Gençleştim gençleştim

Güzel olmuş muyum,sizce de gençleşmiş miyim?

• Ankete Katılan
    12
  • Anket Kapalı .
Arkadaşlar çok mutluyum.Nasıl gençleştim siz de görmelisiniz diye paylaşıyorum fotoğraflarımı.
Nedret Hanım merhaba :) Samimiyetinize ve içtenliğinize hayran kalmamak elde değil. Sonuç harika olmuş. Bir de profil fotoğrafı istesek, zahmet vermiş olur muyuz? Çok sevgiler...

Teşekkürler vallahi estetiğe karşı olmayıp mutlu olmak lazım hayat kısa.Baksana eski halime.Şimdi yeniden gencim.Kendimi süper hissediyorum.
Karşı değildim fakat uzak bakıyordum estetiğe takıiiiiii göğüs protezi yaptirana kadar . 2012 de yaptırdım.. sonrada minik dokunuşlar yaptırıyorum artık büyük değişim kabul edilebilir olmuyor hem çevre hem kendin için fakat ara ara yağ enjeksiyonu ,doğal bir botoks ,minik dolgular bence gerekli .güzel kadın olmak zor degil

evt malesef çok pahalı.bu kadar da olmaz.ama istbul da çok hastane var. orda yaşasaydım uygun bir hastane bulurdum bence

hangi yöntem uygulandı nekadara maloldu yazarsanız bilgilendirmiş olursunuz bizleri

Valla kusura bakmayın ama ben inanmadım bu resme
Evet bu iki resim de sizsiniz ama resimlerden birinde oynama yapilmis bence :KK66:

X