Gelinlik Modelleri Gelinlik derdi

davetcokelbisemyok diye bi site var kiralık çok güzel gelinlikleri var sanırım yurtdışına da kiralayabiliyorlar. kiralık istiyor musunuz bilmiyorum ama

Kiraliga güvenemem ben:KK43: zaten panik olan bir insanim... bide gelen gelinlik yirtik mirtik olur...ben kriz geciririm

Foto link neyim atin da gozumuz senlensin,
severim gelinlik alisverisini :KK200:

kendiminkini Uskudardan normal bir gelinciden uygun fiyata almistim, cok sevilmisti.
Uskudarda cok fazla secenek de yok oyle kadikoy fatih kadar, ama daha iyi oluyor, cok kararsiz kalmiyorsunuz :KK45:

Şuanda seçtiğim mekan biraz normal dışı...
Mekana ve konzeptime uygun bir gelinlik istiyorum.
Bakalim artik...aslinda fazla seçenek iyi değil. İnsanin kafasi karışıyor.
Vucuduma uygun ve konzeptime uygun bir parca bulursam 2 saat icinde alirim kesin. Oleg cassinide su gelinliği beğendim.

Eklentiler

• Screenshot_2019-03-25-16-02-50.png
    Screenshot_2019-03-25-16-02-50.png
    330,6 KB · Görüntüleme: 141
  • Screenshot_2019-03-25-16-02-42.png
    Screenshot_2019-03-25-16-02-42.png
    349,4 KB · Görüntüleme: 146
tesekkürler- hemen not aldim. :KK24:
butik dedigim standart gelinlikci. yani, designer vs. anlaminda degil.
Internetde OLEG CASSINI magazalarini buldum- sizce kalitesi iyimidir? fiyatlari asiri uygun oldugu icin fazla güvenemedim
Merhaba, ben Oleg Cassini’den almıştım gelinliğimi 7 yıl önce, uygundu fiyatı da 1500 TL’ydi o zaman, üzerimde duruşunu beğenip almıştım, kalite konusunda çoğu aynı zaten hazır gelinlikler polyester ağırlıklı, ama bir kez giyildiği için benc bu sorun değil.

İstanbulda bakırköyde çok fazla gelinlikçi var başka ilçeye gitmeye gerek bile duymazsın ama özel bir zorunluluk yoksa ben olsam bilmediğim yerde tek başıma arayacağıma Almanya'dan ya da komşu ülkelerden alırdım, klasik Türk gelinlik modelleri istemiyorsan Türkiye'de beğenebileceğin markaları ve fazlasını zaten yurtdışında bulursun. Sonra da sakin sakin tatile gelirsin yine.

Aslinda öyle ama burda gelinlik gercekden cok pahali 2-3 bin arasi.
Bana 2 kiyafet lazim...bi gelinlik bide nikah icin sade bir gelinlik...
Nişanlıma 2 takim derken baya bütçemi zorlar diye düşündüm. Bide burda davetiye olmadan randevu vermiyorlar prova icin. Yani davetiye basıldıktan sonra beni strese sokar :KK43:

Eminönü Mahmutpaşa kürkçü han 1. Kat gelinlikçiler var ve çok uygun. Ben 2013 yılında diktirdim 600 TL. Tabi o zamandan bu zamana fiyat çok uçtu ama benim dönemimde bile kiralık 1.500 - 2000 TL iken, ben ordan çok uyguna kiralamıştım. Oraya bakın derim. Benim gittiğim gelinlikçi Azram gelinlik ti adı.

Hemen not aldim. Cok cok teşekkür ederim

Şuanda seçtiğim mekan biraz normal dışı...
Mekana ve konzeptime uygun bir gelinlik istiyorum.
Bakalim artik...aslinda fazla seçenek iyi değil. İnsanin kafasi karışıyor.
Vucuduma uygun ve konzeptime uygun bir parca bulursam 2 saat icinde alirim kesin. Oleg cassinide su gelinliği beğendim.
Bence çok çok güzel, üzerinize deneyince de beğenirseniz hiç düşünmeden alırdım ben olsam, sade ve çok şık

Türkçe konuşmanız nasıl acaba? Bence hic telaş yapmayın İstanbul'da bulursunuz hem güzel hem Almanya'dan daha uyguna. Ama Almanya'dan geldiğinizi belli etmeyin esnafa. Fiyat açısından en önemlisi bu:)

Bilemedim... gecende bir üye 40.000 TL ye yatak örtüsü almıştı :)
Burda eli yüzü düzgün bir gelinlik 2-3 bin Euro arasi :KK43:
Altın işlemeli mi? Gereksiz masraflar. İnsanlar para çok olunca ne yapacağını şasırıyor. 5000-6000 tl bütçeye harika gelinlik bulabilirsiniz. Tabi ki tasarım bir gelinlik olmaz. Her yerde pazarlık yapabilirsiniz. Mutluluklar dilerim.

Altın işlemeli mi? Gereksiz masraflar. İnsanlar para çok olunca ne yapacağını şasırıyor. 5000-6000 tl bütçeye harika gelinlik bulabilirsiniz. Tabi ki tasarım bir gelinlik olmaz. Her yerde pazarlık yapabilirsiniz. Mutluluklar dilerim.

Tasarim gelinlik zaten olmasin. Yakışsın yeter benim için. Normaldede tasarim kıyafet giymiyorum zaten :)
İnşallah bulurum.

Türkçe konuşmanız nasıl acaba? Bence hic telaş yapmayın İstanbul'da bulursunuz hem güzel hem Almanya'dan daha uyguna. Ama Almanya'dan geldiğinizi belli etmeyin esnafa. Fiyat açısından en önemlisi bu:)
Hemen anlıyorlar canim. Turkcem fena değil ama tilkiler hemen anlıyor.
Geçen yaz Euronun 7 civari olduğunda nar suyu icin 5 Euro isteyen bile var... almanci kazığını göze aliyorum :) o zaten olmazsa olmazi

Ben bu yıl oleg cassaniden aldım İzmir optimum mağazasından 6.500 civarı idi ama çok severek aldım fiyat performans bakımından gayet iyiydi iki ayrı şehirde düğünüm oldu iki kere giydim herkes çok beğendi. Ama tabi duvağıda ayrı alıyorsunuz oda bin lira civarı tabi duvaktan duvağa göre değişir

Ben gelinliği izmirden sisters weddingten almıştım.Ama İzmir işte.benimle aynı dönemde evlenen arkadaşlarım oleg cassini diyorlardı.ona da bakmıştım güzel modelleri vardı.İzmir seçeneğin varsa Vakko wedding veya sisters Weddinge bakmalısın.vakko olduğuna bakma uygun modelleri de vardı o zamanlar.

Burada tam olarak aynı konuyu ben de açmıştım. Aysira’dan aldım gelinliğimi ve tek provayla teslim ettiler. Sonra etek boyunu beğenmedim ertesi gün aynı gün içinde yapıp verdiler. Gayet de memnun kaldım. Kurumsal olduğu için de stres yaşamadım. Açıkçası benim gelinlikçi esnaf halleriyle uğraşacak hiç enerjim yok. 3500 liraya aldım gelinliğimi.

Sizin oleg cassiniden koyduğunuz gelinliği de denemiştim üstelik. Tatlı bir gelinlik ama ben o eteği giymeye cesaret edemedim. :)

Mutluluklar dilerim. Nereden aldığınızı yazın. :)