Çene Estetiği Geride olan çenem ileri alındı !

Çene Cerrahisi, Çene Estetiği, Çene Eklemi Sorunları, Gülüş Dizaynı
benimde sol çenem geirdeymiş ve 2 yıldır tel takıyorum elastiklerle öle almaya çalışıyoruz ama şu an pek bi sorun etmiyoruum çenem geride die çünkü ne insanları görüyoruz çok daha kötü halde şükrediyorum ben halima ve artık çok sıkıldım telide çıkarmak istiyorum dktorum biraz daha öne gelir belki çenen diyoo pff:KK14::KK14:

çene yuzun ahengini çok değiştiren bişey. ama amelıyatı da gözümü fena korkutuyo. cesaret edıp yaptıran arkadasları tebrık edıyorum. gecmıs olsun

kızlar slm. ben bu sene yirmliklerim sağolsun dişçilerin eline bir düştümki sormayın yirmiliklerimin hepsi gömük ve dik geldiği için çene cerrahına gitmemi söyledi dişçim yirmiliklerim şimdi sırayla alınıyor ikisi gitti ama cerrahım kapanış bozukluğum olduğunu ve bir ortodontiste gözükmemi söyledi bir kaç ortodondist gezdim ve neredeyse hepsi ameliyatın yüksek ihtimal olduğunu söylediler benimde alt çenem geride ve alt ve üst ön dişlerim dışa doğru açılmış kapanabilmek için yinede arasında boşluk var önce tel tedavisi ile dişler dik konuma getirilicek yani boşluk daha da artıcak daha sonrada ameliyatla alt çenem ileri alınacak ve dişler birbirine oturacak yaşım 22 olduğu için büyüme durduğundan ameliyat yüksek ihtimal gözüküyor tabi çarpışıklıklar düzelmeden kesin birşey söyleyemiyorlar bunları filmlerimi gösterdiğim ortodontistlerden duydum benim korkularım ise doktor seçimi iyileşme süreci ve zorlukları; herkes plastik cerraha olduğunu söylemiş ama bu ameliyata çene cerrahının girmesi gerekmezmi kafam çok karıştı ve ben izmirdeyim izmirde böyle bir ameliyat olupda doktor öneribilecek var mı acaba ayrıca yazıların hemen hepsini okudum şişlikler problem değil ama bana iyileşme sürecinde annem bakamaz ve nişanlımda sürekli çalışıyor sürekli sıvıyla beslenmek halsizlik yaratmadımı sizde ve bu durum en az en çok ne kadar sürüyor yani 6 ay sırf sıvıyla yada mamaylamı beslendiniz sorularım bunlar yardımcı olursanız sevinirim ve umarım konu günceldir.

arakadaşlar bir şey sormak istiyorum benmde alt çenemede hafif bir gerilik var ve bu yüzden dudaklarımın yanları özellikle şişmiş gibi kilolu duruyor ama çene ameliyatına felan da gerek yok diyor doktorlar yanaklarım için tavsiye edebileceğiniz bir şeyler varmı bir doktor doku alabiliriz oralardan dedi ama korkuyorum işte yorumlarınızı bekliyorum

arakadaşlar bir şey sormak istiyorum benmde alt çenemede hafif bir gerilik var ve bu yüzden dudaklarımın yanları özellikle şişmiş gibi kilolu duruyor ama çene ameliyatına felan da gerek yok diyor doktorlar yanaklarım için tavsiye edebileceğiniz bir şeyler varmı bir doktor doku alabiliriz oralardan dedi ama korkuyorum işte yorumlarınızı bekliyorum

MRB CNM benımde genetık yanaklarım tombiş:)babamdan kaynaklanıo.benımde senın gıbı cenem gerıdeydı.ama benım baska sorunlarımda vardı.dişlerimle.amalıyatımı oldum 1 bucuk seneyı tamamladım nerdeyse ama gec ıyılesıorum hala çevremdekıler şişlik oldunu soluo.suratımda evet elmacık kemıklerımde var şişlik.hısedıorum içten gecer heralde.hanı şişlik var dıolarya hanı benım zaten oncedende yanaklarım tombul oldundan.botoks gıbı duruo dıolardı:)ama tombulum tamamen gecmıs deıl amelıyt olmama ragmen o bende kalıcı galıba:)doku olayını duymustum ama iyi deılmış o.

