Bebek Çocuk Odası Dekorasyonu Genç odasına baza işlevsel tamam ama ya görüntü ?

ben de baza düşünüyordum ama vazgeçtim.
yatak odamıza gardrop almayacağım. bir ustaya yüklük gibi 6-7 kapaklı istediğim gibi gardrop yaptıracağım.

hem kızlara hem bize ya normal ya da ferforje başlıklı güzel kız yatakları alacağım inşallah :)

Kız odaları gercekten harıka, normalde hıc ımrenmem kız cocuguna memnunum erkekten duz kolay bakımı :) Ama odalar bır harıka

Ben de bazalı yataktan bazasıza geçmeyi düşünüyorum :/
Annemde dolap hastalığı vardır, her yer baza-dolap ama yine de yetmez. Bekarken öyle daraldım ki şu an lazım olmayacağını düşündüğüm ne varsa atıyorum, hiç de atmasaydım dediğim olmadı.
Yatağımı bazalı yaptırdım ve hep annemin lüzumsuz eşyalarıyla dolu, belki hiç kullanmayacağım örtüler, battaniyeler, danteller vs... Bir kaç sene sonra bazasız yatak alacağım ben de, ne kadar çok dolap o kadar çok çöp.

Yere yakın olmasının kötü yanları nedir bende tam yerden etrafi mobilyli led li olanlardan istiyorum çünkü

Kötü olan tarafı depolayacak alanının olmaması. yorgan yastık olsun kışlık yazlık kıyafetlerin ortada kalıyor. yoksa kullanım olarak bir sıkıntısı yok ama altını temizlemek de zor tabi.

Ben baza sevmeyenlerdenim. Tıpkı kanepe sevmedigim gibi. Altlarına bi şeyler istiflemek hiç bana göre değil.
Yatak odam bazalı mümkün olsa degistirecegim.
Dolap candır.
Ayrıca oda gayet hoş modern gözüküyor. Beğendim ben.

Kız odaları gercekten harıka, normalde hıc ımrenmem kız cocuguna memnunum erkekten duz kolay bakımı :) Ama odalar bır harıka
bence de. o yüzden pratik görünse de bazadan vazgeçtim. gardrop yaptırmaya karar verdim :)

CuteMom beğendim canım

Aynen bende herşeyi atmak istiyorum 3 senedir bazanin altinda duran bir dünya şey var kiyafetler de bile belli şeyleri giyiyoruz gerisi çop aslında

Bende hiç baza yok. Oturma odamda bazasız.. aslında hem iyi hem kötü. . Şu anda olmadığı işin eksikliğini hissediyorum onun için istiyorum. Olsa da belki baza altı düzensiz olduğu için sinir olurdum.

Masa ve komodini begendim canim. Tam genc odasi. Sadece yatagin ayaklari cok eskiyi animsatti bana. Retro bi havasi var yani. Neyse onemli olan senin begenmen ama ben yine de baza diyorum.

kesinlikle bazalı ve 120 cm lik alın..kızımın yatağını o şekilde aldık hiçte yatak odası gibi durmuyor..geniş geniş yatıyor büyüyünce de rahat eder çocuk..bazası da dünya kadar eşya alıyor içine..

Ikeada yatak altlarına uygun büyük küçük kutular kullanışlı oluyor tavsiye ederim güle güle kullansın

Ben yuvalayan yatak aldım
Baza yatagı cok yukseltıyor ve kaba duruyor yavrulayan karyoladan memnunum
Sızın alcagınız yatagın altında boylu boyunca ve tam yatak genıslıgınde tek parca cekmece var bızımkınde
Ister ıcıne mınder koyup ıkıncı yatak yapıyorsunuz ıstersenız depolama alanı seklınde kullanıyorsunuz
Belkı bu yataga yaptırabılırsınız bı sorun derım

Netde bızımkıne benzer sekılde resım buldum
Boyle bı mekanızma yaptırabılırsınız alt kısma

ben beğendim üstelik oda hep temiz oluyo altına toz birikmiyo odasına ek bir dolap daha alabilirseniz küçülenleri ona yerleştirebilirsiniz

Benim kızım 4.5 yaşında,onun için büyüyebilen yatak almıştım altında yatak boyutunda dev bir çekmece var,yatak konulabiliyor ama ben oyuncakları koyuyorum yatak almadım o çekmece için.
Bazadan ziyade bu tip birşeyde bakabilirsin. Genç odalarında varmı bilemiyorum tabi bu sistem.

Esyalarini fazlaliklarini koyabileceginiz yeriniz varsa dusunmeyin bazayi. Bazada cok toparlayici bence. Goruntu olarak cok guzel duruyor. Bence siz gencimizin fikrine onem verin. O nasil istiyorsa oyle olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…