Gerici yazara göre AKP'nin en büyük hatası: Kadına yönelik şiddet kanunu

İnternetten yazılarına baktım biraz.Sanki erkekler tamamen zavallı ve sürekli haksızlığa uğrayan varlıklar gibi anlatmış.Kadın hiç ezilmemiş de sürekli ezen ve kötülük peşinde gibi anlatmış bu yazar.Erkekler için cumhurbaşkanına yazdığı açık bir mektup şeklinde yazısı var.Sanki tecavüzcüler falan hep iftiraya uğramış kişilerin yazara göre.Nasıl bu kadar tek taraflı bakabilir olaylara aklım almıyor.

2015 konusu nasıl buluyonuz allasen bunları ya

Watsapp gurubunda erkek arkadaşların beğeniyle yazılarını paylaştıkları bir kadın .İnternette arama yaparken kadınlar grubu çıkınca yazmak istedim.İlk eşinden aldatılma sonucu ayrılmış üstelik.Fikirlerine çok gocuk oluyorum insan nasıl bu kadar yanlı davranabilir diye

Ama yeni yazıları da eskisine rahmet okutur o derece yani.Sanki erkeklerden hiç sapık yok.Birde onlara ‘yusuflar’demiyor mu! Yani illa ki iftiraya uğrayanlar olabilir erkeklerden de ama bu tüm kadınları iftiracı görüyor nerdeyse.

Watsapp gurubunda erkek arkadaşların beğeniyle yazılarını paylaştıkları bir kadın .İnternette arama yaparken kadınlar grubu çıkınca yazmak istedim.İlk eşinden aldatılma sonucu ayrılmış üstelik.Fikirlerine çok gocuk oluyorum insan nasıl bu kadar yanlı davranabilir diye
HanimKelesimiGetir HanimKelesimiGetir hanım abla işte açıklama.
Mantıklı hep meraktan demek ki ben hiç görmedim bu gereksiz i iyiki görmemişim

Ama yeni yazıları da eskisine rahmet okutur o derece yani.Sanki erkeklerden hiç sapık yok.Birde onlara ‘yusuflar’demiyor mu! Yani illa ki iftiraya uğrayanlar olabilir erkeklerden de ama bu tüm kadınları iftiracı görüyor nerdeyse.
Bunu diyen kadın birde pes

X