Genital bölgenizi mahvetmeyin

Tüh ya demek bütün
İyi de velev ki bir şey biliyorsun da yazdın.. yazdıklarında bir şey yapın demiyor ki yapmayın diyor.
Bol don giy
Dar pantolon giyme
Tuyleri alma
Mastürbasyon yapma.
Bu hesaba göre Türkiye'de, özellikle kırsal kesimde neredeyse tüm kadınların bahsettiğin şekilde organları olması gerekir.
Ya da eski kuşakta fire vermeden tüm kadınların bahsettiğin şekilde olması gerekir. Eskiden dar don mu varmış? Eskiden pantolon giyen mi varmış?
Sanki hayatın sırrını vermişsin.
Eki Görüntüle 3110616

Ve son olarak her vajina kendine has bir güzelliğe sahiptir. Takıntı yaptıginiz kadar önem verilen bir konu olduğunu düşünmüyorum
Çok güzel bi yorum teşekkür ederim.

Ufak şeyler mi? Denize gitmek için bir yılda bir metre olmuş leş gibi kıllarınızı aldırıyorsunuz, bu ufak birşey mi?
Hijyen denen birşey var haberiniz var mı?
Nenem kuldan utanan el tırnağını Allah tan utanan ayak tırnağını keser derdi, ne kuldan ne Allah tan utanmanız yok, pislik içinde yaşayıp bir de övünüyorsunuz, pes
Kabul ediyorum pis ve iğrenç olduğunu hatta mide bulandırıcı :KK43: ama ilerde bin kat daha kötü olacaktı napabilirim :KK43: ben katlandım :)

Kabul ediyorum pis ve iğrenç olduğunu hatta mide bulandırıcı :KK43: ama ilerde bin kat daha kötü olacaktı napabilirim :KK43: ben katlandım :)
Yaw bi git
Onu kabul ediyorum bunu kabul ediyorum
Sapık mısın nesin vajina tapar
Her yerin estetik harikası olsa cennetten inen huri olsan ne olur pissin pis

Bunun yaşadığın yerle hiiiç ilgisi yok, senin kafa yapın bu, ömrünü kocana sunacağın kukuna adamışsın
Ben öyle yetiştirildim :KK43:( benim suçum değil 20 yaşına kadar sigara kullan sonra bırak demek gibi bir şey bu o yüzden böyle devam ediyor

Ay sen bana laf mı çarptın küçüğüm😅vallahi hiç bir sarkmam kararmam kurumam kudurmam yok.Olsaydi da ameliyat olmazdım çünkü benim değerimi bir vajina belirlemiyor😊😊Tabi bunu anlayabilir misin bilemem
Belirlemediği için mi şu anda bu kadar kişi vajinal estetik ameliyatı oluyor

Anlattıkları zaten ütopik şeylerde bende istediği cevabı vereyim dedim.Hersey iyi güzeldi de o çok övdüğü organ amazon ormanları gibidir benimde orda bi midem kalktı 🤢
Tüyleri almak bir dakikamı almaz:) sizinki kalıcı onu napıcaz

X