Gerçekten çok şaşkınım?

Nişanlımla konuştuk ve sordum. "bu kız iş arkadaşımdı, Malatya'lı, (kendisi de liseyi orada okumuş) hesabı ilk açtığım zamanlarda istek atmıştı, birkaç gün takipçi kasıcam diye uğraşmıştım ya, o ara işte. Ben kimseye istek bile göndermedim, millet yeni hesap sanıp gönderiyordu. Bunlar işte o ara ilk açtığımda geri döndüklerim. Sonra da kasmayı bıraktım ya, kaldı öyle. En son ne zaman girdim bu hesaba bilmiyorum baya olmuştur. Kapatmayı da beceremedim kullanmıyorum kaldı öyle" dedi. Ben istek atmıştım, isteği kabul etmedi napcan zaten kullanmıyorum dedi sonra internetten hesabın nasıl kapatıldığına bakıp hesabını kapatmış. O hesabını biz daha nişanlı değilken açmıştı zaten biz 4 aydır falan nişanlıyız. O aralar kendi ana hesabında bile fotoğraflarımız yoktu yani kendi hesabından da takipleşebilirdi ama dediğine göre kız istek atmış.
Başka folsosunu görmediysen.Dedikleri doğrudur.Boşuna huzurunu kaçırma.
Erkekler unutuyo çünkü
Zaten niyeti başka bişey olsa sadece o kızla kalmazdı

Arkadaşlar merhaba, ya nişanlımın iki instagram hesabı var. Birini öyle iş için açmıştı ama çok uğraşmadı, kaldı öyle. İşte 50 takipçisi falan var ama ben takip etmiyorum o hesabını. Diğer kendi hesabında ise bizim nişan resimlerimiz falan var. Neyse bende bir uygulamadan diğer hesaptaki takipçilerine bakayım dedim, orada da bir kız gördüm. Kendi hesabında o kızla takipleşmiyorken 50 takipçilik ve bizim resimlerimizin olmadığı hesaptan o kızla takipleşiyor. Gerçekten çok şaşırdım ve kızın kim olduğunu bilmiyorum. Nişanlıma güveniyorum 5 senedir beraberiz, sorsam sen nerden gördün diye soracak bana, ama yine de sormak istiyorum. Sizce sorsam mı o kız kim ve niye kendi hesabın yerine bu hesabından takipleşiyorsun diye? Boğmak istemiyorum gerçekten ama çok da merak ediyorum. Çok şaşırdım hatta uyuyamadım bile, birkaç aya düğünümüz var ve hazırlık içindeyiz her ikimiz de. Evimizi falan tutmaya çalışıyoruz. Çok şaşkınım şu an. 5 yıldır hiç böyle bir olayla karşılaşmadım. Sizce ne yapsam?
Nişanlıma güveniyorum diyip üstüne kızı sormanız nişanlınıza güvenmediğiniz anlamına gelir bence. Takılmayın bu kadar derim.

Erkekler unutuyo çünkü
Yok başka bir şeyini görmedim çok şükür. Öyle mi diyorsunuz? En iyisi zamana bırakmak sanırım çünkü düşündükçe daha derine iniyorum

Kapatmış en azından ama içim rahat etsin pire düştü içime diyorsanız artık mercek altında tutun onu bakalım...fake hesaplardan o eski hesabını aratın arada bakalım sizi mi engelledi gerçekten kapatmış mı? Yani rahatlamanız açısından diyorum ayrıca aksi bir durum da söz konusu olsaydı o hesapta gayet kendi fotolarıyla donatılmış olmalıydı bence...
Gerçekten özenilmemiş ve umursanmadan öylesine kullanılmış bir hesap gibi geldi bana..

Yani gerçekten açıp bakmadığı ve kontrol etmediği hesapta yıne belkı öylesine kabul ettiği baska bır kız ya da durumla alakalı itham edilmemek için kapattı...Ya da kalkar bırı ekler gene aynı problem sudan sebep çıkmasın diye oturdu arastırdı ve hesaptan kurtuldu bence başka açıklaması yok... :super:
Çok teşekkür ederim, inşallah dediğiniz gibidir. Çok kuruntulu bir yapım var o yüzden düşündükçe düşündüm, bir de aramızda mesafe var şu an, o da kötü etkiliyor en azından yüz yüze konuşsaydık belki bu kadar sorun olmazdı. Yani evet bende baktm sadece 1 tane fotoğraf yüklemiş oda neredeyse 1 yıl önce, hesabı kasmaya çalıştığı tarihlere denk geliyor. En iyisi zamana bırakmak olacak ya, yoksa düşün düşün bir yere varamıyorum gerçekten.

