Genital bölgenizi mahvetmeyin

Gece iç çamaşırınızı çıkarın diyor zaten doktorlar :)

Anlattıkları zaten ütopik şeylerde bende istediği cevabı vereyim dedim.Hersey iyi güzeldi de o çok övdüğü organ amazon ormanları gibidir benimde orda bi midem kalktı
Evet öyle şu an ama lazer epilasyondan sonra estetik harikası bir şey olucak ki şimdi de öyle iç dudak sarkmanız mı var acaba :)) bi lazer de bunların hepsi gider ama sizin ki ameliyat, para, acı, lazer, his kaybı da olur. Ah keşke

Hanımefendi ben de biliyorum iğrenç olduğunu yazıya ekledim zaten aksini iddia etmiyorum :)
İyi de velev ki bir şey biliyorsun da yazdın.. yazdıklarında bir şey yapın demiyor ki yapmayın diyor.
Bol don giy
Dar pantolon giyme
Tuyleri alma
Mastürbasyon yapma.
Bu hesaba göre Türkiye'de, özellikle kırsal kesimde neredeyse tüm kadınların bahsettiğin şekilde organları olması gerekir.
Ya da eski kuşakta fire vermeden tüm kadınların bahsettiğin şekilde olması gerekir. Eskiden dar don mu varmış? Eskiden pantolon giyen mi varmış?
Sanki hayatın sırrını vermişsin.

Ve son olarak her vajina kendine has bir güzelliğe sahiptir. Takıntı yaptıginiz kadar önem verilen bir konu olduğunu düşünmüyorum

Sen o kıllardan vulvanı görebildin mi gerçekten ya, emin misin tek çizgi oldugundan

Ayrıca kokar o bee ıyykk.
Geçen ağda yaptırdım. Görebildim:)) evet kokuyor kabul ediyorum. Lazer epilasyonda hepsi gidecek ama :) kusura bakmayın ilerde ameliyat yaptırıp para döküp acı çekemezdim.

Ay sen bana laf mı çarptın küçüğümvallahi hiç bir sarkmam kararmam kurumam kudurmam yok.Olsaydi da ameliyat olmazdım çünkü benim değerimi bir vajina belirlemiyorTabi bunu anlayabilir misin bilemem

Genetik olduğunu düşünmüyorum. Sizinki öyle ise çok şanslısınız. Çünkü tüylerle gezmek gerçekten de iğrenç

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…