genital bölgedeki tüyleri almak için tavsiyeleriniz nelerdir?

genital bölgedeki tüylenme için ne kullanıyorsunuz

• jilet kullanıyorum..

OY: 217 44,7%
  • agda kullanıyorum..

OY: 189 38,9%
  • epilasyon yaptırıyorum..

OY: 43 8,8%
  • hiçbirini kullanmıyorum..

OY: 37 7,6%

• Ankete Katılan
    486
eldivenle tertemiz oluyor mu, kısa kıllar bile alınabiliyor mu, bir de çekme yönü nasıl olmalı?

Son düzenleme:
eldivenle tertemiz oluyor mu, kısa kıllar bile alınabiliyor mu, bir de çekme yönü nasıl olmalı?

eldivenle alıp ağdayla toparlarsın eldiven hepsini temizleyemezmiş gibi geliyor (gerçi benimkler kalın ve fazla ) a.s
kılları iyi tutup çekiyorsun ben önüme bi denedim acımıyorda .kılların çıkış yönünden çıt çıt çekiyor .acımıyor valla sırnaşık şey
misafir olmasa yapacaktım bugün

Son düzenleme:
eczanede satılan bi krem var emla diye bölgeyi tamamen uyuşturuyor ve böylelikle hiç bir acı hisset miyorsun istersen onu dene doktor reçeteye yazıyor onu sür uyuşana kadar bekle ve agda ile al

ya arkadaslar ben birsey daha merak ediyorum ayıp olacak
ama makineyle alanlar nereye kadar alıyorlar (sircide ki gibi tumden mi alıyorlar

emlayı artık sigorta karşılamı arkadaşlar.. ayrıca bende agdayı ilk defa deneyecektim acımasındanda çok korkuyordum sürdüm emlayı sonra sir ile başladın baktım beceremiyorum elim ayağım mahfoldu sonra sesunun ılık agdasını kullandım yarısında pes ettim iki gün sonra kalan bölgeye tekrar emlayı sürdüm ve çamsakızının el agdasıyla ufak ufak yapıştırıp çektim bundan çok daha memnun kaldım hiç korkmadan çok rahat bitirdim çıktım ::hooray:

bu yaz sıcağında yatak odanızda klima veya vantilatör var ise serin ortamde pekte acıtmıyor ağda . (tabi sadece başını birazcık aldım. bizim evde uygun ortam yok ) şahsen o kreme o kadar para veremem ben

makineyle alanlar her tarafı alabiliyor musunuz ? benim makinem dandik bişey bacak dışında bir yere vurmaadım hiç .koltuk altınıda feci acıtıyor ..
eğer aldırabilirsem yeni makine aldıracam çünküm :dance:

Ben agda kullanıyorum sır agda kısın evde kendıma lıyorum konserve alıorum agdayı kuaforlerın kullandıgıdan yazın ıse kartus alıorum ole kullanıorum oh pamuk gıbı:) uc ayda bır alıorum cunku gec cıkıor bıkını bolgem havalar cok sıcak oldugundan ugrasamıorum kuafore gıdıorum kokden cozum ılk baslrda acır amam sonradan alsıırsın canım jılet tavsıye etmem

kızlar emla alamayanlara soyleyım bende emla alıcakdım bır turlu fırsatım olmaıd hamıle ıken doktorum bana sebamedın losyonunu vermısdı o olece duruyordu bende denım deıdm bıkını bolgesıne guzelce surdum yogurt gıbı ustunede bebek pudarası ustune jelatın ıle kapadım yarım saat bekledım sonra zaten kremı emıor derı pudra kalıor onuda pecete yardımı ıle temzıledım :) sonra basladım almaya oh mıs gıbı acımıorda benım bıde sezeryan dıkıs ızım vardı o yuzden canım cok acıordu artık acımıor deneyın

