Gitsin artık şu göbek diyenler buraya!!!

Kendini daha iyi tanirsin tabi ki. Bu topigin amaci gobek eritmek. Hangi yontemi kullanacagin sana kalmis 🤗 ben de cok sıkı bir diyet yapmiyorum aslinda. Simdilik aksam 8 sabah 10 arasi yemeyi kestim. Alisirsam aksam 6ya cekecegim. Bakalim sonuca gore degisebilir. Hosgeldin aramiza 😍

Hoşbulduk, aslında akşam yemeğini en geç 7 de yiyorum. Sonrasında arada sırada film falan izlersek patlamış mısır veya çekirdek yiyorum. Sabahta 8 gibi kahvaltı yapıyorum. Öğle yemeği yiyorum ama, yemezsem çok acıkıp abur cubura saldırıyorum.

Korseyi ise baslayinca kullanamadim. Mayo seklinde aldığım icin gun icinde lavaboda zor oluyor giyip çıkarmak. Bir sure kullaninca alistim aslinda, oyle cok bunaltici degil benim kullandigim. Ise yariyor mu bilmiyorum. Uzun vadede kullananlar memnun kalıyor genelde

Mayo şeklinde çok zor gerçekten, alttan çıtçıtlı olabilir aslında. Benimki sadece göbek bölgesi için, önden komple çıtçıtlı. Ama bu şekilde de yanlardan ve üstten pırtlıyor😁😁

Bi yarim saat yu
Hoşbulduk, aslında akşam yemeğini en geç 7 de yiyorum. Sonrasında arada sırada film falan izlersek patlamış mısır veya çekirdek yiyorum. Sabahta 8 gibi kahvaltı yapıyorum. Öğle yemeği yiyorum ama, yemezsem çok acıkıp abur cubura saldırıyorum.

Mayo şeklinde çok zor gerçekten, alttan çıtçıtlı olabilir aslında. Benimki sadece göbek bölgesi için, önden komple çıtçıtlı. Ama bu şekilde de yanlardan ve üstten pırtlıyor😁😁
O aksam atistirmaliklari yuzunden oluyor bunlar hep zaten. Bir avuc cekirdek bile bir suru kalori. 😔 belli bir saatten sonra yemeyince gercekten eriyor yaglar.

Yaklasik 1 saat yuruyusumu yaptim geldim. Aksama sarma yapacagim ama bulgur ve kıyma agirlikli olacak. Kismen saglikli olacak 😊

Bu aksam saat 8den sonra yeme isini bitirmem gerekiyordu ama kendimi tutamayip birkac tane sarma yedim. Bugunu baslangic kabul etmiyorum o yüzden. Yarından itibaren artik diyete sadık kalacagim 😠

Gune 500 ml limonlu suyumla basliyorum 😍

Eklentiler

• 20201118_091457.jpg
    20201118_091457.jpg
    134,2 KB · Görüntüleme: 61
Chloe abs ile 14 günde 7 cm incelmiştim. Mucize gibi bir şey
Super dimi? Ben de bir ara yaptim, olcu almadim ama aaa benim belim varmis demistim 🤣 normalde bel oyuntum cok yok, gobek ve bel cevremde yaglanma var ama bu videoyu yapinca 1 haftada incelmiştim resmen. Sen hangi videosunu yaptin? Link atar misin buraya?

Sabah 10.30da kahvaltimi yaptim. 2 haslanmis yumurta, biraz peynir, yesillik, bir dilim ekmek ve cay. Simdi bir turk kahvemi içeceğim. Bugun de yuruyus yaparsam super olacak 😊

Aslında hiç kilolu değilim XS bedenim.hatta herkese gore cok zayifim.ama son doğumum sezeryan.o nedenle bende de göbek sorunu vardı.zayif olup göbek çıkması da çok kötü oluyo ya.aksamlari yemek yemeyi kestim.su içmiyordum şimdi gün de en az 6 bardak su içiyorum.ve 3 yemek kaşığı yoğurda yarim limon sıkıp 1 yemek kaşığı pul biber atıp 2 hafta boyunca her akşam yatmadan 1 saat kadar once yedim.gobek bölgem inanılmaz gitti.suan cok cok az bi göbeğim kaldı varla yok arası. .bi süre sonra tekrar yapcam.ayrica acıkınca da inanılmaz tok tutuyo bu karışım.

Uzun bir hastalik ve ban sürecinden sonra tekrar topigime döndüm 😊
Bu surecte yediklerime dikkat ettim, su icmeye ozen gosterdim ama spor yapamadim tabi ki. Hala spor motivasyonum yok ama bir yerden baslamam gerekiyor. Sadece yemeyerek istedigim sonucu elde edemem :KK43:

Aslında hiç kilolu değilim XS bedenim.hatta herkese gore cok zayifim.ama son doğumum sezeryan.o nedenle bende de göbek sorunu vardı.zayif olup göbek çıkması da çok kötü oluyo ya.aksamlari yemek yemeyi kestim.su içmiyordum şimdi gün de en az 6 bardak su içiyorum.ve 3 yemek kaşığı yoğurda yarim limon sıkıp 1 yemek kaşığı pul biber atıp 2 hafta boyunca her akşam yatmadan 1 saat kadar once yedim.gobek bölgem inanılmaz gitti.suan cok cok az bi göbeğim kaldı varla yok arası. .bi süre sonra tekrar yapcam.ayrica acıkınca da inanılmaz tok tutuyo bu karışım.
Bu karisimi yapmayi ben de cok istiyorum ama aciyi hic sevmiyorum :KK43:

Bu aksam saat 9da bir kase ev yoğurduna yarim limon ve biraz da pul biber ekleyip yedim. Bakalim gobek icin bir etkisi olacak mi?
Tabi onu yedikten sonra baska birsey yemedim. Bunlarin sporsuz bir etkisi olacagina inanmiyorum ama henuz spora baslamadim. Bir yerden baslasam iyi olacak

X