Gidenlere sesleni

yesilim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2006
8.868
19
K K nın faydalarını saymakla bitmez.Stresli hayattan huzura geçiş benim için.Zamanımı artık kk da geçirir oldum.Sabah işlerimi bitirip halacığımın gönlünü aldıktan sonra,nette tüm gazeteleri,son haberleri okuyup,kendimi huzur sokağıma atıyorum.Bana bu huzuru sağlayan site yöneticilerine,üyelere,aileme çok teşekkürler ederim.Ailem,çünkü kaç kez yaktığım yemekler,suyu biten çaydanlıklar,telefonda arayanları söylemeyi unutmalarım,eşimin kaç iş randevusunun iptali,unuttuğum onca şeye katlandılar.mutlu olduğum,baş ağrılarımın geçtiğini gördükleri için.
Ben yalanı sevmem,ne söylerim ne söylesinler.Burayı sevdim.Gelenlere gittim sevgimi paylaştırdım.Abartısız,yalın.Yazdıklarıma yorum katanları okudukça,beni anlamalarına hayran kaldım.Okuyanların çokluğu da ayrıca mutlandırdı beni.Sitede arkadaşlar edindim.Paylaştık ben onlara onlar bana gelip gittik. Kalabalığız,vakit buldukça yenileri tanıyıp uğrarlarsa,gelip gitmenin uygun olacağına karar verdim.
Herşey güzel giderken bazı arkadaşlarım önce bahçelerine kilit vurdu.O kilit beni çok üzdü.Sevdikleriniz gider ya... inşallah tatile çıktılar dönecekler diyorum.Her gün özlem dolu gözlerle ve yüreğim ile bekliyorum Neden gittiklerini sorguluyorum
Biliyorum çoğu benim kızlarım yaşında böyle zarif,saygılı samimi ama seviyeli kızlarımızın arkadaşlarımın olması,beni buraya daha çok bağladı.Ama tek tek bahçe kilitleyip gitmeleri duygusal,incinen olduklarını ...burada paylaşımları ile bize kattıklarından anladım,onların beni anladıkları gibi
Şimdi düşünüp neden gittiklerini anlamak zamanı...onları çağırma zamanı....
Burası sanal değil gerçek...gerçek dost bulduysak,ardından üzülüyorsak,gerçek duygularımla diyorum ki geç kalmadan pişman olmadan geri gelmelerini sağlayalım
En olmayı hiç sevmem yazmıştım siteye girdiğim ilk günlerdeki gibi rahat dolaşıp mesajlar atmak istiyorum ama bir şeyler var duygularımı frenlemem lâzımmış....gibi
Hayır bu benim duygularım asla frenlemem.Yarışları sevmem ,yarışlarda yokum ben duygularımla varım.Benim yaşımla,yaşanmışlıklarımla,tecrübelerimle yarışmak haddime değil.Kırılıp incinip bahçemi kilitlemek istemiyorum ve arkadaşlarımın tatilden dönmesini dört gözle bekliyorum.güzel bir alıntı vardı geçen gün okuduk.
Geç olmadan seni seviyorum demeyi unutmayalım.....seviyorsak eğer.....
yeşilimin duyguları:çiçek: :enbuyukkk:

şimdi nerden ve nasıl başlayacağımı bilmiyorum.
ama şu kilit sözcüğü yani senin bu kilide vurduğun anlam beni derinden sarstı.
köşemi kapattırdım evet.
ama yetişemiyordum inan, üzüyordu beni cevap verememek,
sonra başka köşeleri takip ederken de
köşe sahibinin yazılarını takip edemiyordum,
ve geçen kandilde de herkesi ziyaret etmek istediğim de köşelerin
hayli fazlalaştığını gördüm.
Ve kendi adıma benim ki eksik olsun dedim.
Yoksa bunun dışında düşünülen hiçbir şey değildir, ne gitmek ne başka şeyler...

