Giyim kuşam konusunda söz dinle !

benim olanın koluna bacağına kimse bakmayacak demiş ya , pardon da siz ev yada araba gibi bir eşya, malmısınız da sahip oluyormuş çok sinirlendim...
sahiplenme adı altında hayatında birşeye sahip olamamış(karakter özellikleride dahil) olmanın ezikliği ve yetersizliğinin adını sahiplenme koymuş. Bu kişiliğe hakarettir direk.
bir insan bir insana sahip veya ait olamaz, kalbi aittir bu zaten sevgidir aşktır o başka ama insan insanı satın mı alıyor da sahip olsun.
Bu kelime zaten yenilecek yutulacak kelime değil lütfen iyi insanlar var bu kişi ne iyi ne de insan..

Kısıtlandıkça hasta seviyede kıskanıldıkça sevildiğini hisseden kadınlardansanız devam edin aksi halde hiç düşünmeden kaçın.
Acaba diye düşünmeye gerek bile yok.

İnanın çok iyi bir insan çok temiz bir insan
ama ben boğulduğumu hissediyorum.
fikirlerinize çok ihtiyacım var

Onca müdahalesinden, sizi eve kapatacağını açıkça söyleyen sözlerinden sonra hala iyi bir insan olduğunu mu düşünüyorsunuz? Daha 10gün olmuş, çirkin yüzünü görmemişsinizdir. Bu kıyafet müdahaleleri sadece başlangıç, devamında bir erkek akrabanızla konuştunuz diye dayak da yersiniz, iş arkadaşın akşam seni neden iş sorma bahanesiyşe aradı diye de allah korusun sizi öldürebilir.
Belli ki adam manyak, kaçıp uzaklaşacaksın işte. Kimse senin ne giymek istediğine karışamaz, karıştırtmamalısın! Kadınların kendi aklı var ve doğru kıyafet seçimi için de yeterli bir akıl!

Bunların dozu giderek artar benden söylemesi

baştan bunları söylemesi iyi olmamş. bnmde eşim görüşürken çok kıskançtı ama öyle yok evlenince saat şunu geçmicek falan filan bunları duymadım ama bu lafı diyosa çok tehlikeli bi durum bence görüşmenizi tavsiye etmem. giyim konusunca bende gardrop değiştirdm ama kendimde istedim zoraki olmadı asla. sevince herşeye katlanılır mantığında değilim kendin istemelisin böyle biriyle hayat geçirmek istemezsin diye düşünüyrm. fikrimce sağlıksız bir evlilik olur heleki 2. evliliğiniz çok iyi düşünün lütfen

ya 30 yaşında kadına akıl vermek ban düşmez ama cidden okuduğunuzu aklınız alıyor mu sizin?

daha tanışalı 10 gün olmuş ki tanışma bile denmez internet üzerinden görüşüyorsunuz. ve bu adam kıyafet konusunda laf söylüypr. size normal geliyor çünkü çok iyi bi insan. kendinizi kandırmayın. yaşınıza uygun davranın.

dünyada erkek mi yok bacım daha görüşmediğin adamdan ultimatom alıyorsun?

ben lisedeki sevgilim bile kıyafetime laf söylemeye kalktı da ağzını açtırmamıştım bu yaşta nasıl bu kadar ezdiriyorsunuz küçültüyorsunuz kendinizi anlamadım.

Hanımefendi millet 40 yıllık kocasına bu kadar emin olamazken,

Siz nasıl 10 günde çok iyi ve temiz bir insan! olduğunu anladınız? Nasıl ? Gerçekten çok ama çok merak ettim.

Yazdıklarınıza göre adam ruh hastası psikopat, burdaki büyük çoğunluk aynı fikirde hemen kaçarak uzaklaşin yoksa buraya daha çok konu açarsınız.

Yaşın bunları kendin karar verebilmen doğruyu secebilmen için gayet ileri bence. Ayrıl demeyeceğim çünkü senelerce hayatında kimse olmamış seneler sonra olduğuna gore vardr kendine gore bi sebebi oglannda seni çeken bi yan ama sakın taviz verme çünkü taviz verdikçe iyice artacak bi kıskançlığa dönüşecek kendimden biliyorum o zamanda geriye donduremezsin. Şimdiden tavrını koy ben buyum işine gelirse de

Bu yastan sonra elın adamı senın ne gıydıgıne karısacak sende susacak mısın yanı? Nısanlın mı kocan mı? Hıcbırseyın degıl yuzyuze bıle gorusmedıgın adamın kanun hukmunde kararnamelerıne boyun egme

nerden buluyosunuz bu psikopat adamları yaa çok aradınız mı

"Boşandığımdan bu yana hayatıma hiç kimse girmedi.
ta ki 10 gün öncesine kadar"

Sadece 10 gündür tanıdığım bir insan için kendime eziyet etmezdim açıkçası.
Arkadaş kocacilik oynamak istiyor kendi çapında benim olan ne demektir ya neyim ben bir eşya mi? Üzgünüm ama böyle insanlardan arkama bakmadan kaçarım ben.

Madem bu kadar hassas neden tesettürlü birini bulmamış. Erkeklerin de bu olayına hastayım. Açıkken beğen sonra oranı buranın kapat. Bir de kapatmazsan şöyle olur böyle olur. Üslup falan hiç job değil. Şu saatte evde ol şu saatten sonra evden çıkma falan. Yatılı okula mı başlıyorsun? Bu ne

Bunu diyen kişi ile “zaten bakire değildi, mini etek giymişti, o saatte dışarıda ne işi vardı” diyen kişi bence tamamen aynı kişi.

Siz de bir miktar ona hak veriyor ya da bu durumdan hoşlanıyorsunuz ki tereddütte kalmış, bizlere fikrimizi sormuşsunuz. Normalde aklı başında, vicdanı hür, fikri hür, özgür yetişkin bir kişinin direk olan “sen kim oluyorsun da bana köle gibi davranıyorsun” deyip yol vermeyi bilmesi lazım.

Lütfen taviz vermeyin. Sırf onun için her zaman giydiğiniz kıyafeti giymemeye başlarsanız daha fazlasını da istemeyi hak görür kendine

10 gün bu diyaloglara girmek icin cok erken degil mi? Yuz yuze bile gorusmeden benim olan bilmem ne demesi? Siz iliski mi istiyorsunuz sahiplenilmek mi buna karar verin. Kadin olarak kendinizi bu iliskiye mi layik goruyorsunuz

Ya bunları babanız dese kaç yaşında insanım hayatıma karışamazsın diye diklenirsiniz elin adamı diyince tatlı geliyor.Yapmayın aklınızı başınıza alın.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…