Gitsin artık şu göbek diyenler buraya!!!

Hanımlar merhaba bende 2 sezeryanlı doğumdan sonra hem de pis boğazlıktan tabiki aldım başımı gittim. Göbüşümde cabası. Artık kendisine bi isim takmayı bile düşünüyorum 🤔 Spor yapma konusunda çok enerjisiz ve isteksizim. Sihirli değnek deyse ve herşey mükemmel olsa diye hayal ediyorum. Gerçi bu son 3 ayda 10 kilo verdim 86 kiloyum şu anda ancak yakın zamanda kapalı safra kesesi ameliyatı oldum daha yeni yeni karın bölgem iyileşti. Acaba karın egzersizleri sıkıntı yaratır mı diye endişeleniyorum. Yediklerime dikkat ediyordum ama san son günlerde ufak kaçamaklarım boyut atladı gibi 😭😭😭🥺 kendime kızıyorum zar zor zayıfladın diye. Bende aranıza karışayım da belki motive olurum.

Hanımlar merhaba bende 2 sezeryanlı doğumdan sonra hem de pis boğazlıktan tabiki aldım başımı gittim. Göbüşümde cabası. Artık kendisine bi isim takmayı bile düşünüyorum 🤔 Spor yapma konusunda çok enerjisiz ve isteksizim. Sihirli değnek deyse ve herşey mükemmel olsa diye hayal ediyorum. Gerçi bu son 3 ayda 10 kilo verdim 86 kiloyum şu anda ancak yakın zamanda kapalı safra kesesi ameliyatı oldum daha yeni yeni karın bölgem iyileşti. Acaba karın egzersizleri sıkıntı yaratır mı diye endişeleniyorum. Yediklerime dikkat ediyordum ama san son günlerde ufak kaçamaklarım boyut atladı gibi 😭😭😭🥺 kendime kızıyorum zar zor zayıfladın diye. Bende aranıza karışayım da belki motive olurum.
Hoşgeldin. Gecmis olsun oncelikle. Eger spora baslayacaksan bence doktoruna danis. Izin verirse basla.
Burasi cok aktif degil ama ben ara ara girip guncelliyorum. Bir nevi günlük gibi birsey oldu benim icin 😊
Ben son 3 gündür yatmadan once bir kase yogurda bir cay kasigi puk biber ve yarim limon suyu ekleyip yiyorum. Deneyenler ve fayda gorenler olmus. Bakalim ise yararsa yazarim. Zaten yoğurt yememiz gerekiyor, en azindan gobek eritsin 😁

Hala tam bir spor rutini oturtamadim. Bugun de 20 dk leslie yaptim. Her gun yapmam gerekiyor, artik tam olarak baslamaliyim 💪

23 dklik leslie yaptim. Aksamlari yapmam daha mumkun sanirim, esim de evde oldugu icin cocuklarla ilgilenebilir. Ufakligi uyuttum ve hemen spora gectim. Spor biter bitmez uyandi esek 😡
Neyse en azindan bitmisti. Her gun yapsam ve yediklerime de dikkat etsem gelisme gorebilirim diye umuyorum. Henuz karin hareketlerine baslamadim. 2 gun once yapayim dedim, hala karin kaslarim agriyor. Cok hamlamisim. Biraz acilana kadar leslieye devam. Sonra mekik falan baslarim artik. Chloe ting abs videosuna baslarim en son.

Bu hafta istikrarli bir sekilde aksamlari leslie yaptim ve yapacagim. Aksam yemeginden sonra birsey yemiyorum, sadece su siralar gerekli oldugu icin greyfurt ve portakal suyu sıkıp iciyorum. Gun boyu su icmeye ve kalorili yiyeceklerden uzak durmaya gayret ediyorum. Protein ve sebze agirlikli beslenmeye calisiyorum, ekmegi hic ya da minimum tuketiyorum. Bakalim sonuclar nasil olacak 🤷‍♀️

1 haftadir her aksam leslie yaptim. Aksam yemeginden sonra sadece greyfurt suyu ictim. Bazen de yarim kase yogurt yedim. Henuz tartida bir fark goremedim, muhtemelen ödem var cunku hala regl olmayı bekliyorum. Onun gerginliği var uzerimde. Yeni gelismeler olursa güncelleyeceğim

Dun uzun bir sureden sonra 1 tane gofret yedim. Pisman degilim 😁
Dun dinlenme gunu yaptim, spor yapmadim. Bu ara canim ne isterse onu yapiyorum. Leslie'den biraz sıkılmaya basladim. Onun kisa videolariyla isinip daha sonra daha cok karin calisiyorum. Chloe ting videolari hosuma gidiyor. Ama tum gun kisitli hareket uzerine yapılan maksimum yarim saatlik spor cok etkili olacak mi, emin degilim.

1 sene sonra yine ben. Azimle kilo vermeye calistigim zamanlar gram gram gidiyordu ama simdi 51.4 kilodayim. Hicbir sey yapmadim. Biraz bunalmislik, bazi saglik sorunlari, iki kucuk cocukla gecen tempolu gunler derken bir baktim ki ben bir anda erimisim. Nasil bu kadar zayifladigimi gercekten anlamiyorum. Simdi istedigimi yediğim halde alamiyorumm

X