Gerçekten sevilmek

Ona da alisiyor insan. 😊
Ben alışamıyorum valla :)) bi iyi gibi oluyorum ama en ufak şeyde sarsiliyorum . bence kimse sevgisizliğe alışmaz alıştığini sanar bu yorumlar için kimse kendinizi sevin demesin valla acayip kizîyorum öyle olsa kimse birileriyle görüşüp evlenmezdi millletin maşallahı var çevreme bakincada :)

En doğru kararı vermişsiniz kendiniz için. Çünkü olaylara vermiş olduğunuz tepkiler normal değil. Sadece bu konudaki değil daha önce de burada bir arkadaşla daha böyle tartışmanız oldu (konuyu tam hatırlamıyorum şu an) ve konu sahibinin konusu manipule oluyor.
En doğru kararı verdiğim konusunda haklısınız. Tepkilerim normal, savunma modunda biri için. Buradaki bazı kişilere karşı kendimi savunma durumunda hissettim galiba. Bunu fark ettim ve bunla ilgili içsel süreçlerimle ilgili bir çalışma yapmam gerek. Savunma mekanizmamın neden tetiklendiğini bulacağım.(Akademik psikoloji eğitimim var) Belki ondan sonra gelirim.
Evet konu sahibine ayıp oldu. Benim sevdiğim bir üye kendisi..Lütfen kusura bakmasın..Kaliteli bir insan..Umarım hak ettiği her şeye sahip olur.:dua:

En doğru kararı verdiğim konusunda haklısınız. Tepkilerim normal, savunma modunda biri için. Buradaki bazı kişilere karşı kendimi savunma durumunda hissettim galiba. Bunu fark ettim ve bunla ilgili içsel süreçlerimle ilgili bir çalışma yapmam gerek. Savunma mekanizmamın neden tetiklendiğini bulacağım.(Akademik psikoloji eğitimim var) Belki ondan sonra gelirim.
Evet konu sahibine ayıp oldu. Benim sevdiğim bir üye kendisi..Lütfen kusura bakmasın..Kaliteli bir insan..Umarım hak ettiği her şeye sahip olur.:dua:
En kısa zamanda tekrar sizi aramızda görmek isteriz.. Sevgiler.. 🥳

• Muhteşem
Reactions: 000
Çok teşekkür ederimmm canmm kusur yok ben sadece böyle birsey yaşanmasını istemezdim ama olsun artiķ

Inşallah bir an önce sizi hak eden o kişiyi bulursunuz.:dua:
Ben daha iyi bir yöntem buldum, üyeliğimi kalıcı kapatma kararı aldım. Burasi benim icin misyonunu tamamladı..yeter bu kadar..😊
Cikolata ilk bu siteye üye olduğumda tanıdığım üyelerden birisin
Ve ne zaman evlenemedim konulu topikler açılsa insanlara yapıcı olumlu yorumlar yaparak moral veriyorsun
Üyenin seninle ilgili yaptığı koca bulma tabiri hiç hoş değil uzulmen kirilman sinirlenmen çok normal o yuzden
Bir üyenin dediği gibi pireye kızıp yorgan yakma ama
Ismin değişmiş ama durum kısmına eski ismini yazıp devam edebilirsin hesabını kapatma bu tatsiz meseleye de fazla takilma kendini uzme lutfen

X