Erkekler unutuyo çünkü
Sadece bi daha böyle aklına düşen şeyleri yüzyüzeyken sor, tepkisini gör, senin gözünün önünde kapasın falan.
Haricinde de olur böyle şeyler şüphe duyman da normal, onun unutmuş olmasıda normal.
Güzel gidiyosa hiç bu girdaba girip birbirinizi yıpratmayın.
Nasıl evleniceğin adamdan şüphe duyarsın, nasıl bilmem ne tripleri insani değil!
Kitapta yazar, uygulamada çakılır.
Peygamber değil kimse, beşer de şalar da
Benim fikrime göre taparcasına güveniyorum deyip hiç bişeyine bakmamak çok saçma o da bi kul yani yanlışı olabilir o yüzden ara ara gizliden check etmek en iyisi
paranoyaya bağlamadan

Sadece bi daha böyle aklına düşen şeyleri yüzyüzeyken sor, tepkisini gör, senin gözünün önünde kapasın falan.
Haricinde de olur böyle şeyler şüphe duyman da normal, onun unutmuş olmasıda normal.
Güzel gidiyosa hiç bu girdaba girip birbirinizi yıpratmayın.
Nasıl evleniceğin adamdan şüphe duyarsın, nasıl bilmem ne tripleri insani değil!
Kitapta yazar, uygulamada çakılır.
Peygamber değil kimse, beşer de şalar da
Benim fikrime göre taparcasına güveniyorum deyip hiç bişeyine bakmamak çok saçma o da bi kul yani yanlışı olabilir o yüzden ara ara gizliden check etmek en iyisi
paranoyaya bağlamadan
İşte yüz yüze sormak istiyordum bende ama malesef aramızda mesafe var. Görüşeceğimiz günü de bekleyemedim bir an önce sormak istedim. Haklısınız, ben öylesine bir bakayım dedim ama şu an bakmasaydım daha mı iyiydi diyorum çünkü istemsizce soğuk davranıyorum şu an. Sinirliyim gerçekten ona

Konuştuk, sordum. "bu kız iş arkadaşımdı, Malatya'lı, hesabı ilk açtığım zamanlarda istek atmıştı, birkaç gün takipçi kasıcam diye uğraşmıştım ya, o ara işte. Ben kimseye istek bile göndermedim, millet yeni hesap sanıp gönderiyordu. Bunlar geri döndüklerim. Sonra da kasmayı bıraktım ya, kaldı öyle. En son ne zaman girdim bu hesaba bilmiyorum baya olmuştur. Kapatmayı da beceremedim kullanmıyorum kaldı öyle" dedi. Ben istek atmıştım, isteği kabul etmedi ama sonra internetten hesabın nasıl kapatıldığına bakıp hesabını kapatmış
Hesabı kapatmissa mesele yok ama karşınızdaki insana güvenmek önemli yapan her şekilde yapıyor

Bu kadar kuruntu yaptıysanız, fake bir hesap açıp, o kızla arkadaş olun, kızı takip edenleri ve takip ettiklerini inceleyin. Eğer içlerinde nisanliniza dair bir iz bulursanız ki nisanliniz da fake hesaptan ekleyecektir, açıklama bile yapmasına izin vermeden, ayrılın. Kızın takip ettiği ve onu takip eden fake hesapları inceleyin derim.

Hesabı kapatmissa mesele yok ama karşınızdaki insana güvenmek önemli yapan her şekilde yapıyor
Evet haklısınız güvenmek çok önemli gerçekten, 5 yılı aşkın bir süredir birlikteyiz şimdiye kadar çok şükür gayet iyiydik. O hesabına da öylesine bir bakayım demiştim, neyse artık nişanlımın anlattıklarına inandım. Dediğiniz gibi yapan her şekilde yapıyor

Siz neden sevgilisinizi gizli bir uygulamadan araştırma gereği duydunuz ?
Kötü bir şey karıştırıyor olsa sizin hiç haberiniz olamayacak hesaptan yapmazmıydı ? Bence siz kıskançlığı biraz abartmışsınız

Siz neden sevgilisinizi gizli bir uygulamadan araştırma gereği duydunuz ?
Kötü bir şey karıştırıyor olsa sizin hiç haberiniz olamayacak hesaptan yapmazmıydı ? Bence siz kıskançlığı biraz abartmışsınız
Ya öyle bir uygulama varmış ben ara sıra bazı tanıdıklarıma bakıyordum. Yine girmiş bulundum ve öylesine bir bakayım dedim. Hepsi bu. Evet biraz fazla kıskancım ve kafamda çok kurduğum zamanlar oluyor hepsinin farkındayım. Ama o kız da nişanlımın ana hesabı varken nasıl oldu da az takipçili diğer hesabına takip attı bunu anlayamadım

Bence nişanlınızın açıklaması yeterince doğru gibi.Ve inanın bir insan bir insanı aldattığında er ya de geç ilahi adalet onu ortaya çıkartıyor.İçinizi ferah tutun düşünmeyin artık.

