Ghostlandım mı?

yazarhanim35

Yazar Hanım
Kayıtlı Üye
30 Ocak 2013
29.066
42.852
selam arkadaşlar;

dün akşamdan beri erkek arkadaşımdan mesajlarıma cevap alamıyorum. en son 19.00 civarı konuştuk ondan sonra cevap yok. hatta bugün benim yaşadığım şehre taşınacaktı. akşam saatlerinde burada olmayı planlıyordu ama dediğim gibi dünden beri haber alamıyorum.
ghostlandım mı acaba diye düşünüyorum ama hiç bir yerden engel de yok. ne yapsam bilemedim. (haber alabileceğim ortak tanıdık yok )

güncelleme: telefonu kapalı ancak akşam üstü 4 storymden ilkine bakmış. yaşıyor yani.

Son düzenleme:
Ben boyle birsey yasasam basina birsey mi geldi diye dusunurum, ghostlandim mi diye dusunmem sahsen
Online olmadi mi hicbir yerde?
Tasinacagi yere gidip aksam ustu bakabilirsin ulasacagin kimse yoksa
Taşınacağı yer araç mesafesinde. Araçsız Gidip dönebileceğim bir yerde değil

selam arkadaşlar;

dün akşamdan beri erkek arkadaşımdan mesajlarıma cevap alamıyorum. en son 19.00 civarı konuştuk ondan sonra cevap yok. hatta bugün benim yaşadığım şehre taşınacaktı. akşam saatlerinde burada olmayı planlıyordu ama dediğim gibi dünden beri haber alamıyorum.
ghostlandım mı acaba diye düşünüyorum ama hiç bir yerden engel de yok. ne yapsam bilemedim. (haber alabileceğim ortak tanıdık yok )

Taşınma işleri yoğun işlerdir genelde. Fırsatı olmamıştır diye düşünürdüm ben.

selam arkadaşlar;

Love bombing var mıydı yoksa direk ghosting mi oldu?

Yoğun mesaj atan biriydi iletişimimiz böyle kesik değildi

Ortak tanıdık yok demişsiniz ama illa ki vardır ulaşıp sorabileceğiniz birisi. Telefonla değilse de sosyal medyadan ulaşabileceğiniz birileri vardır. Ama bence her türlü bu akşama kadar bekleyin bir şey yapmadan önce.

selam arkadaşlar;

Belki başka bi durum vardır yokmu ona ulaşabilecek ortak tanıdığınız

Ortak tanıdık yok demişsiniz ama illa ki vardır ulaşıp sorabileceğiniz birisi. Telefonla değilse de sosyal medyadan ulaşabileceğiniz birileri vardır. Ama bence her türlü bu akşama kadar bekleyin bir şey yapmadan önce.
Ay yok onu yapmam ben işte bir kere ulaşamadığım bir arkadaşım için ablasına yazmıştım kıyameti kopartmıştı arkadaşım nasıl yazarsın ablama diye

X