Benim içinde KK sevdiklerimle buluşma bahçem,
onlarla olmaktan burda olmaktan,
gidenleriyle kalanlarıyla,
bıraktıklarıyla,
hepsiyle bir bütün herşey...

tabi insan kırıklıklar yaşıyor,
ama aynı aile gibi ertesi gün girdiğimde
unutuyorum herşeyi,
üzenlerden uzak,
sevgi verenlerin alanların yanında oluyorum
bunlar yetiyor bana...

yeşilim üzdüysem affola...
kırdıysam özür dilerim...
köşemi kapatan biri olarak cevab hakkı düştüğü ve
seni bu yönde düşünmemeni istediğim için yazdım...

seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum..
ve onları da....

K K nın faydalarını saymakla bitmez.Stresli hayattan huzura geçiş benim için.Zamanımı artık kk da geçirir oldum.Sabah işlerimi bitirip halacığımın gönlünü aldıktan sonra,nette tüm gazeteleri,son haberleri okuyup,kendimi huzur sokağıma atıyorum.Bana bu huzuru sağlayan site yöneticilerine,üyelere,aileme çok teşekkürler ederim.Ailem,çünkü kaç kez yaktığım yemekler,suyu biten çaydanlıklar,telefonda arayanları söylemeyi unutmalarım,eşimin kaç iş randevusunun iptali,unuttuğum onca şeye katlandılar.mutlu olduğum,baş ağrılarımın geçtiğini gördükleri için.
Ben yalanı sevmem,ne söylerim ne söylesinler.Burayı sevdim.Gelenlere gittim sevgimi paylaştırdım.Abartısız,yalın.Yazdıklarıma yorum katanları okudukça,beni anlamalarına hayran kaldım.Okuyanların çokluğu da ayrıca mutlandırdı beni.Sitede arkadaşlar edindim.Paylaştık ben onlara onlar bana gelip gittik. Kalabalığız,vakit buldukça yenileri tanıyıp uğrarlarsa,gelip gitmenin uygun olacağına karar verdim.
Herşey güzel giderken bazı arkadaşlarım önce bahçelerine kilit vurdu.O kilit beni çok üzdü.Sevdikleriniz gider ya... inşallah tatile çıktılar dönecekler diyorum.Her gün özlem dolu gözlerle ve yüreğim ile bekliyorum Neden gittiklerini sorguluyorum
Biliyorum çoğu benim kızlarım yaşında böyle zarif,saygılı samimi ama seviyeli kızlarımızın arkadaşlarımın olması,beni buraya daha çok bağladı.Ama tek tek bahçe kilitleyip gitmeleri duygusal,incinen olduklarını ...burada paylaşımları ile bize kattıklarından anladım,onların beni anladıkları gibi
Şimdi düşünüp neden gittiklerini anlamak zamanı...onları çağırma zamanı....
Burası sanal değil gerçek...gerçek dost bulduysak,ardından üzülüyorsak,gerçek duygularımla diyorum ki geç kalmadan pişman olmadan geri gelmelerini sağlayalım
En olmayı hiç sevmem yazmıştım siteye girdiğim ilk günlerdeki gibi rahat dolaşıp mesajlar atmak istiyorum ama bir şeyler var duygularımı frenlemem lâzımmış....gibi
Hayır bu benim duygularım asla frenlemem.Yarışları sevmem ,yarışlarda yokum ben duygularımla varım.Benim yaşımla,yaşanmışlıklarımla,tecrübelerimle yarışmak haddime değil.Kırılıp incinip bahçemi kilitlemek istemiyorum ve arkadaşlarımın tatilden dönmesini dört gözle bekliyorum.güzel bir alıntı vardı geçen gün okuduk.
Geç olmadan seni seviyorum demeyi unutmayalım.....seviyorsak eğer.....
yeşilimin duyguları:çiçek: :enbuyukkk:

Canım kkdostum duygularıma tercüman olmuşsun .Her kelimesine katılıyorum .Seni ve tüm kk arkadaşlarımı seviyorum .Ve özlemle bekliyorum bende kilitlerin açılmasını .

şimdi nerden ve nasıl başlayacağımı bilmiyorum.
ama şu kilit sözcüğü yani senin bu kilide vurduğun anlam beni derinden sarstı.
köşemi kapattırdım evet.
ama yetişemiyordum inan, üzüyordu beni cevap verememek,
sonra başka köşeleri takip ederken de
köşe sahibinin yazılarını takip edemiyordum,
ve geçen kandilde de herkesi ziyaret etmek istediğim de köşelerin
hayli fazlalaştığını gördüm.
Ve kendi adıma benim ki eksik olsun dedim.
Yoksa bunun dışında düşünülen hiçbir şey değildir, ne gitmek ne başka şeyler...

