Genital estetik tecrübelerim

İyi ki aydınlıkta sevişmeyi sevmiyorum.:anneadayı:
Sağlıkla alakalı bir sıkıntı yoksa, insanın her uzvunun kendine özgü olduğu düşünülürse, gereksiz yere acı çekmekten başka bir şey değil.
Kadın olmak valla zor zanaat...
Evet kadın olmak zor, tüm cinsler her ortamda ne laf söylesem derdinde genelde. herkesin de kendi fikri. Kimse keyfi olarak ameliyat olmaz yani gereksiz yere acı çekilmiyor. Fikriniz farklı olabilir tabiki ama başkaları da karanlıkta sevişecek kadar utanıyorsam bedenimden ve özgüvensizsem ve çaresi varsa neden olmayayım diye düşünebilir. Burada insanlar tecrübelerini paylaşıyor, ihtiyacı olan insanlar var amaç bu.

Arkadaşlar aradan 5-6 ay geçti. bazen bir kaç mesajdan sonra konu sahibini bulamıyoruz maalesef ,o yüzden son durumumu paylaşmak istedim. Memnuniyetim devam ediyor, çok memnunum ve doktorumu gönül rahatlığıyla özellikle de genital estetik için tavsiye ediyorum. :oops:

Arkadaşlar aradan 5-6 ay geçti. bazen bir kaç mesajdan sonra konu sahibini bulamıyoruz maalesef ,o yüzden son durumumu paylaşmak istedim. Memnuniyetim devam ediyor, çok memnunum ve doktorumu gönül rahatlığıyla özellikle de genital estetik için tavsiye ediyorum. :oops:
Doktoru uzun adi ne canim hangi hastane acaba

X