasıl bu paraları verebliyorlar die. Ama hiç bir zaman ümitsizliğe kapılmadım. Kafamda 1.500 den fazla gelinliğe para vermem die yola çıktım. Öylede oldu.

Bir gün sadece gezdim. Ve 1.800 TL dediler. 1.000 TL ye bağladık. Çookkk da güzel oldu bence. İzmirde gelinlik almak isteyen arkadaşlara tavsiye edebilirim gittiğim moda evini. Fiyatları gayet makul. Modellerde güzel.

Gelinlik fotoğraflarımı nasıl eklicem bilmiyorum ama :))

zeyyneep bende izmirliyim hangi moda evi sölermisin?

selam kızlar haziran ayında evlendim ve gelinliğimi biraz pahalı yani normalin üstüne aldım 3700 tacı ayakkabası ile satmak istiyorum straplez privenuptiadan aldım ilgilennenler olursa özelden mesaj atarlarsa resimleride yollarım birde ilk başka bir gelinlik diktirmiştim ondan kayınvaldemin isteiği üzerine vazgeçtik hiç giyilmemiş 38 beden gelinlikde var o da straplez ikisinie de satışa çıkardım taç da vr 250 ye almıştım sadece tacı ama uygun fiyatlarla satmak istiyorum bilgilerinize... gel,nliklerde ayakkabı da sadece iş görmesi açısından çok uygun fiyatlarla satıcam bilginize....

ben beyaz butikten aldım gelinligimi duvagım tokası tarlatan hersey içinde 5500e geldi :S

maliyetini bilseniz 1000 lira bile vermezsiniz kızlar
yeni alıcak olan varsa iyi pazarlık yapsın

Bende gelinligimi satin aldim.. dügüne daha 9 ay var ama yurtdisinda oldugum icin begendim aldim..
2000 tlye geldi.. duvagi, gelinligi, taci ve cantasi var..

aysiradan aldım 31 ocak'a kadar %30 indirim vardı..haziranda evlenicem gelinliğim 3200 dü tac,kese,tarlatan,duvak (biri orta boy diğeri upuzun )saç tokası hepsi 2400 (tanıdığım olduğu için indirim yapıldı)

biz bi yerde sorduk 1000 ytl dediler önce alacak gibi olduk ama sonra vazgeçtik
piyasa o şekilde zannettik sonra bi araştırdık

kayserinin en büyük gelinlik mağazasına gittik biraz pazarlıkla 400 e satayım dedi adam
300 e kiraladık
şaşırtıcı ama öyle

300 dedim diye kötüydü sanmayın haa çok güzel bi gelinliğim vardı
bocuk işlemesi çoktu
ve etek uçlarıyla bolerosunun kolları fransız danteliymiş

akrabalardan kızlar hala soruyorlar nerden aldın bende seninki gibi istiyorum die

hatta 150 ye bile vardı ama giyilmiş istemiyordum ben,
defilesi yapılacak gelinlikleri satışa koymamışlardı daha sezon gelmedi diye
depoya gittik ordan elimle seçtim
ve halada çok seviyorum gelinliğimi
şimdiki aklım olsa satın alırdım:çok üzgünüm:

hangi mazadan???????? cok merak ediyorum :)

X