Geri Getirmek Istediğiniz Kişi

TuzluCekirdek

Burası soğuk odalar!!!
Kayıtlı Üye
7 Eylül 2007
3.734
94
Selam Bayanlar;

Evet şu Dünyada Tabiki Sevdiklerimiz Var Hatta Canimizdan çok Sevdiğimiz Ama Ben Hep şunu Düşünüyorum Acaba ölen Akrabalarimizdan Birini Tekrar Yaşatma Gibi Imkanimiz Olsa Kimi Yaşatmak Isterdiniz...
Benim Tanimadiğim Daha Kirkliyken ölen Kardeşim Var Ben Ablasiydim
Yine ölen Dayim Var 28 Yaşinda öldü Trafik Kazasinda
Dedem 70 Yaşinda Kanserden öldü
Amcam 50 Yaşinda Trafik Kazasinda...tabiki Hepsini çok Seviyordum Ve Seviyorum Ama Eğer Tek Bir şansim Olsaydi Kardeşim Derdimmmm Keşke Olsaydi Ama Bi Tane Daha Kardeşim Var Ben Ona ölürüm
Peki Ya Siz Kimi Isterdiniz

KIZLAR BUNU YAZARKEN SİZLERİ ÜZMEK İSTEMEDİM LÜTFEN BENİ YANLIŞ ANLAMAYIN SADECE MERAK ETTİM.LÜTFEN GERÇEKTEN YANLIŞ ANLAŞILMAK İSTEMİYORUMMM Şeniz

Şükürler olsun ki hemen hemen tüm yakınlarım hayatta..:nazar:
Sadece büyük amcamı çok genç kaybetmişiz. Hiç hatırlamıyorum bile..fisfisfis
Rüyalarıma çok sık girer,sanırım dualarımı ister..
Tanımak isterdim,melek gibi adamdı diyor herkes:1hug:

kızlar cevaplarınız için teşekkür ederim.yazılarınıza tek tek cevap yazmayacağım teşekkür edeceğim sitede yer kaplamaması adına bilginiz olsun istedim.tabiki arada cevaplarımda olacakyerimsenibenŞenizşutarafagitti

ben annemle babamı geri isterdim 8 ay arayla ikiside aniden gitti.daha babamın acısı hafiflemeden annem gitti peşinden daha 10 gün oldu.çok tazeeesenağlamasenağlama

ben annemle babamı geri istiyorum.10ay arayla kaybettim ikisini.keşke keşke şi.di benle olsalardı.hiçbişey böle olmasdı...

ben dedemi isterdim son halimi gözümün önünde çok özledim onu (annemin babası)

ben kayınbabamın gerı gelmesını cok ısterdım,onu hıc tanımadım ben nısanlanmadan bır sene once ölmüs ama o kadar mukemmel bır ınsanmıskı cok ısterdım onu tanımayı onu yasamayı ona babam demeyı bana kızım demesını keske keske keske onu tanımadıgım halde o kadar cok sevıyorumkı canım babacım dualarım senınle....

henuz 22 yasinda kaybettigim dayimi geri isterdim
sebebi ona olan sevgimle beraber 3 aylik bebegindende ayrilmis olmasi....

ben en çok ölen bebeklerimi isterdim..yaşasalardı kızım 10 yaşında oğlum 8 yaşında olacaktı.:çok üzgünüm:.takdiri ilahi işte mekanları cennet olsun ....

X