Bende jiletcilerdenim malesef , senağlama geçen gün ağdacıya gittim ablamla beraber o hemen aldırdı çıktı bana sıra gelince bir ter bastı bir ter bastı anlatamam, koltukaltımı aldırdım sıra malum yere gelince ağladım ve yapamıyacam diyip çıktım odadan :2: :1ninca:

bende ilk kızken eldivenle aldım sonra onda sıkıldım sir yaptım
kuaföre falan gidip gösteremem oramı ben
nasıl acayım cok ayıp ya
en güzeli evde halletmek
sesu nun soğuk ağdasıda güzel
veetin kremiinide kullandım yeşil olan güzel pembesi cogaltıyo
traş bıcagı olarakta pembe renkli saplı lar güzel cogaltmıyo
secenk cok yani
:KK74:

arkadaşlar bnimde bu konuda çok çaresizliğim vr jiletle alanlara şaşırıyorm çünkü tüyler sadece üst bölgede dil vajina çevresindede hayli vr nasıl oraları alablyorsunuz korkmuyormusnuz ben oralara kdr yapamıyorm eldiven çok etkili ama canım çok yanıyor bikere bile alınca ölüyorm. agda yine toptan aldığı için çok acı hissetmiyosn ama o vajina etrafını almaya korkuyorm işte bişi olck çekemicm kaza olck diye nasl iş ya. aslında kuaföre giden arkadaşlar bize anlatsalar nasıl aldıklarını ilk nerdn fln başladığını biraz blgmz olblr. uygulamadn önce krem fln sürüyolrmı hangi agda çeşitini kullanıyorlar?

Son düzenleme:
kızlar bi sürü sey yazmıssınız.. ben anlamıyorum sizin vaktiniz mi bol zamanınızmı değersiz.. ben üniversiteye gittğim andan beri ağdacıya gidiyorum 5 dk da genital bölgem bitiyor.. kışında bacaklarımı ve koltukaltımıda ağdacıda aldırıyorum..yazın ağdaya gelecek kadar büyütenedğim için bacak kıllarımı epilatörle alıyorum.. evde ağda yapmak tam bi eziyet.. bir kere denedim 3 saat sürdü ve cok acıdı.. kendm yaparken kullandğm ağda nrmal bi ağdaydı.. ama benim ağdacım özel bi ağda kullanıyor ve gerçekten azaldğnı görebiliyorum.. hatta koltuk altımda hiç çıkmıyor nerdeyse.. evde yapılan ağdalar ev hanımları için ancak çalışan kadınlar için çok saçma..

benim aklıma birşey geliyor nekadar doğru bir akıl acaba hani mesela saçlarımızı
oryal ile falan açıyoruz yanıyor o saçlarımız zayıflıyor hatta aşırı yanan yerler de hiç
çıkmayabiliyor vücut tüylerine bunu uygulasak nasıl olur acaba bu şey reklimidir mesela bacağımaza sürsek
boya gibi renk verirmi

Son düzenleme:
kızlar bi sürü sey yazmıssınız.. ben anlamıyorum sizin vaktiniz mi bol zamanınızmı değersiz.. ben üniversiteye gittğim andan beri ağdacıya gidiyorum 5 dk da genital bölgem bitiyor.. kışında bacaklarımı ve koltukaltımıda ağdacıda aldırıyorum..yazın ağdaya gelecek kadar büyütenedğim için bacak kıllarımı epilatörle alıyorum.. evde ağda yapmak tam bi eziyet.. bir kere denedim 3 saat sürdü ve cok acıdı.. kendm yaparken kullandğm ağda nrmal bi ağdaydı.. ama benim ağdacım özel bi ağda kullanıyor ve gerçekten azaldğnı görebiliyorum.. hatta koltuk altımda hiç çıkmıyor nerdeyse.. evde yapılan ağdalar ev hanımları için ancak çalışan kadınlar için çok saçma..

aynen ya vaktiniz mi çok gidin ağdacıya en temiz iş bu. orda hızlıca güzelce alıyorlar. ama tabi gidipde kuaförün dip köşesinde yerleri tercih etmeyin kalite bi salona gidin. temiz temiz halledin

X