Benim içinde KK sevdiklerimle buluşma bahçem,
onlarla olmaktan burda olmaktan,
gidenleriyle kalanlarıyla,
bıraktıklarıyla,
hepsiyle bir bütün herşey...

tabi insan kırıklıklar yaşıyor,
ama aynı aile gibi ertesi gün girdiğimde
unutuyorum herşeyi,
üzenlerden uzak,
sevgi verenlerin alanların yanında oluyorum
bunlar yetiyor bana...

yeşilim üzdüysem affola...
kırdıysam özür dilerim...
köşemi kapatan biri olarak cevab hakkı düştüğü ve
seni bu yönde düşünmemeni istediğim için yazdım...

seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum seni seviyorum..
ve onları da....

Pamukkalbim gerçekten özledim seni .Köşene uğramayı bir merhaba bir günaydın demeyi ,güzel ,duygu yüklü yazılarını okumayı özledim .Kilidini aç bizleri buyur et olurmu .Seni seviyorum .

lereenim,
şu an kendimi kötü hissettim inanın bu gün hiç iyi değildim zaten...
sanki hani sevdiklerimi evine almayan gibi hissettirdiniz bana...
oysa ki kalbimdesiniz
inanın.
oysaki sizlere gelirim diyordum,
yeterdi bu bana...
yok değilim ki..
burdayım...
tatlı meleğim..
seni seviyorum...

Canım ablacım yazın beni çok duygulandırdı..
Köşemi kapattığımda ilk sen sordun neden diye zaten başka soran da olmadı..
Köşemi açarken arkadaşlarımdan istek geldiği için açmıştım beraber paylaşmaya daha yakından devam edelim diye sonrasın da artık yetişemediğimi farkettim ve kapatma kararı aldım evet kapıma kilit vurdum ve bunun asıl nedeni ise içimden çok geçerek paylaştığım bir yazım vardı köşem de yaşadığım ve üstüne onlarca yorum yapılabilecek bir gün sonra siteye girdiğim de köşemde sadece günaydınlar gördüm bir kişinin bile okumamış olduğunu farkettim çünkü gerçekten okunmuş olsaydı mutlaka bir yorum olurdu üstüne tekrar önemli bir konu yazdım yine okunmadı ve ben sadece köşemde yine günaydınlar iyi akşamlar gördüm...ve köşemin olmasının bir anlamı olmaması beni ayrıca üzdü ve orda kalabalık yapmaktan sa kapatmak daha iyi diye düşündüm....
Bir anlamı olmalıydı yazdıklarımızın ve bir anlamı olmaydı yaşadıklarımızın..
Sevgilerimiz sadece klavye monitör arasında kalmasın inşallah... Burdan defalarca seni sevdiğimi yazdım inşallah bir gün yüzüne karşı söylemek halacığının ellerinden öpmek nasip olur..

Farkedilmek Sevilmek çok güzel bir duygu..
Seni Seviyorum Yeşilim....

Canım ablacım yazın beni çok duygulandırdı..
Köşemi kapattığımda ilk sen sordun neden diye zaten başka soran da olmadı..
Köşemi açarken arkadaşlarımdan istek geldiği için açmıştım beraber paylaşmaya daha yakından devam edelim diye sonrasın da artık yetişemediğimi farkettim ve kapatma kararı aldım evet kapıma kilit vurdum ve bunun asıl nedeni ise içimden çok geçerek paylaştığım bir yazım vardı köşem de yaşadığım ve üstüne onlarca yorum yapılabilecek bir gün sonra siteye girdiğim de köşemde sadece günaydınlar gördüm bir kişinin bile okumamış olduğunu farkettim çünkü gerçekten okunmuş olsaydı mutlaka bir yorum olurdu üstüne tekrar önemli bir konu yazdım yine okunmadı ve ben sadece köşemde yine günaydınlar iyi akşamlar gördüm...ve köşemin olmasının bir anlamı olmaması beni ayrıca üzdü ve orda kalabalık yapmaktan sa kapatmak daha iyi diye düşündüm....
Bir anlamı olmalıydı yazdıklarımızın ve bir anlamı olmaydı yaşadıklarımızın..
Sevgilerimiz sadece klavye monitör arasında kalmasın inşallah... Burdan defalarca seni sevdiğimi yazdım inşallah bir gün yüzüne karşı söylemek halacığının ellerinden öpmek nasip olur..

