Gelinlik Sorunu

Bende ilk ya da 2. Girdiğim yerden aldım. İstediğim düzeltmeleri 2 provada hallettim. Gelinlik zaten tam bana göreydi bi elbisenin vücuda bu kadar güzel oturabileceğini sanmazdım gelinliğin son halini giyene kadar kısaca içim çok ama çok rahattı gelinliğin içinde çok mutluydum ve sende kesinlikle başka gelinlik bak eminim içine sineni bulacaksın

gelinliği kiralık anlaştınız sanırım, boyunda degisiklik yapmak istemedigine gore; daha sonra da baskasina kullanırım diye düşünmüş olabilir (bu onu haklı yapmaz tabi ki)
o askı da sökülür, çıtcıt da yapılır. ben annemlerin kararsız bir gelinleri için 3 kez üst beden değiştirdiğini bilirim..
biraz kötü bir yere denk gelmişsiniz anladığım kadarıyla..
sadece kaporanızı yakarsınız, kalanını isteyemez

16 cm topuklu mu
Butun gun onlarla nasil duracaksiniz?
Cikarmak isteseniz cikaramayacaksiniz gelinligin olcusu ona gore alinmis ve 5-10 cm de degil yani.

Bir kere giyeceksin.ıcıne sınmesı çok önemli.ben fransız tarzı gelinlikleri begenirim.öylede gıydım çok şükür.

Bence dövmeleri gelinlikle kapatmaya çalışma. Porselen makyaj fondöteni kapatıcı falan sürülse iyi bir makyöz kapatır o dövmeleri. Dizilerde oyuncuların bazı dövmeleri öyle kapatılıyor. Birde içine sinmdiyse yak 300 ü. O kadar para vereceksin. Budur dediğin bir şeyi giy düğünde.

dövme kapatıcı fondotenler var reklamlarını görüyorum hep. fakat gelinliğe bulaşır mı bulaşmaz mı korkusuyla cesaret edemezdim ben
var aldım dened,m ama sağa sola bulaşıyor maalesef gelinlikle hiç cesaret edemem, bir de yapması çok uzun sürüyor

1.53 üm ben de, prenses modelle kartopuna dönmüştüm o yüzden dantelli ve pelerinli sade bir modelde karar kılmıştım. Benim de duvak olmamış bedeni oturtamamıştı ama her seferinde 1000 km git gel yorulduğumdan neyse dedim.

Güzel anlayış
Güzel anlayışınız ve doğru tespitiniz için çok teşekkür ederim.Uyum çok önemli zaten asi bir karaktere sahip olan insanlar dövme yaptırıyor ve elbette görünsün diye ama insan sevdiği insanla bir uyum yakaladığında daha dikkatli oluyor. Söylediğiniz gibi gereksiz laf gelmesini istemedim. Tavsiyeler,niz için de çok teşekkür ederim.
Sevgiler

Ay yok bir de satın almak için anlaşmıştık niye o kadar kastıysa anlamadım zaten

bilemedim, emanet gibi üzerimde duran bir gelinliği alıp gitse miydim :)

Yak kaporayi gelinlik onemli icine sinmesi lazim satici hanimefendide biraz kirmis hevesinizi
Haftasonu nişanlımla gelinlik bakmaya gitmeye karar verdik :) Artık deneyip deneyip içime sineni bulmaya çalışıcam.

Hepinize yorumlarınız için çok teşekkür ederim.

Üç yüz lira bişey değil yak gitsin istediğin gibi bir gelinlik bul. Bi de o kolundaki dövmeyi makyajla kapat bence.
Makyaj uzun sürüyor, bir de sağa sola bulaşıyor, gelinliği ve damatlığı batırırım muhtemelen o sebeple uzun kollu bakacağım zaten

Hemen git gönlüne göre gelinlik bak kuzum.. İçine sinmeyen bişeyi giyme hele ki bu gelinlikse. İnsanın en güzel en özel olmak istediği gün.. Ayrıca gelinlikçinin tavrına uyuz oldum, ne istiyorsan yapmak zorunda bi de atar yapıyo koşarak uzaklaş

Canım benim seni en iyi ben anladım emin ol bi tane aldım benim içime sindi annemim içine sinmedi diye de ikincisini kiraladım birini dış mekan çekiminde birini düğünde giydim sırtı dantel olandı ilk gelinliğim omzumdaki martı dövmelerini kapatıp rahat rahat foto çektirmiştim ki kuaforde onu bi güzel kapatıyorlar emin ol
ikincisininde straplez model ustu sade tülle kapanmıştı normalde dövme belli olurdu o da kuaförle kapandı ve duvak derken rahat rahat dolaşa dolaşa oynadım ben de bence sen a kesin yarım balık ustu kollara kadar dantel bi model bulabilirsin
kapora yansın senden başkasını isteyemezler emin ol
o da olmadı kuaforunle konus kapanır dövme

Gelinliğin siparişini vermeden önce bir hafta nerdeyse her cumatesi gezdik kardeşimle birlikte. en son baktığımız yerdeki kadının ilgisi hoşuma gitti de ancak öyle karar verebildim. siz ilk yerden üstelik aklınızda olmayan bir modele tamam demişsiniz.
bence kadının numarasını direk engelleyin size ulaşamasın, baştan oyle yaparız böyle ederiz diye vaatlerde bulunup da sonra ay yok onu yapamayız diyen insanlara sinir oluyorum çünkü
300 tl'de iyiymiş kapora olarak, bizden 1000 tl istediler de 600 verdik. şimdi o gelinliği orda bırakacak olsam içim acırdı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…