Gelinlik Modelleri gelinlikçi beni resmek kandırdı hakkımı nasıl arayabilirim :(

ben hiç provaya bile gitmemiştim.6 sene önce toplam 550 tl idi 150 peşin vermiştik bi gittim gelinliğin göğüs kısmı 15 cm bol kadın bana bu gelinliğin altına şu sütyenden takman lazım ondna böyle dedi ee sütyen kaçpara o zamanın parasıyla 90 tl dedi bende istemiyrm dedim..moralim bozuldu sonra bi terziye gönderdiler gögüs kısmı daraldı filan benimde hiç içime sinmemişti gelinliğim..kuyruk istemiştim kuyruk yapmamışlar eşimde sinirlendi baktım kavga edicek sesimi cıkarmadım öylece aldım ve giydim.pislikler insanların en güzel günlerine gölge düşürüyolar..sende parayı vermezlerse gerekirse hergün git istediğin gibi diktir.

Ayy kızlar hadi evlenenler için geçmişte henüz evlenmemiş olanlar için içinize sinmediğiniz gelinliği giymeyin. Sakine bence içine sinmediyse vazgeç ve paranı al. ve hazır gelinlik bak derim. Sonra içinde kalabilir.

cnmmmmmm valla bende bu tarz şeyleri çok duydugum içinnn 100 tl verdim kapora diye kalanını gelinligi aldıgım gün vercem..malum herkes biz gibi iyi niyetli deiller....sen okdr para vermişsin cnm bence aynı yerde başka bi gelinlik dene begen...üzülme olan olmuş birsürü güzel gelinlikler var eminimmm içlerinden begenirsin bitane:)

kesinlikle hakkını ara bağır çağır rezil et. Yada aynısı yapsınlar

Valla bu tarz şeyeri okuyunca korkuyorum beğendiğim geliniği acaba dikebilecekler mi diye

Valla bu tarz şeyeri okuyunca korkuyorum beğendiğim geliniği acaba dikebilecekler mi diye

cnm hiç belli olmuyo valla baksana güvenilmio artık kimseye..bende kiraladımmm gelinligimi kaldırdılar yanımda ama kınalıgımı vitrine koydular bende uyuzlandım sordummm başkasınamı verceksiniz diye.. o da dediki kiraladıgın için senden sonra düğünü olana kiralarıs yine ama senden önce kimseye vermiycez gelip kontrol edebilirsin dedi..ordan geçtikce ugruycam valla.bide tanıdık çıktılar ondan kazık atamaslar gibime gelio:)sendee arada git kontrole cnmm çok pimpirikliyim titizim de.sürekli kontrol et:)

nem cnm tanıdık diyip güvenmemek lazım bu devirde babana bile güvenme mantığıyla:) sakine2 evet niye verdiğin 550tl varken illa diktikleri modele bakıyorsun beğenmediysen. O moda evinde hazır olup beğenebilceğin hiç bi gelinlik yokmu ki üzerine tam oturmayan gelinliğe tamam dedin? Enazında 5-6 model vardır ellerinde hazır onlardan birini deneyip alsaydın hiç olmazsa. Tamam istediğini dikemediler ve paranıda vermediler madem 550 verdin atıorum toplamda 1800tle diktircektin dikemedikleri için ellerindeki hazır bir modele atıyorum 1200 tl verip anlaşamazmıydın.

parayı vermemeliydin tatlım..para verilirmi hiç..çok güvenmişsin ah be canım

ben olsam dükkanı onların başına yıkarım:eek:klava::mymeka:

cnmmmmmm valla bende bu tarz şeyleri çok duydugum içinnn 100 tl verdim kapora diye kalanını gelinligi aldıgım gün vercem..malum herkes biz gibi iyi niyetli deiller....sen okdr para vermişsin cnm bence aynı yerde başka bi gelinlik dene begen...üzülme olan olmuş birsürü güzel gelinlikler var eminimmm içlerinden begenirsin bitane:)

katılıyorum başka begen..vereliniortakhazır modellere bak..

hayatım neden sözleşme yapmıyorsun valla benim gelinlikcim gibi geinlikci yok sanırım ayşe hanım sırf resmen biz mutlu olalım diye elindne geldiğini yapıyor düşün kendi satmadığı abiyede düzeltmeler yapıyor :)
ayrıca işciliğide çok iyi eğer pendik tuzla tarafındaysan kesinlikde tafsiye ederim oryalada konuş belki paranı verirler canım :KK43:

cok gecmıs olsun canıım :KK43: genelde bu tur talihsizlikler geliyor başa..benimde dugunume 1 hafta kala provaya gıttıgımde gelınlıkcı hıcbırsey soylemeden magazasını taşımıştı 3 gun sonra ogrenmıstık yenı yerını hesapta arayıp bana ulasamamıslar buyuk yalan ! neredeyse delirecektim..

gerçekten yokmu bi yolu arkadaşlar benimde başıma geldi. ankarada en-kübra moda evi gelinliği yamuk dikti her tarafı yamuk gelinliğin sonrada kabul etmedi ne paramı verdi ne gelinliği düzeltti beni dükkandan kovdular bağıra çağıra şiddeet uygulayarak :KK43:( napcam bilmiyorum tüm param gitti yeni gelinlik alamıyorum düğünüme 3 hafta var

X