Genital bölgenizi mahvetmeyin

Evlenmeden olmaz deyip herkese açık forumda kukusunun fotoğrafını atmak 🤣 İyi ki kaçırmışım konusu oldu bu teşekkür ederiz.

Abla mezara mı götürcen, seninki de toprak olcak benimki de sal gitsin ya amaaan.

Ben öyle yetiştirildim :KK43:( benim suçum değil 20 yaşına kadar sigara kullan sonra bırak demek gibi bir şey bu o yüzden böyle devam ediyor
Aileniz size "Kukuna iyi bak, kocanın karşısına sarkık ve kararmış kuku ile çıkamazsın" mı diyor? Hangi ilkel Afrika kabilesinden geliyorsunuz? Bu kadar abuk subuk bir gelenek ve değer yargısı anca oralarda olur. Bizim toplumumuza ait değil bu. Tamam kanlı çarşaf sallama olayı vardı ama bu ondan da b.k. O kadar da değil.

Evett arkadaşlar sadece bu konu için hesap açtım desem :)

Hani şu herkesin imrendiği tek çizgi estetik harikası vulvaya sahibim. Hiçbir şekilde iç dudaklarım gözükmüyor. Klitoriste gözükmüyor. Dış dudaklarım tamamiyle hepsini kapatıyor. İki dudak arasında sadece çizgi görünüyor. Bu arada İç dudaklarım ve klitorisim küçük. Şunu söylim Genetik falan değil estetikte yaptırmadım. Şimdi kendimizi kandırmayalım herkes böyle bi vulvaya sahip olmak ister. Kimse İç dudakları sarkmış. Kararmış bir vulvaya sahip olmak istemez. Bakireyim cinsel hayatım yok. Evlenmeden de olmaz:)) Yani kimse için değil kendim için bazı şeylere dikkat ettim ve böyle oldu diyelim:))

Şimdi öncelikle ben sadece kendi tecrübelerime dayanarak yazıyorum. Yanlış doğru bilemem.

Dediklerim iç dudakları sarkmış ve kararmış vajinada işe yaramaz çünkü çok geç kalınmış maalesef:KK43:( yeni ergenliğe girmiş genç kızlarımız da işe yarar tecrübeye sabittir:))

Ergenliğe geçiş dönemimde vulvamda farklılıklar olduğunu fark etmeye başladım. Değişmeye başlamıştı. Hemen dur demem gerekiyordu. Çünkü gerçekten de sahip olmak istemeyeceğim bi vulva görmüştüm. Akrabamın tabi benden birkaç yaş büyüktü acaba benim de o yaşa gelince öylemi olacak dediğimi hatırlıyorum:KK43: hemen araştırma yaptım ve şu anda bir çok kızın sahip olmak isteyeceği vulvaya sahibim siz de olun istiyorum. Aynaya bakınca moraliniz bozulmasın:) neyse şimdi konuya gelelim

1-) DOĞRU İÇ ÇAMAŞIR SEÇİMİ Annem küçükken hep sıkmasın diye büyük iç çamaşırları giydirirdi. Ama normal büyük değil aşırı aşırı büyük vulvama hiçbir şekilde yapışıp sürtünmüyordu. Alışıktım yani ben de büyük iç çamaşırlar giymeye. Lise boyunca giydim. Regl zamanları çok zor oluyordu. Her yer batıyordu:KK43: tam temas etmeği için yatağım full kan oluyordu:KK43: ama sıkı iç çamaşırları hiçbir zaman giymedim:) yani sıkı iç çamaşırlarına elveda çok çok büyük iç çamaşıları giyin sürtünmeyi en aza indirin hatta hiç sürtünme olmasın Gece çıkarsanız bile olur :))

2-) DOĞRU KIYAFET SEÇİMİ Dar kot pantolonlardan uzak durun. Ben hiç giymedim desem yeridir.

3-) MASTÜRBASYON sadece patlayacak artık dayanamayacak zamana geldiğim de yaptım. Sadece sürtünerek elle falan dokunmayın ve dayanamayacak oldugunuzda yapın. Sert bi yerlere sürtümeyin. Yatak köşeleri yok koltuk Köşeleri SAKIN düz yerlere sürtünün

4-) TÜY ALMA Hayatımda toplasam 10 kere tüylerimi almışımdır. Belki daha az. Arkadaşlar sakın tüylerinizi almayın. Ne ağda yaptım. Ne jilet. Denize gideceğimiz zamanlar Sadece yılda 1 veya 2 kere ağdaya gittim o kadar. O görüntüde dolaşmak çok mide bulandırıcı ve iğrenç biliyorum:KK43: ama mecbur Arkadaşlarımın 2-3 haftada hatta daha az süre de ağda veya jilet yaptığını bilirim. Aramızda lafı dönerdi ben de hiç yapmıyorum derdim bana iğrençsin der gibi bakıyorlardı:KK43:(( kuaföre giderdim utana sıkıla:KK43:(( Neyse güzelce kurulayın ıslak kalmasın. Veee Sakın almayın ama sakın :)

