Glikolik asit mahvetti :( Yardım

Pearlgirl

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
10 Aralık 2017
2.358
2.262
kızlar the purestin aha baha glikolik asit tonigini aldım.Cildime daha önce aha baha kullanmışlığım var hatta dermapen fln yaptırmışlığım var asla hassas alerjik değildir. Ama bu toniği bi kullandım dilim de dahil yüzüm şişti o kadar korkunçtu ki ölüyorum sandım.Ambulans hemen geldi Allaha şükür bir sürü iğne yedim. Tam 1.5 ay oldu. Yüzüm çok kötü hassas şiş ödem gibi şeyler var.Onca ilaç fayda etmedi. En sonunda araştırırken fito kreme denk geldim aile hekimine söyledim kullanabilirsin iyi olur dedi ve yazdı. Kendisi çok iyi bi doktordur güvenerek aldım ama gel gelelim kremlerden vs çok korkmuşum kullanamadım.Fito krem kullanan oldumu nasıl bi krem??

Tatlım bahsettigin kremi bilmiyorum ama doktor receteli acnemix kullandıgımda basıma bu gelmişt imo zaman doktorum söyle söyledi : bir kremin alerjik oldugunu anlamam için önce bilegine sür sorun yoksa kulagının arkasına sür orda da sorun yoksa yüzüne kullanabilirsin...

Tatlım bahsettigin kremi bilmiyorum ama doktor receteli acnemix kullandıgımda basıma bu gelmişt imo zaman doktorum söyle söyledi : bir kremin alerjik oldugunu anlamam için önce bilegine sür sorun yoksa kulagının arkasına sür orda da sorun yoksa yüzüne kullanabilirsin...
Peki nasıl geçti?

X