Ghostlandım mı?

Bir süre aramayın mesaj atmayın. Tutun kendinizi. Bakalım dönecek mi size? Ulaşacak mı?
Başına bişey gelse instaya girip storinize bakmaz diye düşünüyorum. Ben de merak ettim şimdi :)

Engelleme bikac gün bakalım bişey yazacak mi o da açıklaması ne olacak yani ondan. Baktın hiç yazmadı sende hiç yazma engelle gitsin. Ne zannetmiş böyle kendisini. Budala.

Hikayenize baktığına göre mesajınıza da cevap verebilirdi. Başına bir şey geldiği yok kaçakları oynuyor gibi duruyor. Siz de hiç mesaj atmayın kayıplara karışın bir süre. Hikaye atarsa bakmayın geri dönüş yaparsa cevap vermeyin. Trip bile atmayın. Bir süre sonra da silin gitsin. Böyle adamlarla kavga edip trip atmaya bile değmez.

Yok bende engelleyeceğim bekliyorum biraz zamam geçsin
Bir süre aramayın mesaj atmayın. Tutun kendinizi. Bakalım dönecek mi size? Ulaşacak mı?
Başına bişey gelse instaya girip storinize bakmaz diye düşünüyorum. Ben de merak ettim şimdi :)

Kesinlikle öyle
Yüreğiniz pır pırdır şimdi. Geçen hafta yaşadım aynısı. Hakkınızda hayırlısı olsun. Eğer yazarsa size alttan almayın lütfen çok değerlisiniz bunu unutmayın
Teşekkür ederim 🥰
Engelleme bikac gün bakalım bişey yazacak mi o da açıklaması ne olacak yani ondan. Baktın hiç yazmadı sende hiç yazma engelle gitsin. Ne zannetmiş böyle kendisini. Budala.
Fazlasıyla budala hemde

Anne babasıyla tanışmadım ama bir arkadaşı olup olmamasının önemi yok beyfendi mesajlarımı görmüş gece ama dönüş yapma gereği duymamış

Biliyorum sana bir açıklama yapsın istiyorsun ama ben bu adamın açıklamasına değer vermezdim ve şimdi her yerden engellerdim.

En nefret ettiğim erkek davranışı. O kadar muhabbet ettiğin insana en azından bir açıklama yapmalı insan. Ne açıklama yapacak yüz ne de saygısı varmış. Boşverin bu karakterde birini daha yolun başında tanımanız iyi olmuş.

Keşke engellemeseydin ne diyecekti çok merak ettim. Kendilerini çok zeki sanıyorlar ya ne yalan uyduracaktı acaba?

Ben sanırım içimde kalmasın diye - ve onu utandırmak için de- sakin bir şekilde cevap verirdim.

Neden böyle bir şey yapmaya gerek duydun, ben sanki başına bela mı olacaktım, iki yetişkin insanız normal bir açıklama yapsaydın zaten anlayışla karşılardım, ama bu da senin karakterini gösteriyor demek ki seni tanıyamamışım gibi gibi...

Ben de ne dolmuşum adama! :KK48::KK48:

X