ghostlandım ne yapmalıyım?

diğer numarasını biliyor musun ?
telefonuna bişey olmuş olabilir
ben bi kere telefonu wc'ye düşürdüm (buraya gülme efekti gelecek :KK70: )
telefonum gitmiş oldu yani tabi hat da içinde
operatör bayisinden yedek sim kart hatını da hemen çıkartamadım
araya bir hafta falan girdi velhasıl o 1 haftada beni arayan ulaşamadı yani
Telefonuyla ilgili bi aksilik olmuş gerçekten ulaştı ancak yine de bundan sonra bakışım eskisi gibi olmayacak

benim 1 aylık bir flörtüm vardı artık son görüşmemizde sevgili olduk gibi bi şeydi. şehir dışında olmadığımız zamanlar 4-5 kez görüştük bu 1 ay içinde bana hep çok ilgili açık davrandı. Benden çok hoşlanıyor gibi söylemleri ve davranışları vardı ve gerçekten ben de ilk defa biriyle karşılıklı olarak bu kadar çok hoşlanmıştım. Şimdi bu manipülasyondu belki bilmiyorum bu ihtimal vardı ama bana samimi ve içten gelmişti gerçek olduğunu düşündüm, buluştuğumuz zamanlar ayrılmak istemiyorduk çok güzel zaman geçiriyorduk ki bu bende nadir olur.

En son perşembe buluştuk ve yine gayet güzel zaman geçirdik cuma cumartesi her zamanki gibiydi ancak sonrasında bana mesaj atma sıklığını azalttı, pazar ve pazartesileri daha az konuşurduk zaten genelde ama bu hafta daha da azdı pazar hiç yazmadı ve salı akşamdan beri de hiç yazmıyor normalde böyle olmazdı son konuşmamız da gayet sıcakkanlı bi üslupta. Biriyle flört ederken mesajlaşma birden bitebilir bu normal ilk defa başıma gelmiyor ama bu kadar iyi anlaşıyorken ve böyle bi sonla başıma gelmemişti hiç.

Yani ghostlandım gibi bişe ve aklımda sorular beynimi durduramıyorum ne yapmalıyım bu düşüncelerden kurtulmak için? Yani neden böyle yaptığını anlayamıyorum sebep bulmaya çalışıyorum.
Bir durum paylaşıp sadece ona açın,görürse yaşıyordur

birçok insanın başına sık gelen olay uğraşmak istememiştir bitmiştir o iş zaten bir ay demişsiniz bağlanmak için çok kısa bir süre....ha dersinizki nicelik değil nitelik önemli bir ayda bir ömürlük hisse ttim .O zaman hiç gerçekçi değilsiniz derim.Cok arar üzerinize düşer o merak eder bu kız bana niye yazmadı yazmazsam bir gün bile olsa bu kız ne düşünür diyen o olmalıydı.Yorumum hoşunuza gitmeyecek ama bu ilişki bitmiş cokda hayata geçmeden anılar birikmeden.Sebebi çok şey olabilir evli nişanlı eski sevgili daha ilgi çeken biri sizi ölçüp tartıp istememe çapkın biri olma sonsuza kadar uzayabilir bu olasılık zinciri ...Ben olsam zerre üzerine düşmem sizin yapacağınız hiçbir hamlede bunu tersine çevirmeyecek zaten.Yorumum bu.

Telefonuyla ilgili bi aksilik olmuş gerçekten ulaştı ancak yine de bundan sonra bakışım eskisi gibi olmayacak
konuya yazdığın ilk mesajı tekrar okudum şimdi
farkında mısın bilmiyorum ama yazının hiçbir yerinde adamın başına bişey gelmiş olabileceği
ya da ciddi bi sıkıntısı olabileceği ihtimalinden bahsetmemişsin
varsa yoksa yazmadı, konuşma sıklığımız azaldı, ghostladı ... falan filan yani hep bunları söylemişsin
gelen yorumlar da çok farklı değil. hemen çat diye, yedekte tutmuş, başkasını bulmuş gibi laflar söylenmiş

bence ilişkilerde bu yüzden kaybediyoruz
varsa yoksa " ben " diyoruz
o kadar çok kendimize odaklıyız, o kadar çok kendimizi düşünüyoruz ki
karşı tarafın başına olumsuz bi durum gelme ihtimalini veya bi davranışımız, bi sözümüz üzerine bizden uzaklaşmış olma ihtimalini düşünmüyoruz bile
çünkü bize mesaj atılmıyor olması , karşı tarafın bi sorunu olmasından çook daha önemli
kendimizi o kadar çok önemsiyoruz ki 1 ayda sadece birkaç sefer buluştuğumuz insanın hayatının merkezine yerleşmeyi bekliyoruz

bence sen hemen kestirip atma. varsa bi karaktersizliği (başkasını bulma, seni yedekte tutma gibi) zaten çıkar ortaya .

neden bakışın eskisi gibi olmayacak ?
insanların hayatında aksilikler, problemler olamaz mı ?
Aslında sizin de dediğiniz gibi ben kısa sürede vermem gerekenden fazla önem verdiğimi fatkettim o yüzden bi tık dengeleme diyelim. 1 aya göre durumu fazla abarttım bu olay bunu görmemi sağladı. Olan halinden fazla anlam yüklemicem.

Aslında sizin de dediğiniz gibi ben kısa sürede vermem gerekenden fazla önem verdiğimi fatkettim o yüzden bi tık dengeleme diyelim. 1 aya göre durumu fazla abarttım bu olay bunu görmemi sağladı. Olan halinden fazla anlam yüklemicem.
fazla beklentiye girmişsin
o kadar yükseltme beklentini .
bi de ben hemen aa kesin başkası var bakış açısını yanlış buluyorum. hemen gözden çıkarıyoruz kendimizi
evet başkası da olabilir ama olmayabilir de .

fazla beklentiye girmişsin
o kadar yükseltme beklentini .
bi de ben hemen aa kesin başkası var bakış açısını yanlış buluyorum. hemen gözden çıkarıyoruz kendimizi
evet başkası da olabilir ama olmayabilir de .

evet zaten birinin yeterince özenli olmaması için illa başkasının olması gerekmez

X