Gerçekten kilo alıyorum

Haticettrlk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Aralık 2014
12
4
29
Kızlar;

Ben kücukluğumden beri hep zayiftim iştahim yerindeydi ama bir türlü alamiyordum. Suan 41 kiloyum ve 19 yasindayim bu cidden uzucu ama ben 39 40 kiloydum her zaman hep böyle hırs yapardim cok yiyip kilo alacam diye ama bu 2 3 gun surerdi hep tartiya cikar bakardim 2 3 gunde ne degisebilir ki... bu 2 haftadan beri hirs yaptim cok yiyorum sık yiyorum midemi buyutuyorum eger doyduysam biraz kendimi zorluyorum 4 5 lokma daha yiyiyorum evet biraz daha dogrusu sisiyorum ama 1 kilo almisim ve pes etmiyecem sizde etmeyin. Ve suan kendimden farkediyorum bacaklarim hafif hafif etleniyor. Pes etmiyecem hedef 50.

Kızlar;

Ben kücukluğumden beri hep zayiftim iştahim yerindeydi ama bir türlü alamiyordum. Suan 41 kiloyum ve 19 yasindayim bu cidden uzucu ama ben 39 40 kiloydum her zaman hep böyle hırs yapardim cok yiyip kilo alacam diye ama bu 2 3 gun surerdi hep tartiya cikar bakardim 2 3 gunde ne degisebilir ki... bu haftadan beri hirs yaptim cok yiyorum sık yiyorum midemi buyutuyorum eger doyduysam biraz kendimi zorluyorum 4 5 lokma daha yiyiyorum evet biraz daha dogrusu sisiyorum ama 1 kilo almisim ve pes etmiyecem sizde etmeyin. Ve suan kendimden farkediyorum bacaklarim hafif hafif etleniyor. Pes etmiyecem hedef 50.

bende senin gibi cok hırs yaptım 3-4 kilo aldım sonra bianda bıraktım sonuc aynı zayıflıktan ölücek gibiyim

Off ben de görüntümu hic begenmiyorum :KK43:( ne yapsam olmuyor gibi ama ben de senin gibi zorladim yemek için iyi geldi sanki eskiye gore daha çok yiyorum

X