geyik bizim işimiz

Arkadasım cidden şiveli olarak konusmuyorum reelde de . Burda öylesıne takılıyorum kızlara kendı topıgımde de oyle yanı. Birbirimize boyle konusurz :) sivaslı degılim ayrıca :) Birde ılk defa boyle bısey le karsılastım inan ki 2007 den beri takılırım bu siteye. Ama dunden beri şakadır şukadır derken yok yani olmadı. bu eli maşalılık degıl. Bu cok farklı bişey. Ama neyse.
Benim eski eşim Sivaslı onun ailesi böyle şiveli konuşurdu, o yüzden sordum. Belliki sıcak kanlı birisin ama bazı insanlar böyle aşırı girişkenlikten haz etmiyor . Ceyceyin dediği gibi bu topikte belirli insanlar sohbet ederdik hep ve kullandığımız kelimelere ve hitaplara dikkat ediyoruz . Seninki sadece biraz alışık olunmadık bir durum. İlerde onada alışırız bence :)

ne ayıbı film.bi sürü geyik topiği var oralara gitsinn.ben rahatsız oluyorumm ilk kez gördüğüm bir üyenin sohbetlerimize katılmasından.bir de aşırı laubali değil mi?bak mor da benim arkadaşım ama kimseye gıııı şu bu demeden ne kadar eğlenceli ve kibar aramıza katıldı
Ceycey burası koca bir platform ve şahsa ait değil.
Dolayısıyla sen gir, sen çık, öbürü si... git gibi bir durum söz konusu dahi olamaz.
Şuan bu geyikte olan ama açtığında tanımadığımız üyeler vardı değil mi?
Bazı konulara sen yazınca ‘çık git’ ya da ‘konuma yazma’ denildiğinde en büyük tepkiyi yine biz veriyoruz, adam seçeceksen konu açmayacaksın, burası kimsenin kendi tarlası değil diye.

Koskoca kadınlarız yahu, ne sana ne ters tepki veren diğer arkadaşlara yakıştıramadım.

Benim eski eşim Sivaslı onun ailesi böyle şiveli konuşurdu, o yüzden sordum. Belliki sıcak kanlı birisin ama bazı insanlar böyle aşırı girişkenlikten haz etmiyor . Ceyceyin dediği gibi bu topikte belirli insanlar sohbet ederdik hep ve kullandığımız kelimelere ve hitaplara dikkat ediyoruz . Seninki sadece biraz alışık olunmadık bir durum. İlerde onada alışırız bence :)
Canım ıste inan bende oyle dusunmustum. Cunku evet dedıgın gıbı bazı insanlar bu tur gırısımlerı yadırgayabılıyor. Sonradan alısıyorlarda ama bu olacak gıbi deil. Sicakkanlı oldugum ıcın benı seveceksiniz dedım ona bile neler soylediler. Neyse onemi yok. Iyı sohbetler size ıyıgeceler🙏

Canım ıste inan bende oyle dusunmustum. Cunku evet dedıgın gıbı bazı insanlar bu tur gırısımlerı yadırgayabılıyor. Sonradan alısıyorlarda ama bu olacak gıbi deil. Sicakkanlı oldugum ıcın benı seveceksiniz dedım ona bile neler soylediler. Neyse onemi yok. Iyı sohbetler size ıyıgeceler🙏
Hayırlısı olsun. İyi geceler

Elinle daire şeklinde gezdireceksin ama sıkmadan parmak uçlarınla hissedeceksin. Kitle olduğunda farkedersin zaten. Adet geleceği zaman yapma zira ozaman ödem yada geçici kitleler olabiliyor , yanıltabilir .
Adetime 18 gün var yapsam olur mu yeni adetten çıktım?

Ben bastırarak yapıyordum elime geliyordu beze gibi şeyler 🤣 kadın Doğumcuya kaç kere gittim saçmalama dedi ama senin gibi anlatmadı bana
Bastırmadan hafifçe yapacaksın. Zaten zamanla yöntemini ögrenirsin sadece dört parmakla , baş parmağı dışarda bırak onu kullanma

X