Gerçek sevgiyi bulmak istiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

august100

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2024
502
66
23
Hep yalan yanlış insanlarla tanıştım şimdiye kadar. Ve kalbimde yaralar olduğu içinde kandırılmakta hiç zorluk çekmedim. Baba sevgisi görmedim hatta baba görmedim direkt. Anne sevgisi görmedim annemi de görmedim girmiyorum yıllardır. Bir insanın kardeşi bile mi olmaz. Kardeşim var görüşemiyoruz. Öyle yalnızım ki arada evime gelen küçük misafir çocuklarına saracak kadar . Benden yaşlarca küçük akrabalarımın çocukları eve gelince o anlık mutluluğum kadar. Çok istiyorum ama olmuyor gerçekten beni sonsuza kadar bırakmamasını istediğim biri diledim ama gelmiyor. Sosyal medya da çevremde herkesin mi yoldaşı olur amacım hemen evlenmek de değil yoldaş yol arkadaşı en zor anlarımda o kişinin varlığını düşünüp kendime dayanak diye düşünüp daha güçlü devam etmek. Önceden çok isterdm ama artık zerre içimden gelmiyor istemek öyle soğudum ki çünkü gelmiyor artık geleceğine de inanmıyorum açıkçası. Beni üzen yarkm bırakan çektiğim onca acıya rağmen acılarıma tuz basan kim varsa şuan mutlu kiminin sevgilisi var kimi yoluna bakmış ben bırakılan yerdeyim şuan biriyle konuşuyorum o da ilgisiz. Artık bıktım gelen de gelmesin bu saatten sonra ne önemi kaldı ki yeterince arzu ettik artik gelse de ne değişir ki

gercekten sevmeye hazır olduğunuzda gercek sevgiyi bulursunuz

Bu konu daha önce sanat camiası tarafından defalarca işlenmiş ama sen gene bir dene 😅 yeni bir şey keşfedebilirsin😁😁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X