gitmeli miyim ki acaba :-)

askzor

canımın içi sevdiğim ♡ prenses kızım ❤️
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2013
2.419
2.792
30
Kizlar 4 yillik bi iliskim var. Dün sevgilimle buluştuk bana dedi ki ayin 4unde amcamin oğlunun düğünü var beraber gidelim mi? Dedi bende.laf ederler filan dedim ne diye laf edeceklermis dedi bence düşünelim biraz dedim sizce.napayim ?

Kizlar 4 yillik bi iliskim var. Dün sevgilimle buluştuk bana dedi ki ayin 4unde amcamin oğlunun düğünü var beraber gidelim mi? Dedi bende.laf ederler filan dedim ne diye laf edeceklermis dedi bence düşünelim biraz dedim sizce.napayim ?

sözlü gözüküyorsunuz... eger oyle ise ben pek düşünmez direkt karar verirdim sanırım. bizde kuzenler kardes gibidir ve dügün vb ortamlardan hic hazetmesem de mustakbel eş olarak orada bulunmam gerektigini dusunurdum.

fakat aileler vs tanışmıyor ise ben şahsen gitmezdim, rahat edemeyecegimi dusunurdum.
her zaman mesafeli olmak gerektigini savunurum, hele is ciddiye binmeden aileyle akrabalarla şıkıdım şıkıdım oynamalar falan... yapamam.

bir de her ne kadar rahat yetişmiş biri olsam da akrabalar vs işin içine girdiginde birgun babama senin kızı zaten tanıyorduk dugune gelmişti deseler... ay yok gidecegim varsa da vazgecerdim herhalde.

galiba keyfinizi kaçırdım ama şahsen yapacaklarımı bir bir saydım :)
ama boyle yakın akrabaların dugunune sevgiliyken giden kadın/erkek arkadaslarım var... simdiye kadar memnun olmayan kotu sonuclanan duymadım :KK66:

Bence asıl sorun 4 yıl gibi bir zamanda nasıl bir tanışmanın olmadığı ama böyle de tercih etmemiş olabilirsiniz ilişkinizin boyutuyla ilgili olarak. Ama kesinlikle gidilmesi gerek bennce tabi ciddi bir ilişkiyse ama yok bizimki zaten pek ciddi bişey değil diyosanız gitmemeniz soğuk durmanız doğal olur.

Bütün ailesiyle tanışıyorum herkea beni biliyor ailelerin bi kismi tanışıyor yani bizim eve gelmislerdi agiz aramaya :-) ilişkimiz tabi ki ciddi aramizda sözlüyz gitmek isterim tabi ki ama laf ederler filan diye çekiniyorm

eğer ailesi seni biliyorsa niye gitmeyeceksin ki?

4 yıllık ciddi bir ilişkiyse. hem sevgilin sap gibi tek başına mı gitsin düğüne?

sevgilisi varken mantıklı değil bence. hem ailesi de biliyormuş zaten, sorun olacak olsa sevgilin istemezdi zaten git ne olucak.

gelin damat varken kimse size çok takılmaz zaten:KK23:

Düğün köyde olacak o yüzden korkuyorum laf olur diye

Kuzenini tanıyor ve seviyorsanız gidebilirsiniz. Bu kadar takılmayın detaylara. Bakın sözlüymüşsünüz zaten olmasanız bile kim ne karışır? Konuşan istediğini yine konuşsun. Sevgilinin yanında olmak istiyorsan git. Takma kimseyi.

Tabikii gittt takılma çok, istediğin gibi yaşaa boşwerr :KK53:

Amaaan ne zor bu işler :-D

Kuzenini tanıyor ve seviyorsanız gidebilirsiniz. Bu kadar takılmayın detaylara. Bakın sözlüymüşsünüz zaten olmasanız bile kim ne karışır? Konuşan istediğini yine konuşsun. Sevgilinin yanında olmak istiyorsan git. Takma kimseyi.
Kuzenini tanımıyorum. Tabi ki yaninda olmak istiyorum köydeki kızlar görsün ben sevgilimin yaninda demi ama :-)

X