Ve sonuç o dur dememle hala aynı yerde :)))

Sizde ergenlik döneminiz de bunları yaparak tek çizgi estetik harikası vulvaya sahip olabilirsiniz. Arkadaşlarıma gelicek olursak bir tanesi labioplasti olucakmış. Diğerlerini de tahmin edersiniz. Çoğu kızlar gibi iç dudak ve kararmadan şikayetçiler. Ama ben demiştimm:))

Neyse işte bu kadar siz de sahip olabilirsiniz bana gelicek olursak 20 yaşındayım bu saaten sonrada sarkma ve kararma olmaz diye düşünüyorum. Tabi tedbiri elden bırakmamak lazım 1-2 ay sonra lazer epilasyona başlıcam. Tüylere elveda :))) iç çamaşır içinde şimdi dar giymeye başladım ama tam toplamıyorum sürtünme olup kararmasın diye.

İlerde moraliniz bozulmasın.Ameliyat olup acı çekmeyin.

Okuduğunuz için teşekkür ederim. Yazım hataları için kusura bakmayın :KK43:
Ateşler içindeyken konuyu gördüm ve havale geçirdim sayenizde. 🤢 az biraz kendime geldim de yazayım dedim.

İğrenç ya. Enfeksiyondan, kokudan falan hiç mi korkmuyorsunuz? Oldu olacak kıllarınızı örün, fön çekin, boyayın falan. Madem o kadar büyüttünüz.

Benzer işler ⬇️
combing-hair-the-ring.gif

Kararma korkusuyla kıllarını alma ama kokuyla yaşa
Sonra düz duvarlara tırman evlenirsen eşin bir tırmanır ki o düz duvara görürsün
inşallah penis sarkar korkusuyla aynen senin gibi kıllı tüylü kokmuş biri çıkar karşına

Kıllı kokulu kararmamış sarkmamış nice romantik gecelerde düz duvarlar yaparsınız

hem siz hem kıllar kaynaşır kıllar ve siz kördüğüm olur kalırsınız
Ağlayasim geldi koku koku hassasim😭😭🥺🥺🥺

Ateşler içindeyken konuyu gördüm ve havale geçirdim sayenizde. 🤢 az biraz kendime geldim de yazayım dedim.

İğrenç ya. Enfeksiyondan, kokudan falan hiç mi korkmuyorsunuz? Oldu olacak kıllarınızı örün, fön çekin, boyayın falan. Madem o kadar büyüttünüz.

Benzer işler ⬇️
combing-hair-the-ring.gif
Otri konu sahibi kildan mantar olmaz diyor sen ne diyorsun 😅
Birde mantar olmasının sebebi sıkı,dar külot giymekten olurmuş
Napalim bol paçalı don mu giyelim 🙈

Bol camasırlar giyip yatagı yorganı les gibi adet kanı yapmıs. Yaz sıcagında adet kanıyla tuylerin birlesip yaydıgı kokuyu düsündüm 🤢 insan icine nasıl cıkıyosun sen utanmadan kimse kokarca gibi koktugunu söylemiyomu 🤢
Her mesaji bol gülücüklü ve kıskanın. Bu igrenc pisligin neresini kıskancaz tam olarak.
Hadi dedigin gibi ısıkları kapatarakta olsa koca bulmus bazıları. Sana o les kokunla hangi erkek baksın be. Isıklar kapalı bile tahammul edemez senin igrencligine 🤢
Denize giderken niye alıyorsun tüylerini kıymetli vulvana zarar veriyorsun. Sortlu mayo giyiver kokarca gibi denizdeki insanlarıda kacırırsın

Otri konu sahibi kildan mantar olmaz diyor sen ne diyorsun 😅
Birde mantar olmasının sebebi sıkı,dar külot giymekten olurmuş
Napalim bol paçalı don mu giyelim 🙈
Kıl bi kere anaerop ortam oluşturur. Yani havasız ortam. Aynı zamanda nem tutar. E bu ikisi mantar için en elverişli ortamı oluşturuyor. Bir de ph değişiklikleri ve flora elemanlarının bozulması sonucu, vajinal ve üretral hastalıklar da meydana gelir. Regl döneminden bahsetmiyorum bile.

Ay bayılazam, hasta hasta gördüğüm konuya bak, havale geçirdim 😂😂

Eminim ki boşuna yazdım ama, asla kabul etmeyecek beyhanımefendi :KK53:

X