Gelinlik Sorunu

Yok yapmadık allahtan o kendince bir bilgi formu doldurdu, bana da kapora verdiğime dair bir kart verdi, ben bir şey imzalamadım.

Sıze tavsıyem asla almayın o gelinliği.. Sadece bır kez gıyeceksınız. Bırakın yansın kaporanız gerekırse ama hıcbırseyı ıstegınıze gore ayarlamaması ve tavrı kabuledılemez. Durumu anlatın mumkunsedd bırkac kişi gidin ki laf cambazlığı yapamasın.
En begendıgınız gelinliği alın bence..

canım benim kaporası batsın bırak giden gitsin. sakin kafayla hayalındeki gelinliği al yüzlerce gelinlik var güpürlü romantik tarz ayır bi gün illaki bulursun gönlüne hangisi sinecekse dene bir sürüü model... straplez sorun olyorsa nişanlınla aranda sadeyse bi işe yaramaz zaten ilk defa giycen birazda gösterişli olsun dimi ama:)

İçine sinmiyorsa alma düğüne daha vakit var sanıyorum hemen bakmaya baslasan ve özel dikim yaptırsan daha güzel olur bence

Çok uzun olduğu için okumadım dovmeyle alakalı kolumun büyük bir kısmını kaplayan dovmem var kapatmadım zaten saklamak içinde yaptırmadım

müşterisiyle kavga eden gelinlikçiler en komiğime giden şeydir benim de nişanlıkta başıma gelmişti patronuna şikayet etmiştim çıkarken siz zor müşteri bulursanız diye neyse..
kopara yanar ama çok bişey de değil yani 300 tl. yak gitsin içine sineni al olmadı modelini kendin yap diktir istediğin gibi istanbulda mısın tavsiye verebilirim?

evet İstanbul'dayım ama Avrupa yakasında. Provalara gitmek zor olmasın diye Avrupa yakasında bakınıyorum

Dövmeni kapamak için de sakın eldiven kullanma
Aşırı demode :)
Şu şekilde tamamen örnek olsun diye gösteriyorum
Uzun kol kullanabilirsin.
Dövme belli belirsiz anlaşılmaz bile.

Boyunu kısalttırdıysanız yazık kadına o da nasıl satacak onu?
Sizin boyunuzda biri gelecekte, o gelinliği beğenecekte... Ohoooo...

Ama tabi ki asla içinize sinmeyen şeyleri almayın. Pronovias gelinlikler benim çok hoşuma gidiyor.
Eldiven giymeyin, 25 yıl önce annem düğününde giymişti en son
Kapatıcı ile kapanmaz mı dövmeniz ?

Gelinlik şu an 170 boyunda birisi için hatta bana göre boyunu az aldı 173 boyunda birisi bile rahatlıkla giyebilir çünkü 16-17 cm topukluya göre aldılar

dövme kapatıcı fondotenler var reklamlarını görüyorum hep. fakat gelinliğe bulaşır mı bulaşmaz mı korkusuyla cesaret edemezdim ben

kaporayı yakın.
canınız sağolsun.
bir kere giyilecek o gelinlik. içinize sinsin.
eldiven de giymeyin.
hayırlı olsun.

Madem dovme kapicaksin omzun, kolun dovme niye askiyla eldivenle ikina ikina ugrasiyorsun ki kollu bir gelinlik tercih et bitsin gitsin. Butun kolun icin eldiven giymekte cok cirkin durur bence bilemedim.

Bunları okurken sankı ben yazmişim gibi;-))))bende gelinlikte çok sorun yaşadım kı yurt dışında evlendım ve gelmeden ordan gelinlik begendım kadın bana istedıgımın bambaşka Bır gelinlik cıkarttı sorun şu ki ben gıttıgımde dükkanı kapatmiştı velasıl içime sınmedı neyse gıyerım dedım sagolsun eşim hiç gocunmadı 2000 Euro ya yemınle yurt dışında aldı Fransız küpür hepsı diyeceğim şu içine sinmedi yeniden bak;-)

paranın devamı isteyemez.. kaporaya acımıyorsan başkasına bak derim.. giden kapora olsun da istddiğini giy..

sözleşme yoksa paranın devamını talep edemez . bir kere giyeceksiniz kaparoyu gözden çıkarttıysanız istediğiniz gibi olsun . benim arkadaşım da ilk denedi gelinliği sonra pişman oldu tekrar randevu aldı gelinlikçiden hatta dantel taş arasında gel git yaşadığı için gelinlikçi arkadaşıma dantel ve taşları iğneler ile teğerleyip modeli gösterdi yaklaşık 6 prova sonrası gelinliğini teslim aldı. ama baştan dikilmişti gelinlik

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…