ghostlandım ne yapmalıyım?

Labbella

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2018
301
264
benim 1 aylık bir flörtüm vardı artık son görüşmemizde sevgili olduk gibi bi şeydi. şehir dışında olmadığımız zamanlar 4-5 kez görüştük bu 1 ay içinde bana hep çok ilgili açık davrandı. Benden çok hoşlanıyor gibi söylemleri ve davranışları vardı ve gerçekten ben de ilk defa biriyle karşılıklı olarak bu kadar çok hoşlanmıştım. Şimdi bu manipülasyondu belki bilmiyorum bu ihtimal vardı ama bana samimi ve içten gelmişti gerçek olduğunu düşündüm, buluştuğumuz zamanlar ayrılmak istemiyorduk çok güzel zaman geçiriyorduk ki bu bende nadir olur.

En son perşembe buluştuk ve yine gayet güzel zaman geçirdik cuma cumartesi her zamanki gibiydi ancak sonrasında bana mesaj atma sıklığını azalttı, pazar ve pazartesileri daha az konuşurduk zaten genelde ama bu hafta daha da azdı pazar hiç yazmadı ve salı akşamdan beri de hiç yazmıyor normalde böyle olmazdı son konuşmamız da gayet sıcakkanlı bi üslupta. Biriyle flört ederken mesajlaşma birden bitebilir bu normal ilk defa başıma gelmiyor ama bu kadar iyi anlaşıyorken ve böyle bi sonla başıma gelmemişti hiç.

Yani ghostlandım gibi bişe ve aklımda sorular beynimi durduramıyorum ne yapmalıyım bu düşüncelerden kurtulmak için? Yani neden böyle yaptığını anlayamıyorum sebep bulmaya çalışıyorum.

Siz bir şey yaptınız mı? Aradınız mı, mesaj attınız mı? Geri dönüş olmadı mı? Başına bir şey gelmiş olmasın… bunları eleyince eğer sıkıntılı bir durum yoksa her yerden silin derim. Yaşanmamış gibi davranın. Salıdan beridir görüşemiyoruz bir sıkıntı mı var deyin kem küm ederse iyi günler deyin kapatın ve asla geri dönmeyin. Muhtemelen yine yazar ama bence asla geri dönüşünüz olmasın ❤️

benim 1 aylık bir flörtüm vardı artık son görüşmemizde sevgili olduk gibi bi şeydi. şehir dışında olmadığımız zamanlar 4-5 kez görüştük bu 1 ay içinde bana hep çok ilgili açık davrandı. Benden çok hoşlanıyor gibi söylemleri ve davranışları vardı ve gerçekten ben de ilk defa biriyle karşılıklı olarak bu kadar çok hoşlanmıştım. Şimdi bu manipülasyondu belki bilmiyorum bu ihtimal vardı ama bana samimi ve içten gelmişti gerçek olduğunu düşündüm, buluştuğumuz zamanlar ayrılmak istemiyorduk çok güzel zaman geçiriyorduk ki bu bende nadir olur.

En son perşembe buluştuk ve yine gayet güzel zaman geçirdik cuma cumartesi her zamanki gibiydi ancak sonrasında bana mesaj atma sıklığını azalttı, pazar ve pazartesileri daha az konuşurduk zaten genelde ama bu hafta daha da azdı pazar hiç yazmadı ve salı akşamdan beri de hiç yazmıyor normalde böyle olmazdı son konuşmamız da gayet sıcakkanlı bi üslupta. Biriyle flört ederken mesajlaşma birden bitebilir bu normal ilk defa başıma gelmiyor ama bu kadar iyi anlaşıyorken ve böyle bi sonla başıma gelmemişti hiç.

Yani ghostlandım gibi bişe ve aklımda sorular beynimi durduramıyorum ne yapmalıyım bu düşüncelerden kurtulmak için? Yani neden böyle yaptığını anlayamıyorum sebep bulmaya çalışıyorum.
Konu erkekse yorumlamaya bile gerek yok.her erkek delidir bence.yani ne yapsa yeridir.güçlü durmaya çalışacaksınız.bir daha yazacağını sanmam.hayat böyle b.ktan bir yer.ben de nefret ediyorum ama ne gidebiliyorum ne kalabiliyorum işte.sürüne sürüne yaşamaya devam.70'e 80'e kadar nasıl sabredeceğim bilmem.

Muhtemelen konuştuğu başka biri daha vardı ve onunla da durum ciddiye bindi, tercihi o oldu.
Yani ortada bir sorun olmadıysa, yoksa başka bir açıklaması yok gibi
Erkekler için çok mantıklı bakmaya gerek yok çünkü mantıklı elemanlar değiller. Bir bakıyorsun ilişkin var gibi ama aynı zamanda da yok gibi. Buluşunca göklerdesiniz sonrasında yok oluyor. Çözebilene aşk olsun. Madem başkası olacak veya yok olacaksın neden bu kadar iyi hissettiriyorsun karşındakini dimi?!!

