Genetik Göz Altı Morlukları

Aysunkyl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2015
62
40
39
Herkese merhaba benim genetik olarak göz altı morluğum var bir çok yöntem denememe rağmen geçmedi bende size danışmak istedim bu konuyla ilgili ne yapabilirim krem denedim çay banyosu ama etkili bir sonuç alamadım estetikle halledilebilir mi? daha önce yaptıran arkadaş varmı yada tanıdığı olan diye size sormak istedim.

Merhabalar bende aynı problemi yaşıyorum. Gözaltı kapatıcısıyla bütünleştim resmen. Her gün kullanıyorum. Bununla ilgili gözaltı aydınlatma ameliyatları var. Farklı isimleri var. Sanırım örümcek ağı estetiği de bunlardan biri. Ama belirli zamanlarda tekrarlarını yaptırmalısın. Malesef tanıdığım bir doktor yok ama eğer araştırırsan alanında uzman doktorlar var. Ben buna gerek duymadım. Tabi ki ihtiyacım var ama bilemiyorum.. Estetik yaptırmak istemedim. Açıkçası hiçbir doğal yöntemin de istediğimiz sonucu vereceğini sanmıyorum..

arkadaşlar merhaba,
benim gözlerim mosmor. o kadar çok ürün kullandım ki. hiçbir halta yaramıyor. estetikde kalıcı olmuyormuş. 2-3 yıl içinde geriye dönüyormuş. çare bulan bir arkadaş varsa lütfen yazsın.makyajla kapatmaktan yoruldum.

Prp deneyin arkadaşlar gözaltına, olmadı ince yağ dolgusu- ama kendi yağınız
Gözaltına sakın ha sakın başka bir maddeden dolgu asla yaptırmayın
Ordaki yağ doku aşağı doğru sarktığı için mor görünüyo

kesin çözüm bulan varsa lütfen paylaşsın.
Merhabaa bende göz altı morluklarımdan sikayetciydim.Kesinlikle dolgu yaptırmayın cunklu goz altı morlukları asla gecmez sadece azalır ve en poahalı yaptırdıgınız işlem bile 1.5 yıla gecer cozum değil.Göz altı morluk sebebi kılcal damarlardır k vitamini eksikliğidr yani k vitamını içeren krem kullanmalısınız sabah aksam duzenli sekilde.bunun içinde limonian stesinde sesame ve k viminli skin lab krem ve cernor xo var bu 3ünden birini tercih edin 60-70 tl civarında denemeye deger.Ayrıca gunes dusmanıdır gozlatının gunes kremı goz altına surun muhakak.

Merhabaa bende göz altı morluklarımdan sikayetciydim.Kesinlikle dolgu yaptırmayın cunklu goz altı morlukları asla gecmez sadece azalır ve en poahalı yaptırdıgınız işlem bile 1.5 yıla gecer cozum değil.Göz altı morluk sebebi kılcal damarlardır k vitamini eksikliğidr yani k vitamını içeren krem kullanmalısınız sabah aksam duzenli sekilde.bunun içinde limonian stesinde sesame ve k viminli skin lab krem ve cernor xo var bu 3ünden birini tercih edin 60-70 tl civarında denemeye deger.Ayrıca gunes dusmanıdır gozlatının gunes kremı goz altına surun muhakak.
teşekkürler

Prp deneyin arkadaşlar gözaltına, olmadı ince yağ dolgusu- ama kendi yağınız
Gözaltına sakın ha sakın başka bir maddeden dolgu asla yaptırmayın
Ordaki yağ doku aşağı doğru sarktığı için mor görünüyo

göz altı için kendi yağınız uygun değil arkadaşlar

X