gliserinli saç bakımı hakkında kısa bi soru

Selenofil

Pro Üye
19 Mart 2010
13.474
13.842
merhabalar kızlar, öncelikle herkese merhabalar... benım kısa ve basit bi sorum olcaktı.Benım saçlarım dalgalı ve çok rahat elektriklenebiliyo:26: Gliserin'in ise nemi hapsetme özelliği vardır bunu hepimiz biliyoduruz benım sorum acaba şampuanıma bir miktar gliserin katsam bi faydası olur mu..elektriklenme ve saçım açısından yada ne kadar katmalıyım size:KK51:?

qldn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2011
538
76
saç diplerine iyi gelirmi bilmiyorum aslında ama bir zararı olacagınıda zannetmiyorum canım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1991 gün geçti.

doakolik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2011
3.322
2.678
wala cnm ben bu sıtede kırık uclarla ılglı bı topkte glıserını gormsstm suyla karstrıp dustan snra sac uclarna sıkıomssn we kırıklrı onarıp sacı yumusacık yapıomus ama denemedm blmıorm bı dne ıstersn:d

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-03-2022

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 141 gün kaldı.

Bebeğinizin saçları artık yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bir ay içinde belki bebeğinizin saçları 1 cm den uzun olacaktır. Uyurken solunuza doğru yatarken bacaklarınızın arasına bir yastık almanız bacaklarınızı paralel tutmanıza ve böylece daha rahat uyumanıza yardımcı olacaktır. Eğer annede hemoroid görülürse buz torbaları veya ilgili merhemler yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Selenofil

Pro Üye
19 Mart 2010
13.474
13.842
wala cnm ben bu sıtede kırık uclarla ılglı bı topkte glıserını gormsstm suyla karstrıp dustan snra sac uclarna sıkıomssn we kırıklrı onarıp sacı yumusacık yapıomus ama denemedm blmıorm bı dne ıstersn:d

evet canım bende görmüştüm acaba şampuanıma katmalımıyım yada ne kadar :KK53:

doakolik

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Kasım 2011
3.322
2.678
evet canım bende görmüştüm acaba şampuanıma katmalımıyım yada ne kadar :KK53:

bana sorarsan katma ttlım cnku fazla glıserın sacı kurutuomus dıe yazıodu o topkte yanı :d ordkı tarf gbı uygula bence bend alablrsm denıcm

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 08-03-2022

Hamileliğimin 20. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 141 gün kaldı.

Bebeğinizin saçları artık yavaş yavaş şekillenmeye başladı. Bir ay içinde belki bebeğinizin saçları 1 cm den uzun olacaktır. Uyurken solunuza doğru yatarken bacaklarınızın arasına bir yastık almanız bacaklarınızı paralel tutmanıza ve böylece daha rahat uyumanıza yardımcı olacaktır. Eğer annede hemoroid görülürse buz torbaları veya ilgili merhemler yardımcı olacaktır.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 320 gr. - Yaklaşık boyu : 16.4 cm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

mavikus

Kınalı Kuzuu :)
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2009
1.372
38
Gliserinin fazlası saçın kendi nemini çeker. Şampuanına karıştırmak istiyorsan birkaç damladan fazlasını karıştırmamalısın. Ama bal karıştırabilirsin biraz elektriklenmeyi önler