Genital bölge temizleyiciler

cnm mantarın yada akıntın yoksa sadece su kullan çünkü oranın böle maddelerle yıkanması ph dengesini bozuyor.dr bana haftada 1 yıkayabilirin ama gerek yok dedi benm tavsiyem avonu hele hiç kullanma nimusmed öneriyo dr.

avonun temizleme jelini güzellik uzmanı bu tür ürünleri pazarlayan birine danıştım bana kesinlikle kullanma dedi avon un tarım bakanlığından onaylı ama sağlık bakanlığından onaylanmamış olduğunu söyledi. Artık kullanırmıyım bilmiyorum....

kızlar ben jinekolojiye gittim.akıntım ve koku oluyordu ara sıra.doktor bana numıs med i kullanmamı önerdi.ph 4.2 dengeleyici.yani vajinanın dengesini bozmuyormuş.üzerinde sabun değildir yazıyor.eczacıma çok güvenirim onada sordum.ben kullanıyorum çok güzel mutlaka kullan dedi.öyle haftada bir değil herzaman kullanabilirsin dedi(günaşırı bile olur dedi)doktor yazmıyor sadece eczanelerde satılıyor.
sağlıklı günler dilerim kızlar....

kızlar numıs med i şimdi kullandım şimdiiii :eek: çok güzellll sizinle hemen paylaşayım dedim :1rolleyes: kokusu bir harika...koku ve akıntı için faydası var mı ilerleyen zamanlarda göreceğiz.ama temizliğine kokusuna bayıldım yaaaaaaaaaaaaaaaaa :teytey:

numis med..
doktorum verdi.. hiç lif yada baska bırsey kullanmadan bunu kullanarak temızlıyorsunuz..
genital bölgelerde hijyen sağlamak mikrobu önlemek herhangi bir mantar vs oluşumunu engellemek için..
tavsiye ederim..

ben avonunkini kullanıyorum çok memnunum tatlım üstelik yıllardır kullanıyorum özellikle adet döneminde çok temiz hissettiriyor.

numis med..
doktorum verdi.. hiç lif yada baska bırsey kullanmadan bunu kullanarak temızlıyorsunuz..
genital bölgelerde hijyen sağlamak mikrobu önlemek herhangi bir mantar vs oluşumunu engellemek için..
tavsiye ederim..

numis med i hamilelerde kullanabiliyor mu canım?
hamile bir arkadaşıma tavsiye edeceğim de yanlış birşey yapmak istemedim....

numis med i hamilelerde kullanabiliyor mu canım?
hamile bir arkadaşıma tavsiye edeceğim de yanlış birşey yapmak istemedim....

hamileler yada olmayanlar ıcın bır ayrımı yok sanırım...
banada doktorum verdı dedıgım gıbı.. daha bır faydası olur hamılelıkte vajen temızlıgı normalden daha onemlı zaten.. tavsiye edebilirsin canım.. yerimseniben

bende uni nin intimadia sını kullanıyorum gayet memnunum daha çok para vermek istiyorum ama muhteşem olsun ürünüm diyorsanız seba med i kullanın üstüne yok:)

Bende birkaçyıldır numis med kullanıyorum, kesinlikle doktorum tavsiye etmişti.Özellikle reglinin sonunda mis gibi oluyorsunuz, ben numis medimi almadan hiçbir seyahate çıkmıyorum.Daha önce ne yapıyomuşum bilmem yani...CADIARZU

bende sebamed kullanıyorum çok memnunum.mantar oluştuğundan bahseden arkadaşlarım sanırım yeteri kadar durulamamıştır.üzerinde de zaten bol su il edurulayın uyarısı vardır.

avonunkini bende kullanıyorum olumlu ya da olumsuz bir etki zaen vermez sonucta oradaki kiri alıyor.. kızlar ben kullanıyorm fakat cok sık degıl :KK66:

bu konuda tek bıldıgım bır arkadasım bu urunlerı kullandı ve vajınal bolgedekı asıt olusumunu engelledıgı ıcın mantara sebebıyet vermıs ve arkadasım doktora gıtmekte gecıktıgı ıcın aylardır ugrasıyorrrr gecsın dıyee tavsıye etmem

vagisil ya da vagiclean hemen her eczanede var 1 numaradır

X