Gençleştim gençleştim

Güzel olmuş muyum,sizce de gençleşmiş miyim?

• Ankete Katılan
    12
  • Anket Kapalı .
Arkadaşlar çok mutluyum.Nasıl gençleştim siz de görmelisiniz diye paylaşıyorum fotoğraflarımı.

gerçekten inanamadım çok çok güzel olmuş , yapanın ellerine sağlık ,
kime ve kaça yaptırdınız çok merak ettim , bende ileride yaptırmak zorundayım

nedret3 hanım inanamadım. gerçekten süper süper olmuşsunuz. kadının yaşı sorulmaz ama biz bizeyiz nasıl olsa. kaç yaşındasınız? birde kaça yaptırdınız
Merhaba bir süredir bu yılın fena yatıran gribi nedeniyle giremedim bilgisayara.Yaşımı rahatlıkla söylüyorum yaşım 60.Doktorumun facebookta sayfası var ve fotoğraf gönderiyorsunuz değerlendirip yapılacakları ve fiyatı yazıyor.

gerçekten inanamadım çok çok güzel olmuş , yapanın ellerine sağlık ,
kime ve kaça yaptırdınız çok merak ettim , bende ileride yaptırmak zorundayım
Selam evet her gören şaşırıyor ve çok beğeniyor.İzmir Urla'da doktorum.Face'de sayfası var. Dr.Ali Gökçen Akdal Estetik Cerrahi Kliniği Urla Fiyatı ne yapılacağını değerlendirerek veriyor.Fotoğraf gönderip ne yapılması gerektiğini sordum ve fiyat istedim.

Selam evet her gören şaşırıyor ve çok beğeniyor.İzmir Urla'da doktorum.Face'de sayfası var. Dr.Ali Gökçen Akdal Estetik Cerrahi Kliniği Urla Fiyatı ne yapılacağını değerlendirerek veriyor.Fotoğraf gönderip ne yapılması gerektiğini sordum ve fiyat istedim.
Ayyy isme bakmamışım yine yazmışım sana blondgunes.Bazen hızımı alamıyorum galiba:))))
Bende istiyorum ama fiyatlar dehşet
Fiyatlar dehşet diyorsun ama ben para biriktirip yaptırdım biraz da kredi ile.İyi ki de yaptırmışım baksana sonuca.Doğru yeri bulunca yaptırmak için hiç acımam vallahl.
Merhaba Nedret hanım kime yaptırdınız ?
Merhaba Demet hanım Ali Gökçen Akdal'a yaptırdım.
Valla kusura bakmayın ama ben inanmadım bu resme
Evet bu iki resim de sizsiniz ama resimlerden birinde oynama yapilmis bence :KK66:
Merhaba.Anlamadım nasıl bir oynama yapılmış.Neden resimde oynama olsun ki.Biri ameliyattan sonraki öbürü de 1 ay sonraki fotoğrafım işte.

Ayyy isme bakmamışım yine yazmışım sana blondgunes.Bazen hızımı alamıyorum galiba:))))

Fiyatlar dehşet diyorsun ama ben para biriktirip yaptırdım biraz da kredi ile.İyi ki de yaptırmışım baksana sonuca.Doğru yeri bulunca yaptırmak için hiç acımam vallahl.

Merhaba Demet hanım Ali Gökçen Akdal'a yaptırdım.

Merhaba.Anlamadım nasıl bir oynama yapılmış.Neden resimde oynama olsun ki.Biri ameliyattan sonraki öbürü de 1 ay sonraki fotoğrafım işte.

Farklı nedenlerle ameliyatlar geçirmiş birisi olarak söylüyorum ki banada inandırıcı gelmedi.Dediğiniz gibiyse bu işlem ortayüz germeye giriyor ve bukadar büyük fark mümkün değil!!!

Bende ameliyat geçirmiş biri olarak söylüyorum ufacık bir morluk bile 1 haftada geçiyor .1 ayda böyle bir ameliyatın sonucu bu olamaz bence de .ben 3. Ayımdayım hala sisliklerim var

Farklı nedenlerle ameliyatlar geçirmiş birisi olarak söylüyorum ki banada inandırıcı gelmedi.Dediğiniz gibiyse bu işlem ortayüz germeye giriyor ve bukadar büyük fark mümkün değil!!!
Zaten adı mini ama çok küçük bir ameliyat değil geçirdiğim.Benim bir arkadaşım vücuduna liposuction yaptırmıştı neredeyse simsiyah gezdi ve çok ağrısı vardı biri daha yaptırdı başka bir doktora hemen toparlandı.Bunlar bence yaptıran kişiye ve yapan doktora bağlı .Mümkün değil diyorsunuz da işte mümkün ben ortadayım.

Bende ameliyat geçirmiş biri olarak söylüyorum ufacık bir morluk bile 1 haftada geçiyor .1 ayda böyle bir ameliyatın sonucu bu olamaz bence de .ben 3. Ayımdayım hala sisliklerim var
Biraz önce dinanora da yazdım.Ameliyatlarda iyileşme kişinin yapısına ve doktorun işini yapışına bağlı.Benim ne ağrım oldu ne de fazla morluğum ve şişliğim.Doktor hoyrat davranmamış demek işini yaparken.Amanın herkes böyle sıkıntı çekiyorsa sonrasında,arayayım da bir daha teşekkür edeyim:)))

Süper olmuş şok oldum. Ileride ihtiyac duyarsam bende yaptırırım bu resimden sonra

Anne-kız gibi duruyor :)

bunu yapan çok dr var.sağlık bakanlığınca yasak ama hastane işin içine girinde hastane parası epey yükseltiyor fiyatı. ve lokel anestezi ile yapılıyor tam anestezi istenirse o da fiyatı yükseltiyor

X