Ghostlandım mı?

Keşke engellemeseydin ne diyecekti çok merak ettim. Kendilerini çok zeki sanıyorlar ya ne yalan uyduracaktı acaba?

Ben sanırım içimde kalmasın diye - ve onu utandırmak için de- sakin bir şekilde cevap verirdim.

Neden böyle bir şey yapmaya gerek duydun, ben sanki başına bela mı olacaktım, iki yetişkin insanız normal bir açıklama yapsaydın zaten anlayışla karşılardım, ama bu da senin karakterini gösteriyor demek ki seni tanıyamamışım gibi gibi...

Ben de ne dolmuşum adama! :KK48::KK48:
Ahahah benimle birlikte dolanlar oldu burada 😂 ulaşmak isterse arayabilir de canım nihayetinde ulaşmak isteyen smsten bile ulaşır

Keşke engellemeseydin ne diyecekti çok merak ettim. Kendilerini çok zeki sanıyorlar ya ne yalan uyduracaktı acaba?

Ben sanırım içimde kalmasın diye - ve onu utandırmak için de- sakin bir şekilde cevap verirdim.

Neden böyle bir şey yapmaya gerek duydun, ben sanki başına bela mı olacaktım, iki yetişkin insanız normal bir açıklama yapsaydın zaten anlayışla karşılardım, ama bu da senin karakterini gösteriyor demek ki seni tanıyamamışım gibi gibi...

Ben de ne dolmuşum adama! :KK48::KK48:
Bi açıklama yapmaz ki böyleleri.
Tamam artık sustu bitti gitti.
Ben olsam ben de engellerdim çünkü karşımda dediklerimi anlayacak kapasitede biri yok. Ne diye yoralım kendimizi? 🤷🏻‍♀️

selam arkadaşlar;

dün akşamdan beri erkek arkadaşımdan mesajlarıma cevap alamıyorum. en son 19.00 civarı konuştuk ondan sonra cevap yok. hatta bugün benim yaşadığım şehre taşınacaktı. akşam saatlerinde burada olmayı planlıyordu ama dediğim gibi dünden beri haber alamıyorum.
ghostlandım mı acaba diye düşünüyorum ama hiç bir yerden engel de yok. ne yapsam bilemedim. (haber alabileceğim ortak tanıdık yok )

güncelleme: telefonu kapalı ancak akşam üstü 4 storymden ilkine bakmış. yaşıyor yani.
Story bakan adam msj atma ya da arama da yapabilir geri dönüp yoğundum falan derse nolur yeme

Ortak tanıdık yok demişsiniz ama illa ki vardır ulaşıp sorabileceğiniz birisi. Telefonla değilse de sosyal medyadan ulaşabileceğiniz birileri vardır. Ama bence her türlü bu akşama kadar bekleyin bir şey yapmadan önce.
Ortak tanıdık biri olmadan nasıl sevgili olunuyor ben bunu anlamıyorum

X