Bence nişanlınızın açıklaması yeterince doğru gibi.Ve inanın bir insan bir insanı aldattığında er ya de geç ilahi adalet onu ortaya çıkartıyor.İçinizi ferah tutun düşünmeyin artık.
Haklısınız. Zaten kendisini seviyor ve güveniyorum ama ister istemez bu mevzu aklımda soru işareti oluşturdu ve sorma gereği duydum çünkü dışarıdan biraz garip duruyordu. Kuruntulandım da, çok kuruntulu bir yapıya sahibim ama dediğiniz gibi açıklamaları samimi geldi bana da. Çok teşekkür ederim sağ olun😇❤️

Haklısınız. Zaten kendisini seviyor ve güveniyorum ama ister istemez bu mevzu aklımda soru işareti oluşturdu ve sorma gereği duydum çünkü dışarıdan biraz garip duruyordu. Kuruntulandım da, çok kuruntulu bir yapıya sahibim ama dediğiniz gibi açıklamaları samimi geldi bana da. Çok teşekkür ederim sağ olun😇❤️
Rica ederim

Arkadaşlar merhaba, ya nişanlımın iki instagram hesabı var. Birini öyle iş için açmıştı ama çok uğraşmadı, kaldı öyle. İşte 50 takipçisi falan var ama ben takip etmiyorum o hesabını. Diğer kendi hesabında ise bizim nişan resimlerimiz falan var. Neyse bende bir uygulamadan diğer hesaptaki takipçilerine bakayım dedim, orada da bir kız gördüm. Kendi hesabında o kızla takipleşmiyorken 50 takipçilik ve bizim resimlerimizin olmadığı hesaptan o kızla takipleşiyor. Gerçekten çok şaşırdım ve kızın kim olduğunu bilmiyorum. Nişanlıma güveniyorum 5 senedir beraberiz, sorsam sen nerden gördün diye soracak bana, ama yine de sormak istiyorum. Sizce sorsam mı o kız kim ve niye kendi hesabın yerine bu hesabından takipleşiyorsun diye? Boğmak istemiyorum gerçekten ama çok da merak ediyorum. Çok şaşırdım hatta uyuyamadım bile, birkaç aya düğünümüz var ve hazırlık içindeyiz her ikimiz de. Evimizi falan tutmaya çalışıyoruz. Çok şaşkınım şu an. 5 yıldır hiç böyle bir olayla karşılaşmadım. Sizce ne yapsam?
Benim eşimin de iş hesabı var, durumunuz pek sorun yapılacak bişey değil bence. Altına bişey olduğunu sanmıyorum

Bence hesabı kapatmasında şüphe uyandıracak bir durum yok siz huzursuz olmayın diye kökünden çözmüş. Ayrıca dediği gibi iş arkadaşı ekli kalmış olabilir bunda da tuhaf bir durum yok.
Ya ben istek atınca direkt hesabı kapatması garibime gitti. Ondan sonra da kızın hesabını attım hani kullanmıyordun son eklediklerinde bu kız var kim bu falan dedim, o ara işte işe girdiği ilk zamanlarda kızın kendisini eklediğini söyledi. İşte yeni hesap sanıp ekliyorlardı herhalde dedi. Ama nişanlımın kendi ana hesabı varken kız niye diğer hesabına istek attı anlayamadım, ikisinde de isim soyismiyleydi kullanıcı adı ama ne bileyim genelde diğer hesabını pek eklemezlerdi yeni arkadaşları. Haklısınız zaten artık boşverdim, okb rahatsızlığım var ondan dolayı da biraz fazla taktım sanırım bu durumu

Benim eşimin de iş hesabı var, durumunuz pek sorun yapılacak bişey değil bence. Altına bişey olduğunu sanmıyorum
Ya benim nişanlım da iş için açmıştı da sonra kaldı öyle takipçi kasamadı. Tabi sonra kendi isim soyismiyle değiştirdi hesabın kullanıcı adını. Ama aklıma şey takıldı sadece, kız niye nişanlımın ana hesabını eklemedi de diğer az takipçili hesabını ekledi buna anlam veremiyorum sadece.

X