Gelinlik Sorunu

acaba normali sizin yaptığınız mı diye düşündüm okurken.
takıntılı olabilir misiniz?? sanki giyip beğenmiş gibi değil de hiç beğenmediğiniz bir gelinliği düzeltemeye çalışmış gibisiniz.
ben girip denedim ve tamam bu olsun dedim. çok ilginç geldiniz. ya da ben çok rahatım.
he bu arada gelinlikle çok oynamışsınız ama sanmam paranın tamamını istemez. zira kaparo 300 lira iyi . o gelinlği eski haline çabuk getirip satar.

Balık ve prenses model kısa boylulara pek yakışmıyor.
A kesim modeller tavsiye ederim.
Bir de eldiven gerçekten demode uzun kollu daha mantıklı hem de çok asil duruyor.
Bütün şehri gezin derim ben yavaş yavaş.
Dreamon aysira ya da bakın derim.
Ama en ücra gelinlikçiye de bakın hiç belli olmuyor çünkü.
Benim şimdiki aklım olsa sürekli gezerdim en içime sineni arardım.

Dövmeyi makyajla kapatan bir yer bulabilirsin. Hem istediğin gelinliği giymiş olursun

içinde kalmasın
ömür boyu o fotoğraflara bakıp evlendiğin günü hatırlayacaksın
git başka bak

Dun arkadaşım vidio izletirdi.. Yuze surulen kapatici gibi bişiyle dovmeleri kapatiyor. Belki araştırıp bula bilirsin.. Eldivenlede ugraşmasın

Konu sahibi şimdiden hayırlı olsun, bence kaporanızı yakabilirsiniz. Ben dövmeleri kapatma isteğinizi de anlıyorum, müstakbel eşiniz bu konuyu takmıyorsa sorun değil, düğünde ailesine gereksiz laf gelmesini istemiyor olabilirsiniz. Toplum böyle şeyler konusunda önyargı oluşturabiliyor, siz de size ve müstakbel ebeveynlerinize karşı bir önyargı istemediğiniz için bu kararı verdiniz sanırım.
Gelinlik modelinizi Grace Kelly'nin ve Kate Middleton'ın modellerinden esinlenerek yaptırabilirsiniz. Bir arkadaşım Grace Kelly modelinin üst kısmının aynısını yaptırıp altına da tüllü A kesim bir gelinlik yaptırmıştı. Gerçekten çok çok hoş ve alımlı duruyordu, duvağı da Grace Kelly modeliydi. İnanılmazdı ve çok farklı görünüyordu. Bu arada kendisi de biraz da olsa dövmelerini saklamak için yapmıştı sanırım

Sizin dovmenizden millete ne?

Arkadaşların dediği gibi uzun kol giymek, eldivenden daha mantıklı.

Sözleşme senet yoksa kaporayı yakın gitsin.Aslında size özel dikilmesi lazım gelinliğinizin ben hazır giyilen gelinlik pek görmedim.

Eldiven takmayın tabikide.Onun yerine kolunuza dantel diktirin sık desenli daha şık olur.

En iyisi hazır gelinlik. .diktirince güzel olmuyo. . En azından deneyip yakışıp yakışmadığına bakarsın. Ayrıca bence straplez görünümlü kolları göğsü dantelli işli gelinlikler var çokta şık. Dövmeleri de fondotenle kapatabilirsin bence. . Dizilerde çok görüyoruz. 300 tl yide yak gitsin ömür boyu üzülmeye değmez. .

Paranin geri kalanini vermek zorunda degilsin. Bu kadar sevmemisken birak kaporan yansin. Ben en az 10 gelinlikci gezip oyle karar vermistim ve sadece bi fotografla gittim hic yoktan tam istedigim gibi bi gelinlik diktiler. Tum detaylari, her seyi bana biraktilar.
Ve bence dediginiz gibi dantel uzun kollu bi gelinlik alsaniz daha hos olur gibime geldi. Hem kol detayi hem eldiven cok kotu olur ve demode gibi artik.

Aman canım 1 kez evleniyosun her ay düğün yapmayacaksin sonuçta o seninle böyle konusuyosa sende git yada ara gelinliği iptal ediyorum bilginiz olsun iyi günler de çık git başka gelinlikler bak kimin ne dediğine bakma ayrıca sen nasıl bi gelinlik istiyosan onu giy hayalindeki gibi olsun yoksa çok pişman olursun canım

Ay yak kaporanı git başka yerden al. Ben de ilk denediğim gelinliklerden birini aldım, b.k gibi verdiler afedersin, kusurlu şekilde. Provadaki iğneleme yerleri yine iğneliydi ve dikilmemişti eve geldiğimde. Bir sürü şeyini kendim yaptım. Özel gününü bu gelinlikçi yüzünden huzursuz geçirme. Keşke ben de kaporayı öyle az verip vazgeçebilseydim. Başta canım cicim, sonra ihmal. Ayrıca beni duvak konusunda da yanlış yöneldirdiler. Sırf duvak satabilmek için istediğim modele uygun duvak değil başka modele uygun duvak verdiler. Çünkü benim istediğim modelin duvağı zaten gelinlikle hediyeydi. Daha şık bi duvak istemiştim ama bana o saça bu duvak olmaz demeyip tecrübesizliğimi kullandılar ve bana uygun olmayan bir şey verdiler. Bunun yanlış duvak olduğunu düğünümün olacağı başka şehirdeki kuaför provamda öğrendim. Sönük bir saçım oldu. Duvağın olması gereken kabarıklığını saçla yapmaya çalıştılar.
Ay ne doluymuşum. Hakkımı helal etmiyorum sana dream on
Uzak durun: Dream on Tunalı.
Ha bu arada sözde hazır diye aldım. Bedenine göre gelecek dendi. Ama hiç de öyle olmadı. Standart Bi gelinlik geldi onu resmen üzerime yamadı.

Son düzenleme:
Birak yansin kapora. İçine sinen bir şey al. Prenses begendiysen al tabiki ama 155 boyu prenses iyice kisa gösteriyor. (Ben de 156yim.) Kisa boya A kesim (evaze kesim) gelinlikler yakışıyor. Cok inceysen balik da ancak oyle yakışıyor bence.

Son düzenleme:
kizlar gercekten eldiven kullanmayi cok mu demode buluyorsunuz ?? bence guzel durmazmi hani su parmak aralarindan gecenler var ya bende onlari cok begeniyorum ... ben biraz eski kafalarda kaldim heralde :)

konu sahibi arkadasim ... yerin dibine batsin kapora. omrunde elli kere evlenmeyeceksin bir kere evleneceksin ..icine sinen hangi gelinlikse onu giymelisin...

Dövmeyi göze sokmak için özel bir çaba göstermiyorsunuz çünkü zaten gelinliklerin %90' ı açık omuzlu ya da ince askı / tek omuz olur. Gelinlik modelinizde bu kadar gerilecek kadar kendinizi kasmanıza anlam veremedim. Olan olmuş düğün gelmiş bırakın düşünen düşünsün ne düşünecekse. Gelinlik içinize sinmiyorsa da içinize sinenle değiştirmek en doğal hakkınız zaten 16 cm. topukla ölürsünüz yapmayın kendinize o işkenceyi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…