Farkedilmek Sevilmek çok güzel bir duygu..
Seni Seviyorum Yeşilim....

Figocum aynı duygularımı sanada iletmek isterim .Köşe konusunda haklısın .Amacını aştı gerçekten artık yazılanlar okunmadan sadece merhaba günaydınlar yer alıyor.Yinede köşene dönmeni bekliyor ve seni seviyorum .

Yeşilim hazır bulmuşken cevaplayayım dedim .Özür dilerim bölümünü meşgul ettim .

Figocum aynı duygularımı sanada iletmek isterim .Köşe konusunda haklısın .Amacını aştı gerçekten artık yazılanlar okunmadan sadece merhaba günaydınlar yer alıyor.Yinede köşene dönmeni bekliyor ve seni seviyorum .

Lereenim herzaman ki gibi o kadar zarifsin ki varlığın için sağol... Seni seviyorum..

lereenim bana katılman o kadar sevindirdinki beni anlatamam
camdan kalp,figom evet gelin artık...diğer arkadaşlarda bekliyor..

Yeşilimmm benim güzel yürekli ablacım...yazını sonuna kadar okudum ve evet çok sevdiğim insanların evlerine kilit vurması benide çok üzdüü..bir yandan onlara hakverdim..çünki gercekten artıkk amacını aştı bu köşe olayları..çok basite indirdiler...paylaşımlar duygular hakim olmalıydı oysaki...zevk aldıgım yazılarını okurken şiirlerını okurken hayallere daldıgımm camdankalbim...yazdıklarıyla ruhumu huzura erdırenn figomm...onları geri istıyorumm...inşallah bizleri kırmazlarr..burda köşesine kilit vurması gereken en son kişilerdiler...Sağol yeşilimm gene güzel duygunla yazınla bunu ifade etmişsin..senın yanındayım..ve dostlarımızı burda görmek istıyorumm bende ..seni seviyorumm güzel yürekli ablacım...:1hug: :çiçek: :çiçek:

arsa72 sağol canım sadece içimden geçenler bunlar.burada kavgasız,tartışmasız
günler saatler diliyorum...güzellikler sadece geçiştiriliyor.bir çok konu da amacından saptırılıyor.beğenilmeyenler sesizce es geçilmeli herkesin yorumu, konusu kendinedir.beğenilmeyenlere hemen cephe alınıyor..nerede kaldı özgür ifade..iyi günler canımmmm..bende sizi seviyorum biliyorsunuz...

Yesilim oncelikle sana tesekkur ederim gunlrdir icimi kemiren olayi sen gundeme getirdin, Figomu ve Camdankalp i koseme ugramis gorunce cok seviniyordum ama ben onlara ulasamiyordum simdi sizlerin huzurunda seslenmek istiyorum

Sevgili Figom ve Camdankalp ikinizde benim kalbimde ozel bir yere sahipsiniz, sizleri cok seviyorum ve sizleri sanal alemdede olsa tanimaktan mutluluk ve onur duyuyorum sizler yokken benim boynum bukuk, bundan kimse alinmasin benim kalbimde herkesin yeri baska herkese yer var, canim dostlarim zaten gurbet ellerde yalnizim burda KKda birkac dostum oldu ama ne olur buldugum dostlarimi kaybetmeyeyim, en uzuldugum sey sevdiklerimi kaybetmek, ailem zaten yok sizler bana ailem gibi oldunuz ne olduysa sizlerle paylastim, koselerinize gelmek isterdim, keske yakin olsaydim sizleri bulup boynunuza sarilmak isterdim, uzaklik araya kilometreleri koyuyor, ama burada KKda inanin samimiyetle duygularimi satirlara dokuyorum, artik gurbet cok acitmiyor canimi sanki herkes benimle benim evimde ve ben yalniz degilim, artik gezdigim dost kapilarim acilsin bende eskisi gibi gelebileyim randevusuz saat kac olursa, gun ne gun olursa onemi yok biz dostuz dostluklarda boyledir degilmi, sizleri cok seviyorum herzamanda sevecegim, bahceleri acsanizda acmasanizda yeriniz kalbimde, sevgiyle kalin opuyorum cok ama hemde cok cok

