Gizem'li Muhabbet Topiği :)

O kısımlar tabi eğlenceli düşününce
Ben ev denince sakinlik arayanlardan olduğum için bana hareketli geldi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

O kısımlar tabi eğlenceli düşününce
Ben ev denince sakinlik arayanlardan olduğum için bana hareketli geldi

he heee

işlek bi caddede olduğu için bizim ev, salon olmasa da bi ses sürekli var zaten, araba sesi

Ohhhh şimdi o bunaltili hava rahatlayacak ne güzel

gizeemmm

öncelikle topiğin hayırlı olsun şekerim ben madem sözlenmeyecem bu yaz, en iyisi burada takılayım bundan sonra hepi dğer topiğe girmeyim

gizeemmm

öncelikle topiğin hayırlı olsun şekerim ben madem sözlenmeyecem bu yaz, en iyisi burada takılayım bundan sonra hepi dğer topiğe girmeyim

canımmmm, hoşgeldinnnnn

öle deme ama yaaaa yazın olmasa bile 2014 bitmeden olur inşallaaaah

evet burdan devam edebiliriz artık geyik muhabbetimize, sözle ilgili detaylar olursa o konuda yazışırız

canımmmm, hoşgeldinnnnn

öle deme ama yaaaa yazın olmasa bile 2014 bitmeden olur inşallaaaah

evet burdan devam edebiliriz artık geyik muhabbetimize, sözle ilgili detaylar olursa o konuda yazışırız

ben her yerde konuşurum yaaa bana ne sözlenmeyecek olsam bile sözlenecekmiş gibi rol yapıp orada da takılabilirm bence ben

süppeeeerrr

hayatımız normale döndü şüküüüür

tatbikat dün akşam itibariyle bitti ya, sabah gene sevdiceğimin sesiyle uyandımmm

ayy çok sevindimmm

günler geçiyor be gizemim biz tanıştıgımızda 100 günden fazlaydın, iki rakamlara düştüğünü konuşmuştuk, bak şimdi 60 gün kaldı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…