Siz bir şey yaptınız mı? Aradınız mı, mesaj attınız mı? Geri dönüş olmadı mı? Başına bir şey gelmiş olmasın… bunları eleyince eğer sıkıntılı bir durum yoksa her yerden silin derim. Yaşanmamış gibi davranın. Salıdan beridir görüşemiyoruz bir sıkıntı mı var deyin kem küm ederse iyi günler deyin kapatın ve asla geri dönmeyin. Muhtemelen yine yazar ama bence asla geri dönüşünüz olmasın ❤️
ben özellikle yazmadım çünkü genelde böyle durumlarda karşı tarafın başına bişe gelmiş olmaz önceden de bir iki kez yaşadığım oldu, zaten son mesaj bana aitti.

Muhtemelen konuştuğu başka biri daha vardı ve onunla da durum ciddiye bindi, tercihi o oldu.
Yani ortada bir sorun olmadıysa, yoksa başka bir açıklaması yok gibi
başka birine daha ayıracak zaman nasıl buldu anlamadım ama insnalar evliyken bile yapabiliyor sonuçta haklısınız benim de aklıma bu geliyor sadece biraz mesafe koyabilirdi anlardım direkt kesti.

ben özellikle yazmadım çünkü genelde böyle durumlarda karşı tarafın başına bişe gelmiş olmaz önceden de bir iki kez yaşadığım oldu, zaten son mesaj bana aitti.
Bir arkadaşım yaşadı aynısını dediki beni aramamış olmak için ölmen lazım adam öleyazmış zaten 😂 tövbe Estağfirullah adamcağız kalp krizi geçirmiş hastanede yatıyormuş. Bu normal bir insanın yapması gereken bir davranış bence. Psikolojisi yerinde olan biri arar derki “hayırdır bir sıkıntı mı var” adamda işte şöyle böyle derse yallah yavrum dersin. Ama sağlam bir duruş lazım direk iyi günler deyip kapatacaksın.

Bence merakla yaşama, direkt ara ya da mesaj at sor? Biraz da gurursuz olmak gerekiyor sanırım

Ben hiçbir şey yapmazdım.
Geçen haftalarda bende birini ghostladım. Yazdı aradı hiç birisine tepki vermedim. Sonra o da bıraktı zaten. Ben bi ara merak eder gibi oldum. Geri dönüş yapsam mı falan diye ama bizim durumumuzda dönseydim çok saçma olurdu.
Sende sakın arama sorma eminim o da bozulacaktır bu kadar basit miydi diye.
Sessiz kalmak en güzeli. Totosunu kaldırmaya gerek yok

Ya bu erkekler böyle işte biz birini tanırken ve ya sevgiliyken o kişiden başkasını düşünemezken konuşmazken onlar yedeğin yedeğini tutuyor cibiliyetsiz duygusuzlar. Bana da başka biri var gibi geldi. Geri dönerse sen hayırdır günlerdir neredeydi aklın hadi yallah geldiğin yere diyeceksiniz

Engellemediyse mevcut ilişkisi bitince dönecektir.

böyle durumlarda bende direkt ölü taklidi yapardım sizde öyle yapın.
acayip bozuluyorlar 😂
Bende seninle eğlencesine takıldım canım aramasanda çok bişey kaybetmiyorum yani demenin başka bir şeklidir bu.
arayip mesaj atıp aramasini beklediginizi düşündürtmeyin.

Evli mi bu adam? Internetten mi tanıştınız? Pazar günleri erkekler daha fazla yazar arar sorar normalde
Pazar günleri eğitimi var
Kesin olarak olduğundan emin misiniz?. Evli erkekler genelde bikac güzel buluşma sonrası ortadan kaybolur. Eğitim sırasında mesaj atma olmuyor mu ya da bu eğitim sonrası gece arama oluyordur illaki. Pazar günü işi var arayamiyor diyen adamların ya eşi oluyor genelde ya ciddi bir ilişkisi o yüzden soruyorum.

Seda sayan gibi e devletten bir kontrol edin tekrar buluşursanız "evli mi, sabıka kaydı" :KK70: erkeklere belli olmuyor. Evli, bekar, nişanlı, çapkın, serseri... :)
İkinci seçenek öldü veya bir yakını öldü ama illa yazardı kaç gün olmuş. Şüphe duyacaksınız sorgulayacaksınız ki güven oluşsun. Her denilene inanırsanız bir de adam dürüst değilse vay halinize. Daha kötü yıkılırsınız. Tabi dozunda yapın adam kaçmasın :) Kendinizi korumak için tabi ki hareketlerini takip edeceksiniz beşer şaşar :) Adam iyiyse yola devam kriterlerinize karşılıklı uyuyorsanız ne ala :)

X