MRB CNM benımde genetık yanaklarım tombiş:)babamdan kaynaklanıo.benımde senın gıbı cenem gerıdeydı.ama benım baska sorunlarımda vardı.dişlerimle.amalıyatımı oldum 1 bucuk seneyı tamamladım nerdeyse ama gec ıyılesıorum hala çevremdekıler şişlik oldunu soluo.suratımda evet elmacık kemıklerımde var şişlik.hısedıorum içten gecer heralde.hanı şişlik var dıolarya hanı benım zaten oncedende yanaklarım tombul oldundan.botoks gıbı duruo dıolardı:)ama tombulum tamamen gecmıs deıl amelıyt olmama ragmen o bende kalıcı galıba:)doku olayını duymustum ama iyi deılmış o.

anladım canım ama o tarz ameliyatlarda o kadar süreler normal sen bekle daha iniyor şişlikler bende çünkü çene geriliğinden dolayı yağ enjeksiyonu yaptırmıştım çeneme 1 seneyi geçti yeni toparladı küçüldü sayılır o yüzden inşallah senin şişliklerinde iner
bende bugün tekrar doktorla konuştum canım o dudak kenarlarından yağ alabiliriz hem de çok basit bir işlem dedi lokal anestezi altında olacakmış sonra da askı denilen bir işlem var mış onu yaparız dedi ama ben pek askı olayına girmek istemiyorum açıkcası çünkü elmacık kemikleri belirginleştiriyor o işlem hem de ne bileyim yaşım itibariyle de sanki biraz fazla kaçarmış gibi senin bu konuda bir bilgin varmı bir de canım doku olayı neden kötüymüş canım ya:s

anladım canım ama o tarz ameliyatlarda o kadar süreler normal sen bekle daha iniyor şişlikler bende çünkü çene geriliğinden dolayı yağ enjeksiyonu yaptırmıştım çeneme 1 seneyi geçti yeni toparladı küçüldü sayılır o yüzden inşallah senin şişliklerinde iner
bende bugün tekrar doktorla konuştum canım o dudak kenarlarından yağ alabiliriz hem de çok basit bir işlem dedi lokal anestezi altında olacakmış sonra da askı denilen bir işlem var mış onu yaparız dedi ama ben pek askı olayına girmek istemiyorum açıkcası çünkü elmacık kemikleri belirginleştiriyor o işlem hem de ne bileyim yaşım itibariyle de sanki biraz fazla kaçarmış gibi senin bu konuda bir bilgin varmı bir de canım doku olayı neden kötüymüş canım ya:s

anladım cnm kaç yasındasın ben 24 yasımdayım inş canım dedın gıbı beklıcem daha:KK43:ben ole sagdan soldan duydum ıyı olmadını ole elımde kesın bılgı yok cnm hayırlısı olsun seın ıcınde.doktorunun dedıgı daha dogrudur.bana msj atabılıormusun maıl adresnı maılesırdık.resm felan gosterırdım.

2o yaşımdayım tatlım ayın 19 eylül e aldım randevuyu basit bir işlem olacakmış bakalım artık özelden mesaj atamıyorum bu arada e mailimide açıktan yazmama site izin vermiyor sanırım

2o yaşımdayım tatlım ayın 19 eylül e aldım randevuyu basit bir işlem olacakmış bakalım artık özelden mesaj atamıyorum bu arada e mailimide açıktan yazmama site izin vermiyor sanırım

hım anladım cnm hayırlı olsun ıns ıyı sonuclar alırsın...

benim 17 yaşında oğlumun alt çenesi geride 2 cm falan ve alt dişleride geride acaba maliyeti ne kadar olur?

canım bu arada ben sana özel mesaj atamıyorumm
ameliyat hakkında ve sonrasında yaşadıklarını biraz anlatabilir misin
ben 2 gün sonra ameliyat olucam
ameliyat sonrasında 3-4 gün sonra nete girebilirim diye düşünüyorumm
burdan msn adresimi yazmak istemedim
ebru_fd@mynet.com adresine mesaj atabilir misin
ordan msn adreslerimi öğrenip daha rahat konuşabilirz
tekrardan geçmiş olsun

canım geçmiş olsun hangi doktora oldun nerde oldun bende mesaj atamıyorum.

X