Figom ve Camdankalbime ufak birsey kabul ederseniz sevinirim

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

inan ayşecim, yazdıkların karşısında gözlerim de yağmurlar başladı,
hani kapatırken düşünmemiştim ben size gelirim diye düşünmüştüm,

kilitleme sebeblerinide kendimizce anlattık.

ama gerçekten yeşilim,lereenim ve sen çok teşekkür ederim,
bana kalbinizde güzel yerleri ayırdığınız için,
iki satır yazmaya lutfettiğiniz için,
düşüncenizde olduğum için,

şimdi tabi açmak isterim ama sebebler hala var..
sizleride kırmak istemiyorum.
hani bu güzelliğe ne diyebilirim..

sizleri çok seviyorum
bunu bilin bana yeter
siz benim melek ablalarım canlarımsınız
sevgiler kocaman...

Camdankalp melekkalplim sen sakin aglama bak ben dayanamam seni aglatmak icin yazmadim bunlari sadece icimdeki duygulari paylasmak istedim gizlim saklim yok sizleri ozledim, sebeplerin vardir anliyorum karismak haddim degil ama seni sevdigimi bil yeter, herzaman kalbimdesin

SEN

Sen yıllar önce kaybettiğim ümit
Sen hayata pembe bakan gözlerim
Sen yaşama sevincimdin
Sen ellerimde bahar demetleri
İçim ışıl ışıl
Kısaca sen gençliğimdin

Yok dönemez geriye
Seni seni seni seni arıyorum
Seni seni seni seni özlüyorum

Sezen Aksu

Kayahan - Nasıl Ayrılacağız

Neler yaşadım şu kısa hayatımda
Sen benim tek hatıramsın...
Hiçbir zaman doymadım sana, doyamam...
Bin yıl daha yaşasam da,
Günlerden sen, aylardan sen
Yıllar zaten sensin

Nasıl ayrılacağız biz seninle
Ömrüm bin yıl olsa da doyamam sana
Ellerin ellerimde olsun daima
Beni sen uğurla son yolculuğuma

En kırmızısından bir karanfil olsun
Aç perdeleri kalbim ışıkla dolsun
Gözlerim gözlerinin içinde kalsın lütfen

Söyle karanlığa, söyle şarkımızı.
Ben hiç kıyamam gözyaşlarına.
Melekler ağlar mı hiç bebeğim?

Yasla başını, yasla göğsüme lütfen, lütfen.
Yolumuz ayrılmadan, günlerimiz dolmadan
Kader bizi ayırmadan sarıl biriciğim

Öyle hüzünlü bakma kar tanesi.
Bu defa götüremem yanımda seni.
Aklım sende kalır sakın ağlama.
İyi geceler der gibi uğurla beni

bu şarkıyı çok seviyorum ondan
paylaşmak istedim
bütün dostlarımla
son yolcuğa kadar
kalbimizin birlikte olmasını dilerim..
teşekkürler sizlere...

aysecim tamam sustum artık
son söz yine
sizi seviyorum...

Canim ablacim benim duygulu,düsünceli,yüzü kadar kalbi güzel ablam,kösesini kilitleyen arkadaslarima ugrayamadim bende sayfalari acilmiyordu,tatilden geldigim günden beri senin kösende acilmiyor,nedendir bilemiyorum,insallah en kisa zamanda sorun cözülürde yine senin yazdiklarini kösenden okuma imkanim olur,Lereeniminde kösesi bende acilmiyor...seni ve okudugum diger arkadaslarimi cok ama cok seviyorum,ve köselerine tekrar ugramayi cok istiyorum...

X