Gelinlik Modelleri Gelinlik bakarken yanınızda kim vardı?

Ben gelinliğimi diktirdim, satın almadım... Nerede diktireceğimize annemle ben Fatih bakırköy kadıköy ve İzmit i gezdikten sonra karar verdik... Annem dikiş bildiği için modaevlerinde hep terzilerle konuşup onların işçiliklerine baktı ben de stilistle konuşup banaönerdiği mdelleri inceledim...

İzmitte diktirmeye karar verdikten sonra da 2 haftada bir İstanbuldan İzmite prova için gidip geldim... Her provada annemde vardı... Başka da hiç kimse görmedi... Eşim kuaförden beni aldığında büyülenmiş gibiydi....

bende çok merak ettim ya..
bende izmitte yaşıyorum oyüzden..

eşimle birlikte baktık modellere beğendik yalnız beğendiğim gelinlik krem renkti bunun kırık beyazı olsun dedik 2kezde provalara gittik eğer fazla kişi olsaydı benim kafam karışırdı bide herkesi memnun etmek zor gelinin içine sinsin önemli olan bence bu:KK34:

benımde sadece nısanlım vardı modelımızı beraber begendık dugun oncesı dıkılecek beklıyoruz kımseye fıkır sormadım sonucta zevkler degısıyor

nişanlımla beraber gitmiştik ilk giydiğim gelinliği diktirdim:KK16:
hiç pişmanlık yaşamadım çok şükür:KK16:

çok marjinal fikirlerim oldugundan tek başıma giderim kesinlikle ya da düşük bir ihtimal nişanlım olacak kişiyle.

İlk gittiğimiz yer Vakko'ydu ve nişanlım askerdi. Kayınvalidem, annem ve kayınvalidemin alt komşusu ile gittim. Geçtiğimiz ay ise nişanlım burda olmasına rağmen önce kendim gittim, gördüm ve denedim. Ertesi gün annem ve kayınvalidemi götürüp tekrar giydim ve aldık. Düğün gününden öncede nişanlım görmeyecek. Batıl inançlılıktan değil, ilk o gün görmesini istediğimden.

Son düzenleme:
Pronovias randevusuna yakın iki arkadaşımla gitmiştim, eğlenceliydi :) hem sevgilim de burada değildi. Sonrakilere ikimiz gittik. Ayıp olmasın diye annesinin de gelmesini teklif ettim ama "baskı hissetme üzerinde, gönlüne göre seç" dedi :)) kendi annemi de çok istemedim çünkü "o öyle olsun, şu şöyle olsun" diye dayatabiliyor, geriliyoruz sonra.

nisanligimi da gelinligimi de vakkodan aldim.oyle bir takintim vardi gelinligim pronovias olacakti.esim yurtdisinda yasadigi icin ve izin durumundan dolayi nisanligimi ikimiz aldik,gelinligimi de annem babam ve kardesimle.

ben nişanlımla gezdiğimi düşünemiyorum, yani bence beni gelinlikle düğün günümüzde görmeli :KK17: gelinliği erkek tarafı alacağı için kayınvalide gelmeli diye düşünüyorum. ama karar verme kısmına değil ödeme kısmına :KK1: gezme işini heralde annem, ablam ve kızkardeşimle yaparım :KK9::KK9:

ben whatsapptan ablama ve anneme atarım yanımda da fikrine güvendiğim 2 kız arkadaşımı alırım. damat görmesiinn:KK17:

X