Tüp Bebek Merkezleri Genartta tedavi olanlar buraya

arkadaşlar aranızda oranın misafir hanesinde kalan varmıydı biz şehir dışı olduğumuz için kalmak zorundayızda bide erkek sebepli tedavi başarı oranları nasıl tşk

Cevabın için çok teşekkür ederim canım.Allah sağ sağlim kucağına almayı nasip etsin.Ben emekli sandığına tabiyim.Şu an diğer şartlara uyuyorum ama aşılama henüz yaptırmadım.Aşılama şartı aranıyor mu???Çünkü aşılama ile zaman kaybetmek istemiyorum.En fazla 1 defa yaptıracam aşılama.Cevap yazarsan çok sevinirim...Bu arada iyi dileklerin için çok sağol.Darısı bize inşallah ve isteyenlere....

cevabın için çok teşekkür edrim canım.inşallah sonuç senin ve bizler için iyi olur.ara ara tedavinden ve sonucundan yazarsan sevinirim.bizler için bi umut olur kimbilir.bu arada sen rapor alıcan mı?eğer alıyosan şartlarından ve nasıl nerde alındığından bahseder misin?Allah tedavinde yardımcın olsun...En kısa zamanda bebeğini kucağına alman dileğiyle...

çok rebrik ederim.Allah kucağına sağ salim almayı da nasip eder inşallah...

arkadaşlar aranızda oranın misafir hanesinde kalan varmıydı biz şehir dışı olduğumuz için kalmak zorundayızda bide erkek sebepli tedavi başarı oranları nasıl tşk

mrhba canım bende genartta tedavi gördüm evet oranın misafir hanesi var ama ben kalmadım orda günlügüne 15tl demişlerdi birde ev tipi biyer oldugunu tek kişili odalar falan yokmuş yani.benimde eşimde idi problem ama ilk denememizde sonuç aldık inşallah sizde alırsınız gerçekten ilgili doktorları.

çak sağol arkadaşım sonuç almana gerçekten çok sevindim darısı bizlerin başına

absis arkadaşım size ne kadara mal oldu ücretleri bide orada ne kadar kaldınız toplam ve sorununuz tam olara neydi canım tşk

absis arkadaşım size ne kadara mal oldu ücretleri bide orada ne kadar kaldınız toplam ve sorununuz tam olara neydi canım tşk

yaklaşık 6 7 milyara mal oldu ama biz devlet güvencesi olmadan özel yaptırdık tedavim 20 25 gün sürmüştü.eşimde sperm azlıgı ve hareketsizligi vardı.ilaç kullanıyosun senn yumurtalıkların ne zaman tedaviye cevap verirse yanı yeteri kadar yumurtlama ne zaman olursa ona göre degişiyo tedavi süreci.

arkadaşlar nerelerdesiniz hadin bekliyorum lütfen anlatın bizlerde tedavileriniz ve merkez hakkındaki görüşlerinizi bu kadar azmı genarta gidenler

arkadaşlar aranı-zda genartta eşi microtese olan yokmu lütfen çokm acil sorum olcaktı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…