geyik bizim işimiz

Gidilir ceyceycim giderde yanı.Kaybı ne olacakkı..Bır geyık senın sayfanmı.sen nesin yaa ne sanıyorsun kendını. Cok ılgınc gercekten. Şakasına takılıyoruz surda.. Hic derdiniz yoksanırım. Film izliyorum sankı su topıge takıldıgımdan bu yana.. Resmen cocuk gibisiniz. Bır tek bebeklinick bebeklinick bırde Bibibella Bibibella sagolsnlar hoş karsıladılar.ama sız reeli resmen burda yasıyor acısını buradaki insanlardan cıkarıyor gibisiniz. Neyse.
Konu niye buralara geldi 🤷🏼‍♀️

Ceycey burası koca bir platform ve şahsa ait değil.
Dolayısıyla sen gir, sen çık, öbürü si... git gibi bir durum söz konusu dahi olamaz.
Şuan bu geyikte olan ama açtığında tanımadığımız üyeler vardı değil mi?
Bazı konulara sen yazınca ‘çık git’ ya da ‘konuma yazma’ denildiğinde en büyük tepkiyi yine biz veriyoruz, adam seçeceksen konu açmayacaksın, burası kimsenin kendi tarlası değil diye.

Koskoca kadınlarız yahu, ne sana ne ters tepki veren diğer arkadaşlara yakıştıramadım.
Oncelıkle bu acıklama ıcın tesekkurler film. Tabıkı bana ozel degıl bununda farkındayım. Kım olsa aynı acıklamayı yapacaktın objektıflıgın çok hoş ve takdir edilesi 🙏Konusuna girip samimiyetle yorum yapıp muhabbete katılmak isteyen kısılere laubali muamelesi yapılıyor gercekten tuhaf ve normal degıl.yani bu kısılerle tartısmaya girmek gercekten mahalle kavgası demek ama buda bu siteye saygısızlık olur ve bana yakısmaz...

Ayıp ettiniz hatunlar...
2 ayrı arkadaş beni uyardıı yazdıklarımızın üye olan ya da olmayanlar tarafından devamlı okunduğunu hatta ondan konuya gelmek istemediklerini hatta 3 kişi dedi ayrı zamanlarda.normal geyik hiç bir erkeğin ilgisini çekmez burada aylarca konuşsak ilgilenmezler ama cinsellik meme şu bu devamlı konuşulunca basbayağı takibe alanlar olmuş ertesi gün ne konuşacaklar diye.ben de geyiği seviyorumm çokça da yapıyorumm gülün diye ama evli barklı çocuklu kadınımmm.sitede sex düşkünü rahat kadın olarak tanınmak istemiyorummm.beni reel dede tanıyanlar var bu sitede.bu yaşa kadar dik duruşumla tanındımmm bundan sonra da değişmemmm .benim gibi düşünenlerle arkadaşlık ederim olur biter hiç sorun değill.

2 ayrı arkadaş beni uyardıı yazdıklarımızın üye olan ya da olmayanlar tarafından devamlı okunduğunu hatta ondan konuya gelmek istemediklerini hatta 3 kişi dedi ayrı zamanlarda.normal geyik hiç bir erkeğin ilgisini çekmez burada aylarca konuşsak ilgilenmezler ama cinsellik meme şu bu devamlı konuşulunca basbayağı takibe alanlar olmuş ertesi gün ne konuşacaklar diye.ben de geyiği seviyorumm çokça da yapıyorumm gülün diye ama evli barklı çocuklu kadınımmm.sitede sex düşkünü rahat kadın olarak tanınmak istemiyorummm.beni reel dede tanıyanlar var bu sitede.bu yaşa kadar dik duruşumla tanındımmm bundan sonra da değişmemmm .benim gibi düşünenlerle arkadaşlık ederim olur biter hiç sorun değill.
Ben hep konuşuyorum mesela kim okuyor beni umrumda da değil benden rahatsız olan benle muhattap olmaz diye düsünuyorum bu konuda da yazsaydınız keşke konuşmazdık 😁 herkes herşeyi sevmek zorunda değil sex düşkünü olmakta kötü birsey olduğunu öğrenmiş olduk 👍🏼

Oncelıkle bu acıklama ıcın tesekkurler film. Tabıkı bana ozel degıl bununda farkındayım. Kım olsa aynı acıklamayı yapacaktın objektıflıgın çok hoş ve takdir edilesi 🙏Konusuna girip samimiyetle yorum yapıp muhabbete katılmak isteyen kısılere laubali muamelesi yapılıyor gercekten tuhaf ve normal degıl.yani bu kısılerle tartısmaya girmek gercekten mahalle kavgası demek ama buda bu siteye ve bana yakısmaz...
Rica ederim, ben önceki mevzu neyse bilmiyorum ama burası hiçbirimize ait değil, bilincindeyim, başka üyelere yapıldı mı bundan da bilgim yok.
Her üyeyi çok sevsem de yapılan ‘bana göre’ çok yanlış, çok ayıp.

Kimse kırılmasın diye bir yanlışa çanak da tutacak değilim, ben şahsım adına size kusura bakmayın diyebilirim.

Ben hep konuşuyorum mesela kim okuyor beni umrumda da değil benden rahatsız olan benle muhattap olmaz diye düsünuyorum bu konuda da yazsaydınız keşke konuşmazdık 😁 herkes herşeyi sevmek zorunda değil sex düşkünü olmakta kötü birsey olduğunu öğrenmiş olduk 👍🏼
Ay niye kötü olsun aşkolsun. Onsuz hayat olurmu ? 🤪🤪🤪

Ne alaka ceycey şu cevabın?
Meme cinsel vs muhabbeti yapan biziz, yani konunun daimi üyeleri😂
Bize mi kışkış o zaman?

Hadibea şaka biyana da kuzu güldük eğlendik ne dicem sana .

Yeni biriyle bi adım atsam mi atmasam mi diye kafa karisikligin vardı ne oldu karar verebildin mi
Canım o sadece bi kafa karışıklığıydı. Malum yeni ayrıldım sayılır arada Mart kedilerine benziyorum 🙈😅 . Ama mantıklı düşündüğümde daha ona da zaman var diyorum. Suan sadece beklemede yani

X